Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са основните емоции и атмосфера във форума?
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са основните емоции и атмосфера във форума?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Формулярът се фокусира върху теми, свързани с бременността, раждането и майчинството. Участниците споделят поздравления за леко раждане, обменят съвети и опит и споделят лични истории и анекдоти, свързани с бременността и очакването на бебета. Темите включват подготовка за раждане, преживявания по време на бременността, цезарово сечение, суеверия около раждането, избор на дрехи за бременни жени, секс по време на бременност и споделяне на лични преживявания и съвети.
-
Какви са някои от пожеланията, изразени във форума?
-
Какво представлява спиналната анестезия при цезарово сечение?

- като гледам планираните секцио раждания - дано всички да са успешни. Момичета смело напред!!! 
, много се радвам да видя че сте толкова весели, само така да продължаваме и да не допускаме да ни обземат притесненията за наближаващото раждане
По-добре да си говорим повече забавни неща каквито и да са щуротии
- ти си страхотен сценарист
че бебчо сигурно се е стреснал от това коремно сътресение... после бебо така се развъртя наляво надясно и да се движи из корема ми че си викам - айде уплаши се, сигурно иска вече да излиза на по-спокойно
Ама нека да си потрае още поне 3 седмици 



Сега се отпусни и бъди спокойна, всичко ще бъде наред 

Големи сладурани сте
А аз всеки ден се гледам и сякаш не намирам разлика
Да си жива и здрава, много леко раждане и най-красивото и здраво бебче 

с мен няма да може да се говори
муахахахахаха 


Държат се с мен като с осъден пред изпълнение на присъдата

Някой споделя ли мнението ми? И внимавайте какво ще кажете