мноооого бледа тестова черта

  • 115 838
  • 931
# 150
Стискам ви палци и на двете. Както вече казах, бледата черта си е положителен тест.
bialkova, честито и леко бременеене.
nuclearbaby, искам и на теб скоро да честитя, непременно да ни кажеш!
Виж целия пост
# 151
Стискам ви палци и на двете. Както вече казах, бледата черта си е положителен тест.
bialkova, честито и леко бременеене.
nuclearbaby, искам и на теб скоро да честитя, непременно да ни кажеш!
Ко да кажа мацко Simple Smile аз съм напред с няколко +теста и липса на МЦ вече седмицаSimple Smile)))) и съм се похвалила newsm78,виж ми графиките Wink
Виж целия пост
# 152
Значи все пак ще си бременеем заедно!!!!! Дано, всичко мине добре!!!!!!!!!! Искам си и аз моето закъснение!!!
Не мога да ви опиша колко съм развълнувана!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 153
Мама nuclearbaby  smile3525
Виж целия пост
# 154
Момичета, моля ви кажете ми кога най-рано мога да отида не лекар след като днес имам 2 четрички, но все пак утре трябва да ми дойде??? А ако трябва да чакам и някакво закъснениееее.......
Виж целия пост
# 155
Момичета, моля ви кажете ми кога най-рано мога да отида не лекар след като днес имам 2 четрички, но все пак утре трябва да ми дойде??? А ако трябва да чакам и някакво закъснениееее.......
изчакай да минат поне 10  дни от закъснението, защото сега е още много рано  Peace
Виж целия пост
# 156
20 дена???  newsm09 Малееее ,това е много време! Но щом трябва ще си чакам!
Виж целия пост
# 157
не 20, след 10 дни
Виж целия пост
# 158
ха ха ха ха ха х хах а ха хах Ами аз исках да напиша 10 дена, но съм толкова развълнувана в момента, че не знам какво пиша!!!!!  Преди половин час съобщих на бъдещия татко и още го чакам да се свести!!!!!  ха ха ха ха ха ха
Виж целия пост
# 159
Разбирам, че е много вълнуващо да видиш двете чертички, но не е нужно да пишеш за това във всяка една тема тук
И да, изчакай 10 дни
Виж целия пост
# 160
 Извинявай, ако ентусиазмът ми те е подразнил, но ако можех щях да го изкрещя  в новините на БТВ от 19ч., толкова много се радвам!!! Grinning
Виж целия пост
# 161
Хехе,  Joy bialkova, много се радвам за теб, радостта ти мяра няма и лъха натрапчиво от всеки твой пост. Това е чудесно, искрено ме радва веселото ти настроение, наслаждавай се на този миг от цялото си сърце, заслужава си поводът. Лека бременност ти пожелавам и същите позитивни емоции през следващите девет месеца!  thumbsup Flowers Four Leaf Clover Hug
nuclearbaby, честито и на теб, мила!   bouquet  Дано изкараш възможно най - леката бременност и гушнеш едно сладко и здраво бебче на финала!  Hug
Виж целия пост
# 162
 txtloves  ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ!!!!  txtloves
Виж целия пост
# 163
Честит празник на всички   bouquet
bialkova честити ти 2 чертички.Аз съм вече с 10 дневно закъснение и още не съм ходила на доктор.След 4 дена имам час и даже все още си мисля че е рано да ходя,но и аз като теб нямам търпение.
Виж целия пост
# 164
е мацки, с мене се приключи. преживях спонтанен аборт. Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия