Арабски език-за начинаещи

  • 150 260
  • 760
# 540
Момичета уча арабски от няколко месеца
Виж целия пост
# 541
браво, добре дошла !
Виж целия пост
# 542
Благодаря ви много. Ще трябва да ми кажете как да го махна после че не знам.
Виж целия пост
# 543
над поста ви има опция изтрий. или просто го редактирайте на "може ли някой да ми преведе един текст." ще ви изпратя сега превода на лични. или просто с опцията редактирай махнете копирания от скайп текст.
Виж целия пост
# 544
Здравейте.

Арабският за мен е екзотика, красива и някак недостижима.
Имам желание да го науча , но това ми звучи много смело.
Звуците които рисува арабският език са ми трудно и освен да му се наслаждавам в арабските песни , така самостоятелно нямам вяра ,че ще мога да постигна нещо.
Може ли някакви съвети от знаещи за много много начинаещи ?
Виж целия пост
# 545
Първо кажи от кой точно се интересуваш-книжовен или говорим  newsm78 и ако е говорим ,то кой диалект  ,и с каква цел започваш-например само за да разбираш песните или пък и да говориш ,за писане и четене мислила ли си newsm78 Така че,пиши и питай всичко което те интересува. Hug
Виж целия пост
# 546
Ами искам ако отворя книга или чуя песен да разбера нещичко  Blush
Защо се интересувам ли .. Ами запознах се с един ливанец. Майка му е българка , баща му ливанец и може би интереса ми към него и взаимоотношенията ни разпалиха желанието ми към този език. Преди ми е бил просто интересен. Сега някак специален .  Blush
Виж целия пост
# 547
щом искаш и книга и песен ,ще ти се наложи да започнеш и с 2те форми на езика.За почни от началото на темата-там има всичко необходимо,ако има нещо неразбираемо или искаш определени думи  ,питай . Hug
Виж целия пост
# 548
щом искаш и книга и песен ,ще ти се наложи да започнеш и с 2те форми на езика.За почни от началото на темата-там има всичко необходимо,ако има нещо неразбираемо или искаш определени думи  ,питай . Hug

Ok , Благодаря !  Wink
Виж целия пост
# 549
С много интерес прегледах всичко което намерих в този сайт за " Арабски език за начинаещи " - страхотни сте всички . Аз също харесвам този език .
Понаучих малко от приятел Палестинец и от приятел от Йемен .
Незнам много , но и каквото знаех ,вече незнам дали го помня .
Поздрави и успех .
Виж целия пост
# 550
        Ето поздрави и от мен   bouquet
       Имам молба , на първа страница са изписани арабските цифри , но само говоримо.
       Молбата ми е ,ако има възможност да ги пуснете как се изписват цифром / като буквите /.
       Искам да ги познавам ,когато ги видя написани някъде.
       Благодаря предварително .  bouquet
       Има и още нещо. Малко се затруднявам с азбуката  Embarassed
       Не ми стана ясно коя буква ,отговаря примерно на наша.
       Например нашата буква А,коя ще бъде в арабската азбука  Embarassed
       Малко сложничко го обясних , дано ме разберете .
Виж целия пост
# 551
саида това ли имаш в предвид  newsm78





Мислех да пиша,но тази таблица е достатъчно показателна.В нея ще видиш и как всяка буква се изписва според мястото си в думата.
Ако те интересува още нещо ,питай  Hug
Виж целия пост
# 552
             Деси много ти благодаря. Hug
             Да , това имах напредвид.
             Благодаря ти миличка , както винаги си отзивчива  Heart Eyes
             Дано си се пооправила от вируса. Praynig
Виж целия пост
# 553
Каква чудесна идея да учим арабски език.  Mr. Green
Темата е прекрасна.  Hug
Виж целия пост
# 554
Добре дошла  Hug ,ако има нещо питай,ще се постараем да помогнем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия