С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 13 350
  • 288
# 150
Тони83 виждам че си онлайн, бързо казвай как е малкия сладур? Как се чувствате? Сигурно има много за разказване но пък може и да си поизморена, когато можеш драсни някой ред  Hug  bouquet

Инесита честит рожден ден и от мен - много здраве, любов, леко раждане и прекрасно здраво бебче ти пожелавам.   bouquet
Виж целия пост
# 151
йеее, ще има бебевалеж днес!
Рамира, честито синче! да е здрав Ивчо, да слуша мама и тати и да има едно прекрасно детство!


Инесита, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! пожелавам ти здраве, щастие, обич и здраво бебче в най-скоро време!


много ми харесва, че много мамита, които не пишеха често, сега се завръщат и споделят вълнения!
Румка, ех, тая Нова Зеландия много далеч, ама пращаме от тук прегръдки и стиснати палци!
продължавам да стискам палци на Дорабелла, а и на ММТомова - като се освестят, дано пратят по някое смс-че на някоя февруарка-вестителка!

и аз тая нощ пак голямо въртене спретнах, но поне до 3:10 спах непробудно (тва си е за рекорд при мен...). стресна ме едно ужасно прорязване на корема при едно от завъртанията ми и като станах, като скокнах, обикалях апартамента, отварях врати и прозорци, пих чай, ядох кекс...фффф, вече май и на мен започва да ми идва в повече това чакане!
да знаете - купих 250гр малинов лист, снощи направих инфузия (2 средни чаши от билката, залети с 1л вряла вода, киснат мин.4 часа, а най-хубаво цяла нощ), сутринта я прецедих и от днес започнах да я пия пък да видим. чета, че запичала малко...дано да не ми подейства така, че ще се пръсна. вкусът й не е от най-прелестните, ама се търпи.
днес съм на запис, а може и да ме виидят на УЗ. довечера ще докладвам.
Виж целия пост
# 152
Тони,напиши как сте с малкият Криско???Сигурно не можеш да му се нарадваш??
Виж целия пост
# 153
Здравейте мами,
имаме ново бебчеее - честито на мама Рамира, да е жив и здрав малкия мъж и да расте послушен и усмихнат  Hug
Честит рожден ден на Инесита, много здраве, щастие, любов и пухкаво бебенце   bouquet
Момичета съжалявам че не писах тези дни, ама наистина не намерих грам свободно време. Това са най-хубавите моменти в живота ми, взехме го в сряда Крисето и цял следобед се гушихме тримата, той ни гледа любопитно и ние него така Laughing Вечерта имаше колики и само в на мама ръчичките успяваше да заспи, а единствената песничка която се сетих да му изпея беше....Зайченцето бяло и само нея си повтарях  Heart Eyes Снощи пак така и не съм спала изобщо, но миличкия така сладко се успокоява в мен. Бяхте прави наистина си ме позна, а аз така се бях притеснила. Иначе се храниме на 3 часа и през нощта, и си папка без проблем, само първия ден изяде по-малко, но после се нормализира. Толкова е мъничък и сладичък и така си върти очичките и разглежда Heart Eyes Сега нещо пак се размрънка и май пак заедно ще спинкаме, за какво ли му купувахме легълце  Laughing
Това е засега от нас, много  Hug и от двамата
Виж целия пост
# 154
Леле, Тони, страхотно!!! Толкова се радвам за вас!

Ама на кърма ли сте?

А това за песничките и мен ме притеснява... Никакви песнички не помня! Давайте идеи!!!

Инесита
, ЧРД!! Много щастие и нали знаеш - подаръка...скоро!!!

Виж целия пост
# 155
А между другото днес имаме нова новина Mr. Green Тя е от вчера,де,но я оставих за днес...

..... И тя е....?!?!?!
Виж целия пост
# 156
бремелинки Hug
виждам че имаме нови попълнения,но после ще поздравявам както подобава,защото сега трябва да излитам за болницата по спешност.Видях  нещо червено такова,но едва ли е от тапата - доктора ми каза,че е паднала преди месец може би,когато отидх при него поради горе долу същия проблем.Сега се притеснявам какво може да е това.Стискайте ми палци всичко да е наред,като се върна,ако не се наложи да вадят бебчо,ще ви пиша Hug Hug
Виж целия пост
# 157
Тони, много се радвам!!! Да го гушнеш много силно малкия сладур и от всички нас! Hug

Няма ли новини от днешните мами?

Тифани, успех и спокойно!

Виж целия пост
# 158
Не, не сме на кърма, на АМ сме и взех същата с която са го хранили в болницата, уж за да няма колики ама пак си има. А когато спинка и му пея песничката е кротък, както спра да пея и си отваря едното оче, поглежда ме и тръгва да плаче, и като пак му запея пак се кротва. И така мама вчера цяла вечер "пя"  Laughing
TiffanyMichelle стискам палци, всичко ще е наред  Hug
Ей сега ще го нагушкам хубаво от всички  Crazy
Виж целия пост
# 159
Тифани,стискаме палци всички ,дано всичко е наред  fingerscrossed
Тони,толкова се развълнувах,като си ви представя двамката с Криско,чак се разплаках от радост  Hug.А за песничката и аз май само нея знам,а има толкова много тук в сайта,ама от сектанстване не остава време да се научат,но може да ги пускаме на мъничетата.
Аз съм си поръчала на татко и батко за рождения ми ден март месец да ми подарят люлеещ се стол,смятам че ще ни е много удобно да си се люшкаме с бебешора и си пеем Зайченцето бяло  Laughing
Виж целия пост
# 160
Аз преди малко се върнах от Шейново . С бебо всичко е ОК , станал е  3 600 , но си седи седалищно и в понеделник влизаме за наблюдение няколко дни , пък може и да си родя през това време  newsm78
И най интересното , което ми се случи там беше , че док видя две топки  Joy hahaha Егати и момата ще излезе на края  Joy
Виж целия пост
# 161
А между другото днес имаме нова новина Mr. Green Тя е от вчера,де,но я оставих за днес...

..... И тя е....?!?!?!
Пише я на първа страничка най -отгоре...Новината на днешния ден Mr. Green
Виж целия пост
# 162
Тифани и аз стискам палци  Praynig всичко ще е наред. Успех мила - ще чакаме хубави новини  Hug
Тони, autumnsphere хайде на песничките http://www.bg-mamma.com/site/content/view/409/57/  Hug
Марина и до сега си ги слуша на MP3 Player-a - закачили сме го към две тонколонки малки за РС в детската стая и така пускаме детски песни постоянно. Помня че като се роди малката и оставях пуснато радио в стаята да бръмчи за да не се стряска като влизам и излиам от стаята, после след няколко месеца тати й ме награби да го спирам поне вечер за да му почива мозъчето на детенцето - така и направих Simple Smile но песните и до ден днешен си ги слушаме Simple Smile

Виж целия пост
# 163
Тифани,стискам ти палци и спокойно всичко ще е наред не се притеснявай Hug
Тони,така сладко си го написала все едно те виждах  Grinningтака е вълнуващо,така е сладко..дано всичко да наред HugПей му,нищо че е една и съща,важно е да чува гласа ти Laughing
krasikoko,ами изненада ще има!!! Laughing
Виж целия пост
# 164
Krasikoko,голям номер... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия