1 клас ще мина аз, не е труден той за нас

  • 17 263
  • 314
# 120
Здравейте  Hug
Току що оставих Роси на танци и нямам търпение да се прибере и да разказва.

*Мънки* много целувки и прегръдки на малката, дано бързо да мине всичко  Peace

Виж целия пост
# 121
Здравейте  Hug
Току що оставих Роси на танци и нямам търпение да се прибере и да разказва.


 Добре дошли в отбора на танцуващите. Hug
 На какви танци сте?
Виж целия пост
# 122
Танците са нещо като балет. Миналата седмица се срещнах  с преподавателката. Тя ми обясни, че не учат само танци, а също така рисуват, правят съзтезания и сценки, всичко което ги провокира по някакъв начин артиста в тях.
Още малко и ще разбера от сигурен източник за какво става въпрос  Mr. Green
Виж целия пост
# 123
благодаря ви Hug Hug

доста е кофти гледката  Sad и много я боли
пратиха ни на зъболекар,,той се зачуди  дали не е за шиене езика
но ,отпадна
но,,тя не иска да яде и да пие нищо ,,и не говори ooooh!

предписаха мазило и така---до ден -два ще се оправи проблема
Виж целия пост
# 124
Мънки, не звучи добре, да се оправя детето  Hug
Виж целия пост
# 125
благодаря ви Hug Hug

доста е кофти гледката  Sad и много я боли
пратиха ни на зъболекар,,той се зачуди  дали не е за шиене езика
но ,отпадна
но,,тя не иска да яде и да пие нищо ,,и не говори ooooh!

предписаха мазило и така---до ден -два ще се оправи проблема

Горкото.
Виж целия пост
# 126
Ани е наказана. Ще ходи до края на седмицата без пари на училище.
Всеки ден и даваме пари, за да си купи купон за стола. Отделно има и пари за самочувствие.
Всеки ден я питам аз какво са яли на обяд, тя всеки ден много обстоятелствено ми обяснява.
Да, ама днес се качих до занималнята и госпожата ми каза, че тя изобщо не си купува купони, под предтекст, че не сме и дали пари. И харчи между 3 и 4 лева на ден за глупости.
 И с цялата си наглост ми заяви, че съм и накърнявала човешките права и свободата на избор.
 Обаче сега ще види тя на кое му се вика диктатура и на кое финансова криза. Crossing Arms
Виж целия пост
# 127
Бианkа, тя е готова за адвокат  Crazy
Виж целия пост
# 128
Леле Бианка,твоето дете ме разбива направо Joy
Виж целия пост
# 129
Ще и спирам новините и предаванията с политически коментари, то се е видяло. Joy
Чудя се аз защо все е гладна след училище, тя е всеизвестна с лафа си ''от всичкото не искам''.Това в отговор на опитите на бабите и да я накарат поне нещо да хапне.
 Сега репетира пред огледалото реч за пред баща и. Защото той и повери парите за купони с аргумента, че и имаме достатъчно доверие и знаем, че няма да го излъже.
 Направо тръпна в очакване как ще се оправдава. Crazy
Виж целия пост
# 130
Бианка, Joy Joy Joy

опасна е Ани,,браво на нея Laughing
жива и здрава да ви е
Виж целия пост
# 131
Мънко, само да те успокоя, преди години баткото така падна и си прехапа езика че отстрани направо парченце липсваше. Това изобщо не му пречи сега да е от устат по-устав и вЕРваЙ ми никакви трайни поражения няма.
За сега я пази само да не и даваш горещи напитки, много кисело, солено и така.
Ще се оправи милинкото поглези го малко Hug
Виж целия пост
# 132
Лени,,благодаря ти Hug

така е ,ще мине-време трябва
Виж целия пост
# 133
Мънки по-бързо оздравяване. Не давай дразнещи храни.
Дияна като по-малка редовно като паднеше имаше рани по устата. Беше се ударила по брадата и си прехапала езика, имаше 4 дупки.
Виж целия пост
# 134
Мънки бързо оправяне,сигурно много я боли милата Hug
Бианка ,Ани ме уби,ей много хитри тези деца бе  Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия