Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 375 958
  • 1 866
# 390
Мисля че Кенууд е много добър вариенат,моят е такъв,но пък има такъв на Браун с приставка да реже картофи за мусака-това също е +!  bouquet
Виж целия пост
# 391
Кой модел на Браун?
Виж целия пост
# 392
За Браун незнам,но по назад в темата е обсъждано-порови се!  bouquet
Виж целия пост
# 393
Абе аз че се порових се порових никога не пиша в тема преди да съм прочела нещо.Обаче повечето модели са комбинирани с почти всичко и за това са и скъпи.Не виждам смисъл да взимам такъв при условие че имам и хлебопекарна и сокоизстисквачка .Исках съвет за модел който например да реже,бърка и например шейкър кана да има . Grinning Те всички имат кани,най лесно е да отида в магазина и да попитам но там знаете си набутват тяхното пък и форума е за това да кажем от какво сме доволни и от какво не.  bouquet
Виж целия пост
# 394
Според мен вече знаеш какво искаш,няма робот ,който само да реже кубчета за мусака например-има и други функции.
Виж целия пост
# 395
magi mei, като гледам сте голямо семейство и предполагам ще ти е полезна обемна купа. Ето тази версия на Филипс е много хубава. От чужбина може да излезе и по-евтино.
http://www.pazaruvaj.com/kuhnenski-roboti-c3404/philips/hr-7774-p25663759/
Мотора е мощен, рендетата хубави, диска за рязане на шайби се регулира на дебелина по твой избор. Шейкъра също е голям, в къщи се ползва всеки ден.
Виж целия пост
# 396
И аз щях да предложа този Филипс, но той има бъркалки за тесто и цитрус преса, а тя не иска такива неща  Confused
Трудно ще се намери робот, който само да реже и бърка  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 397
dobra,Диамантче благодаря ви  bouquet прави сте като се замисля не може да има само едно или две неща само защото така искам.Аз също го бях прегледала този модел понеже нямам доверие на Кенууд или Мулинекс.Когато си избирах хлебопекарна пак заложих на марка Филипс и съм много доволна.
Виж целия пост
# 398
Аз имам другия модел на Филипс- 7775. Разликата е, че има и сокоизстисквачка.
Доволна съм много- компактен е, приставките са напълно достатъчни, шейкър каната е с добър обем. В повечето случаи използвам S-образния нож и пулс бутона.
Скоро счупих основната купа- изпуснах я върху плочките от високо. Все още я използвам, но проверих, че цената на нова купа е 23 лв. от сервиза на Филипс  Peace
Тоест, няма място за притеснение относно консумативите.
А при положение, че на теб не ти трябва сокоизстисквачка 7774 е много добър вариант.
Виж целия пост
# 399
Извинявай за тъпият въпрос но за какво се използва пулс бутон  newsm78
Виж целия пост
# 400
Ами, ако на нормалните скорости ножа и приставките се въртят с една скорост, то с пулс бутона ти контролираш процеса и продуктите вътре буквално пулсират  Crazy
С пулс бутона едва ли не се използва максималната мощност на робота и може да прави кратки силни завъртания.
Как го обясних само  ooooh! Дано някой друг се включи с по-адекватно обяснение  Laughing
Виж целия пост
# 401
...Скоро счупих основната купа- изпуснах я върху плочките от високо. Все още я използвам, но проверих, че цената на нова купа е 23 лв. от сервиза на Филипс  Peace
.....
Може ли данни на сервиза, че и аз си потроших една част, на 50-тото падане не издържа  Joy

magi mei, пулс бутона прави ритмични завъртания на най-силния оборот. Удобно е за рязане на ситно - лук, морков и т.н. Също за разбиване на лед. Аз меля яди в шейкъра с този бутон или с "ice" бутона, който има подобна функция.
Виж целия пост
# 402
...Скоро счупих основната купа- изпуснах я върху плочките от високо. Все още я използвам, но проверих, че цената на нова купа е 23 лв. от сервиза на Филипс  Peace
.....
Може ли данни на сервиза, че и аз си потроших една част, на 50-тото падане не издържа  Joy

...

Адресът е Г. М. Димитров 60, тел. 02/ 9624916
Виж целия пост
# 403
...Скоро счупих основната купа- изпуснах я върху плочките от високо. Все още я използвам, но проверих, че цената на нова купа е 23 лв. от сервиза на Филипс  Peace
.....
Може ли данни на сервиза, че и аз си потроших една част, на 50-тото падане не издържа  Joy

magi mei, пулс бутона прави ритмични завъртания на най-силния оборот. Удобно е за рязане на ситно - лук, морков и т.н. Също за разбиване на лед. Аз меля яди в шейкъра с този бутон или с "ice" бутона, който има подобна функция.
[/quote/
М-даа направих своя избор вече Филипс 7774 ,благодаря за отзивчивоста мами   bouquet
Виж целия пост
# 404
Аз имам другия модел на Филипс- 7775. Разликата е, че има и сокоизстисквачка.
Доволна съм много- компактен е, приставките са напълно достатъчни, шейкър каната е с добър обем. В повечето случаи използвам S-образния нож и пулс бутона.
Скоро счупих основната купа- изпуснах я върху плочките от високо. Все още я използвам, но проверих, че цената на нова купа е 23 лв. от сервиза на Филипс  Peace
Тоест, няма място за притеснение относно консумативите.
А при положение, че на теб не ти трябва сокоизстисквачка 7774 е много добър вариант.

 И аз заложих на този модел - има добра сокоизстисквачка (засега само нея съм ползвала). Направи ми впечатление, че малко трудоемко се почиства тя, заради ситната метална цедка, а и някои части на купата са трудни за достигане, за да се почистят на 100%. Това е което ми харесва, иначе като сокоизстиквачка - много съм доволна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия