А английски няма ли да учим?

  • 148 614
  • 750
# 615
Хайде и аз при вас . Благодаря за хубавата тема   bouquet
Виж целия пост
# 616
Moмичета поздравления за усилията, темата е разкошна. Ползвам английски постоянно в ежедневието ми, но съм позабравила някой неща и ще се радвам да ги опресня, а и да науча нови  Grinning
Виж целия пост
# 617
Поздравления и от мен за авторката на темата и всички преподаващи в нея!   bouquet Страхотни сте! Записвам се и аз,но ще започна от самото начало на темата,за си определя горе-долу нивото.За една година живот в англоезична държава се научих само(поне) да разбирам,но все още не мога да говоря.  ooooh!
Виж целия пост
# 618
Поздравления и от мен за хубавата темичка  smile3525
записвам се и аз да уча езика smile3523 smile3529
Виж целия пост
# 619
да, има сайт, където можеш да чуеш произношението на думите, сайта е яндекс, словари, пишеш думата и ако имаш колонки ти я произнасят.

http://slovari.yandex.ru/
Забравих да кажа, че трябва перевод да се натисне, до думата има високоговорителче.
Тук също http://www.google.com/dictionary. Обаче забелязвам разлика в произношението newsm78
Виж целия пост
# 620
И аз се записвам в темичката но започвам отначало че почти всичко съм забравила
И едно голямо браво на автора и учителите  Hug
Виж целия пост
# 621
да, има сайт, където можеш да чуеш произношението на думите, сайта е яндекс, словари, пишеш думата и ако имаш колонки ти я произнасят.

http://slovari.yandex.ru/
Забравих да кажа, че трябва перевод да се натисне, до думата има високоговорителче.
Тук също http://www.google.com/dictionary. Обаче забелязвам разлика в произношението newsm78


ето какво открих и аз
http://www.goethe-verlag.com/book2/BG/BGEN/BGEN002.HTM
Виж целия пост
# 622
и аз се записвам тук, сега съм без работа и би ми се отразило добре да науча нещо ново  Hug
Виж целия пост
# 623
Здравейте, момичета! Темата ви е разкошна! Ще си позволя да "нахълтам" с един малко "страничен" въпрос, но може би имате отношение - можете ли да ми препоръчате школа с курсове по английски за възрастни - става въпрос за половинката, той е пръхвърлил отдавна христовата възраст, но му трябва английски (има доста познания, но несистематизирани). Ако нямате информация, извинявам се за нахлуването Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Faros, Alexander... Курсовете в Британското посолство.
Зависи какво точно му трябва.
Виж целия пост
# 625
ще ми бъде полезно да съм тук, често ми се налага да търся някаква фраза. Поздравления за ентусиазма!
точно тази сутрин се чудех как да кажа "Мога И да не....", например "Мога да сготвя, мога и да не сготвя" /"Мога да пия, мога и да не пия" Laughing
Виж целия пост
# 626
Записвам се и аз да следя темата.   bouquet
От скоро се самообучавам. Взела съм 4 времена
  Grinning
Виж целия пост
# 627
Извинявам се за поста, но не мога да се сдържа Sad
Исках да намеря инфо за хубави урсове по английски за мъжо, че иска да научи хубаво езика, засега е на началните нива и попаднах на темата Simple Smile
Всичко хубаво, да си призная не съм прочела всичко... даже може да се каже нищо не прочетох по-надолу от текста, който се върти в червен цвят, а именно "For ouer the best teacher..."
Моля ви момичета поправете го... това е... не знам как да се изразя... неправилно....
Първо ouer, предполагам е our, демек нашия... а the best e използвано неправилно...
Може да се каже "For our great/wonderful/... teacher" или "For the best teacher"....

Извинете ме отново   bouquet
Сега се връщам да почета от темата, за да видя има ли добри отзиви от даден център предлагащ курсове по английски  Peace
Виж целия пост
# 628
Някой знае ли как е препарат на английски
Виж целия пост
# 629
Някой знае ли как е препарат на английски




http://translate.google.bg/?hl=bg&sl=ja#bg|en|
от тук можеш да си превеждаш цели текстове без да ограничения. Сайта е обновен и е много добър newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия