Готово! Щом ще се пие! Ама честно казано, ми доскуча да чета само за бебешки работи - кое колко пъти яло, колко пъти с*ало...И затова се хванах като удавник за сламка в по-различната темичка, ама щом не му е тука мястото...Ще чакам за бейлиса
И като гледах и другите мами с каква охота отговарят на въпросите на Емма - май повечето имаме нужда да си отвлечем съзнанието от бебешкия битовизъм.
Абе то и аз така бях решила и викам си - дай сега и аз да подхвана една такава по-различна тема, ама после като видях, че само аз и ти май се развълнувахме и Ехмея за малко се притесних да не досаждам
Аааааа, Веси, не се притеснявай, хич, ама хич не си ми накривила шапката
, ми тъй де, честно да ти кажа, вече съм станало много една такава дебелокожа, от възрастта ли, от какво е, ама много ларж го давам и не се впрягам май на нищо. Уф, да не чуе сега дявола (чук-чук на дърво), че да взема да ви се обидя по погрешка и да се чудя после к'во да правя като от инат си спра интернета
Хи-хи - шегичка Акварелче
А честно казано за количките, ако си взимам нова, май пак на същата марка ще си избера 
Хриси-писи, и Боби си обели вчера носа-падна от камиончето уолкър. Ама от тук нататък все така ще е. Аз като си спомня, че до 6-7-ми клас вечно ми бяха обелени коленете и с избити зъби съм ходела (не е от бой-паднах с колелото), и комоцио съм получавала, абе...дано не се е метнал моя син на майка си в това отношение





Много съжелявам че е паднала Миленка, гумени са ни бебоците нали знаеш, няма да се притесняваш, нищо и няма....както каза Хриси "герой без рана няма" и аз като се удари мойта Габка само това и повтарям и се смея
:
Само чакам да ми ги преведат и започвам. С парите ще си купя и дигитален кантар. Сега дори не знам колко тежа, но мисля че имам да свалям около 15 кг. 

