
galivo, Сиска, didnik, , нямам думи просто. Това не са родители

Aquariel , кога ще черпиш?






Много съм доволна, има страхотен аромат на лайка 
не мога и не мога да намеря универсален начин, който да действа, вече не се търпи това положение. 2-3 дни заспиваше сам в столчето за храненне, а аз го премествах, днес и това не подейства. Накрая го нахраних и той заспа сам в кошарката си,, обаче не може да го храня така безразборно, закуси в 8.30 и в 11.30 пак си хапна
Много яде това дете и не мога да се справя с този апетит. Иначе не е дебеличък, просто е висок и килцата не му личат. Преди месец беше 9700 на 75 см
Сега сигуно е чукнал десетака 
....аз също съм се терзала от въпроси ДАЛИ и КАКВО трябва да направя и знаеш ли до какъв извод стигнах.....държавата ние е ужасно скапана,системата още повече.....ако реша че Закрила на детето трябва да знаят за случая,дълбоко се съмнявам че таз пуста бюрокрация ще се задейства...което е адски жалко.Защото ако живеем в друга страна....на момента ще му го вземат детето от ръцете и надали вече ще го види. Та това което евентуално бих постигнала е да изсипя с все сила яроста на "бащата" и това да го отприщи съвсем да си изкара яда на беззащитното детенце...... Народа ни е свикнал да си мълчи от доста време и затова сме на този хал и такива като нас,на които им е болно да виждат подобни сценки вече извъртат глава......защото освен да утяжнят ситуацията....нищо друго немогат да направят........
Остава само да се молим за тези дечица или по скоро за тези издеватели...да намерят просветление,че децата са НАЙ-ПРЕКРАСНОТО НЕЩО НА ТОЗИ СВЯТ.

Аз не съм била свидетелка на такова нещо, но и да бъда не знам какво бих направила... Много кофти ситуация. 


Така ли се газят хора, кретен с кретен!! Ей, откачам от такива първосигнални темерути!

Мойта карта не ФърФи там - VIZA-та на ОББ. Ейййй, пощурях. Ще си правя нова, ама чак в четвъртък ще е готова, а вече два от артикулите се изчерпаха.
Голяма зарибявка е това....


Нямам думи....
Оказа се някаква херпесовидна ангина и веднага ни назначиха антибиотик! Сега сме зле-ту спада,ту се вдига,понякога повръща от температурата! 
Целувки на Емата Препоръчани теми