мноооого бледа тестова черта

  • 115 838
  • 931
# 660
много се радвам за теб ni85 Flowers Sunflower!наслади се,радвай се,и ти пожелавам гладка и спокойна браменност!дано си добра поличба и за нас,останалите момичета Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 661
мерси и на вас:)
Виж целия пост
# 662
Здравейте и от мен Simple Smile аз сам нова в темата, но сам я изчела до края намерих доста полезни неща, но не можах да си отговоря на моя въпрос. Значи М ми е редовна +- 2 дена и в момента ми закъснява 9 дена правих си тест на които излезе нещо като втора чертичка, но не точно не знам как да я опиша за това го снимах и ще кача снимката. Надявам се да можете да ми дадете някакъв отговор много ще сам ви благодарна. Забравих да спомена, че не сам раждала и не сме бебеправили, но ако е станало добре е дошло. Simple Smile)) Благодаря предварително за отговорите ви!!!
Виж целия пост
# 663
Нещо не стана май със снимката, не знам как точно да я кача ... Embarassed
Някой ако знае как да я кача ...
Виж целия пост
# 664
Трябва да я ъплоуднеш някъде другаде и после да копираш лиска тук.
http://imageshack.us/ - тук например
Виж целия пост
# 665
качи я тук после дай линк към снимката

http://imageshack.us/
Виж целия пост
# 666
http://imageshack.us/photo/my-images/716/sn857801.jpg/
 маи стаана Simple Smile
Виж целия пост
# 667
хем съм с очила, но това е бяла линийка или  newsm78
Виж целия пост
# 668
Ами незнам и аз, но има нещо със сигурност някакви сенки или нз точно
Виж целия пост
# 669
Снимай пак но гледай хубаво да фокусираш .Мисля че виждам нещо но не съм сигурна какво Simple Smile
Виж целия пост
# 670
Аз виждам тестовата линия, която е бяла, а около нея има розовеещо оцветяване. Не знам обаче как да се тълкува такъв резултат, по-добре нов тест.
Виж целия пост
# 671
Снимай пак, че не е много ясно какво е. По-скоро е бяла линия.
А най-добре повтори теста с първа сутришна урина.
Виж целия пост
# 672
http://imageshack.us/photo/my-images/163/sn857801.jpg/
ето пак, може и аз да си въобразявам, но ... да мисля утре сутрин да си направя нов тест и все пак се чудя на тоя Simple Smile

http://imageshack.us/f/163/sn857801.jpg/
Виж целия пост
# 673
ми много странна работа-но наистина повтори теста утре....
Виж целия пост
# 674
Да ще го повторя, аз и преди сам си правияла тестове и пак от тая марка, но са били напално бели само комтролната черта се оцветяваше и до там, а този ме зачуди и за това реших да попитам по компетентни по въпроса Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия