С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 13 350
  • 288
# 225
Все  забравям да ви питам ако ми сложат епидурална упойка при нормално раждане, но по-късно се наложи секцио спешно ,то тогава каква се слага ?
Виж целия пост
# 226
Еееееееееех, колко е хубаво, че вече започва бебевалежа. А скоро ще е истински бебепорой Hug!
И така, да честитя съкровищата на Дорабелла и Ремира   bouquet! Бебчовците да растат здрави и спокойни и да радват своите мама и тате  Hug
Аз все ще питам и забравям, ама сега се сетих: бихте ли ми казали как мога да се свържа с някоя мама вестителка, че то време не остана
Виж целия пост
# 227
ЧЕСТИТА РАДОСТ МАМО ДОРАБЕЛА! Да ви е жива и здрава малката принцеса и да расте красива и щастлива!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Инесита!

Тони, много се радвам за вас!

Тифани  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Рися  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Фокси, сигурно вече си сготвила, но ето ти и една мързелива рецепта от мен. Разполовяваш сърцата и ги мяташ в тиган с олио или зехтин. Запържваш 2-3 минути на силен огън, след което го намаляш, посоляваш и захлюпваш с капак. Оставяш още 10-15 минути. По-вкусно става, ако дреболийките са асорти.
Виж целия пост
# 228
Рисяfingerscrossed всичко да е наред!!!  Flowers Four Leaf Clover
Тифани, и на теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Виев, на първата страничка има линк към страницата с Личните Данни на мамите! Не сме избирали мами вестителки, затова влизаш, избираш си някоя мама, може и няколко и ... Wink Това е, ако нямаш паролата и името само дай сигнал! Разпространява се на лични!  Wink
Виж целия пост
# 229
Здравейте пак Simple Smile

Аз полегнах малко след вълненията и сега да се разпиша още малко.

Тифани,
стискам палци! Дано да е фалшива тревога и мъничето да си покротува още малко! Ако пък не е, успех, мила! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Стискам палци и за Рися утре! Дано всичко мине леко и бързо и скоро да се гушнете с бебо!  Praynig Praynig Hug

Деси, ти ще получиш информация таман от извора! Simple Smile Аз точно си мислех до колко ли ще откараме в процедури, а ето че до 10.30 трябва да са ме свършили  Mr. Green Той ме вика в 7 и после почваме екшъна! Whistling #Crazy Mr. Green

Аз да си кажа, че бая се спекох от тази упойка... Не мога да намеря м/у кои прешлени се бие - ниско или по-високо, че аз като малка имам една травма ниско долу и се надявам нещо да не ме повредят... Confused Ще говоря в понеделник с Ташков, дано да няма проблем! Praynig
А иначе се лашкам между голямото нетърпение и голямото шубе! Simple Smile Днес така се зарадвах за Дорабела и така благородно й завидях, че всичко вече е зад гърба й! Надявам се всички да имаме късмет и Бог да е с нас и малките съкровища! Praynig

viev_3003, ако искаш харесай си няколко мами от списъка и просто кажи кои са, със сигурност всички ще сме повече от щастливи да предаваме добрите новини!!!  Grinning Но по-добре да са няколко, че не се знае коя къде ще е по време на събитието и дали ще има достъп до интернет Wink

Тони
, много се радвам всеки път щом прочета нещо от при вас! Направо ревнах, като си представих как се гуши малкото детенце и как познава мама и в нейните прегръдки е най-хубаво и сигурно! Миличкия Криско, много преживя и той и вие, но важното е, че сега си е при вас и няма нищо повече да ви дели! Hug Grinning
Виж целия пост
# 230
Здравейте мили мами. И аз съм от рядко включващите се, но щерката се разболя и се чудя как да не се заразя и аз.
Да честитя и аз на новите майки, знам, че чувството е неповторимо и сега са супер щастливи!
Иначе ние с бебо сме добре, вече тежи 3100-3200г., плацентата ми е 3-та степен, доста е ниско, но то си е така от доста време. Започвам да си мисля, че пак ще пренося като при първата ми бременност, което хич не ме успокоява, защото е супер изнервящо, но няма как...ще трябва да потърпим още малко Simple Smile
Утре успех на майките, които ще имат среща с малките си съкровища  Hug
Виж целия пост
# 231
Не съм сготвила все още и много благодаря за рецептите.В момента все още се размразяват сърцата...Реших,че ще ги изпържа като преди това ги разполовя и овалям в брашно +пикантни пържени картофки..мммм,мъжленцето ми ще е доволен,а аз ще си сготвя една бърза и лесна картофена супичка  Mr. Green
А за Гинипрала-благодаря на Бобси,че се е сетила за мене... Hug Аз писах на тази мама ,която го подарява,макар че и да го е дала вече на някой нама проблем.Не ми е тоолкова спешно нужен вече.Изкарах си до когато трябва..
 ^desika^ недей така унило,бе,душко Hug Нищо не е толкова лошо колкото изглежда.Виж какви хубави неща ни очакват,а ти си седнала да се притесняваш излишно и да си тормозиш мозъчето.Само си представи как ще те погледне онова беззъбо същество и как ще му мачкаш баджачките като се роди...И то ще ти най-голямата радост и ще забравиш и болка и всичко..После ще си се смееш сама на себе си..ще видиш Hug  bouquet

Айде сега всички дружно се озъбете Mr. Green и гушнете съществото до себе си..независимо кое е то..ей така за разтоварване Heart Eyes
Виж целия пост
# 232
МАМИ,ще ми прати ли някой и на мен паролата за личните данни?
Виж целия пост
# 233
ЧЕСТИТА МАЦКА НА МАРИНЧЕТО! newsm51
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИНЕСИТА!  bouquet
Рися и Тифани, стискам палци всичко да е наред при вас Praynig
Наде, ми аз на 30.01 съм си баш на отворените врати, а пък и ми обясниха, че май  реанимацията се намирала точно срещу родилното  и държели вратите отворени ако нещо стане да могат да реагират бързо, тъй че може да че видиш ако идваш Wink
Тони, много ми стана мило от разказа зда първите ви съвместни часове  и дни с Криси Heart Eyes Припомних си коликите на Рая и всичко около първите дни у дома. Надявам се скоро да отминат тия пусти колики и всичко да е наред Praynig
Отпрашвам при свекището, дано си почина малко, че днес голямо търчане и нерви му ударих и сега ме стяга тумбака естествено ooooh!
Целувки от мен и до скоро  love001
Виж целия пост
# 234
Инче, ето какво можах да намеря:



Т.е. спиналната упойка се поставя между 3-4 лумбален прешлен според картинката, ама ако може толо, да обясни къде точно се намират тези прешлени, че аз не можах да намеря инфо за това...

Иначе аз един ден да нямам нет, уффф, много гадни хора ей, какво друго да прави бременна жена, на която са й казали да лежи наляво и леко повдигната сума ти време, ама нямат милост Simple Smile , и то колко хубави новинки имаме...

Честит Иво на ramira, дано да е минало успешно секциото и да другата раждаща днес мама, честит рожден ден на inesita, честита Раличка на Марина!!!!! Да са живи и здрави всички, много щастливи и обичани!

Гея, мацката е много красива, ей:)

Аз набързо да ви кажа, днес бях в ТК, тоновете са O.K., малко контракции, според д-р Ковачева - подготвителни, няма страшно, аз не ги усещам, микробиологията излиза в понеделник, но на мен гъбичките пак ми се появиха вчера-оня ден и сега ще ги лекувам и до тогава, че то е очевидно, преглеждаха ме и за разкритие, аз нали все се оплаквам, че ме плашат със спекулума (мерси на Десика, че днес ми напомни как се казва това чудо на техниката, че аз все го забравям Wink ), та си мислех, че тази проверка ще е гадна, ама не беше...даже не усетих, казаха си нещо там лекарките, ама аз като не им разбирам термините и не разбрах дали имам или нямам разкритие, ама щом пробва с един, а после с два пръста сигурно има нещо, знам ли, пита ме и колко кг е било последно бебчето и каза, че ще раждам нормално, пък ако нещо стане в хода на раждането - спешно секцио, та си останах нормално и съм щастлива за сега, въпреки че тъкмо се бях навила за секциото вече, че нали до преди седмица пък изобщо и не мислех за секцио, не ми беше лесно, сега пак на обратно, ама каквото каже доки, само бебчо да ми е жив и здрав и така, тя каза, че ще ми предпише още сега глобули, че с тези контракции да не тръгна да раждам до понеделник, ама то аз нищо не усещам и да тръгна да раждам сигурно ще ги проспя Wink Шегувам се разбира се, та това е от мен за сега, отивам да се оправям, че ще излизаме с милото, до скоро писане, цунки от мен:)
Виж целия пост
# 235
Честито на Дорабелла и Ремира!Да са им живи и здрави бебчетата,а на тях бързо възстановяване!!!
Инеста, newsm59 !Да си жива и здрава и леко раждане ти желая!
Тони,радвам се,че Криси си е вече у дома!Прекрасно си описала съжителството ви.....все такива вълшебни мигове ви желая!
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed на всички мами в очакване!
При нас-нищо ново.Чета ви постоянно,но изобщо не съм в настроение за писане.Дано се размина само с ПРЕДродилна депресия!Ту ми се иска бебчо да се ражда вече и да знам,че е жив и здрав......ту ме е страх от неизвестността и от това дали ще се справя с всичко,което ни предстои.Сигурна съм,че и вие се чувствате понякога така.Как се справяте с подобни настроения?
Виж целия пост
# 236

Честито на Дорабелла и Ремира!Да са им живи и здрави бебчетата,а на тях бързо възстановяване!!!


Ех страхотно е...аз се размечтах
Виж целия пост
# 237
Еха, честита първа Раличка! Още колко ще я последват... И моята ще е сред тях.
А Ралица на Дорабела да дава пример на по-малките, да слуша и папка и да радва цялата рода, а най-много мама и тати!
Виж целия пост
# 238
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/966/
Ето едно мнение за майките на момченца...
Виж целия пост
# 239
Честито на Дорабелла и Ремира!Да са им живи и здрави бебчетата,а на тях бързо възстановяване!!!
Инеста, newsm59 !Да си жива и здрава и леко раждане ти желая!
Тони,радвам се,че Криси си е вече у дома!Прекрасно си описала съжителството ви.....все такива вълшебни мигове ви желая!
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed на всички мами в очакване!
При нас-нищо ново.Чета ви постоянно,но изобщо не съм в настроение за писане.Дано се размина само с ПРЕДродилна депресия!Ту ми се иска бебчо да се ражда вече и да знам,че е жив и здрав......ту ме е страх от неизвестността и от това дали ще се справя с всичко,което ни предстои.Сигурна съм,че и вие се чувствате понякога така.Как се справяте с подобни настроения?
Аз се справям като просто си повтарям,че така или иначе бебетата ще излезнат на бял свят и връщане назад няма...Просто нямаш избор..нали затова сте ги създали тези бебета и сте ги чакали толкова време?! Пък и само си представи колко семейства има по света,които са готови да изтърпят всякакви мъки,само и само да имат поне едно детенце..Знам,че примера не е много мил,но си е самата истина.Аз не се притеснявам,че няма да се справя.Ще се справя,защото ИСКАМ Simple Smile Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия