Кога спряхте да гладите нещата на бебето?

  • 10 799
  • 312
# 270
Ние сме на 7мес и половина игладя всичко. Не толкова вече за хигиена колкото за красота. Много ми е грозно да видя хора с измачкани дрехи / изобщо не изгладени имам предвид /, а за деца със смачкани дрехи от пералнята .... нямам думи
Виж целия пост
# 271
Разбира се, че имах предвид гладенето на долни дрехи, особено чаршафи и точно от естетическа гледна точка! За мен естетиката е красота, да стои красиво - повярвайте, бельото ми стои красиво и по един и същи начин изгладено или неизгладено. Няма как да ми го види някой дали е изгладено, след като вече съм го носила дори и малко, освен ако не го показвам веднага след гладенето преди да го облека!  Joy  Разлигавих се малко накрая, съжалявам, всеки си преценя сам за себе си, разбира се. Само едно ми е странно - тези, които гладите, предполагам ползвате омекотители, да ви питам - когато гладих в началото, забелязах, че от приятния аромат на омекотителя не остана почти нищо след гладенето  Sad   , а и не забелязах самото гладене да е по-лесно. Няма да забравя бебешките чаршафи, тогава бях попрекалила с омекотителя, не зная дали заради това, но голямо гладене падна, е, не се изгладиха - с парна ютия, с мокра кърпа, не и не!  Crazy  Гладачките или си имате тайни или сте мнооого яки в ръцете. Laughing
Виж целия пост
# 272
... да ви питам - когато гладих в началото, забелязах, че от приятния аромат на омекотителя не остана почти нищо след гладенето  Sad   , а и не забелязах самото гладене да е по-лесно. Няма да забравя бебешките чаршафи, тогава бях попрекалила с омекотителя, не зная дали заради това, но голямо гладене падна, е, не се изгладиха - с парна ютия, с мокра кърпа, не и не!  Crazy  Гладачките или си имате тайни или сте мнооого яки в ръцете. Laughing
Аз, въпреки че съм една "Гладачка в отпуска" бих могла да ти отговоря на част от запитването Wink
Омекотител не ползвам  Rolling Eyes , а с парна ютия въобще не се налага да използвам сила  1ironing
Виж целия пост
# 273
До около 6 месеца гладех всичко, после до годинката само бодитата.
И аз така.Естествено,гладя всички други дрешки,ако са много намачкани.Много е грозно дете с намачкани дрехи..
Виж целия пост
# 274
Разбира се, че имах предвид гладенето на долни дрехи, особено чаршафи и точно от естетическа гледна точка! За мен естетиката е красота, да стои красиво - повярвайте, бельото ми стои красиво и по един и същи начин изгладено или неизгладено. Няма как да ми го види някой дали е изгладено, след като вече съм го носила дори и малко, освен ако не го показвам веднага след гладенето преди да го облека!  Joy  Разлигавих се малко накрая, съжалявам, всеки си преценя сам за себе си, разбира се. Само едно ми е странно - тези, които гладите, предполагам ползвате омекотители, да ви питам - когато гладих в началото, забелязах, че от приятния аромат на омекотителя не остана почти нищо след гладенето  Sad   , а и не забелязах самото гладене да е по-лесно. Няма да забравя бебешките чаршафи, тогава бях попрекалила с омекотителя, не зная дали заради това, но голямо гладене падна, е, не се изгладиха - с парна ютия, с мокра кърпа, не и не!  Crazy  Гладачките или си имате тайни или сте мнооого яки в ръцете. Laughing

Наистина аромата на омекотител намалява и то доста.

Иначе - за гладенето - никога не съм използвала "сила"  newsm78 Ютията ми е от най-евтините, съвсем лекичка е, парна - много лесно гладя и бързо.
Виж целия пост
# 275
все още гладя всичко!
Виж целия пост
# 276
Гладя винаги и всичко!
Виж целия пост
# 277
Гладех до 4 месец всичко.Сега само ако  се налага Peace
Виж целия пост
# 278
До третият месец гладех всичко, след това само дрехите които се нуждаеха от гладене.
Виж целия пост
# 279
На някои може да им се стори странно ,но никога не съм гладила нито дрехите нито каквото и да било!Естествено само като има намачкани тогава!Ина4е не си затормозявам живота излишно Joy
Виж целия пост
# 280
Точно мислех да попитам момичетата, които гладят всичко - как намирате време  Shocked За мен това е загубено време и доста се изнервям, защото дори и да гладя някак не стават добре изгладени, не ме бива явно и още повече се ядосвам  Simple Smile
Сега като съм в майчинство някак смогвам да изгладя дребния, но изобщо не си представям как ще гладя и тримата и то ако съм се върнала на работа ...
Виж целия пост
# 281
Точно мислех да попитам момичетата, които гладят всичко - как намирате време  Shocked За мен това е загубено време и доста се изнервям, защото дори и да гладя някак не стават добре изгладени, не ме бива явно и още повече се ядосвам  Simple Smile
Сега като съм в майчинство някак смогвам да изгладя дребния, но изобщо не си представям как ще гладя и тримата и то ако съм се върнала на работа ...

 Mr. Green а намираш ли време да пиеш кафе, да се изкъпеш ........ Не ме разбирай погрешно, не е форма за заяждане. Peace
Виж целия пост
# 282
До 6 месец гладех всичко,а сега само бодитата и спалното бельо.
Виж целия пост
# 283
Все още гладя и дрехите и чаршафите,но не само от хигиенична гледна точка.
Виж целия пост
# 284
Гладя всичко. Освен че така дрехите заемат много по-малко място, гладенето ми действа успокояващо. Ама нали знаете - всеки луд с номера си  Laughing

П.П. Мразя да мия прозорци, мразя да мия прозорци....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия