бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 825
  • 1 614
# 540
Може ли един въпрос от лаик: какво точно значи "облегалката се захваща с колан, а не е на фиксирани степени" - не ми става ясно, а явно е важно да се знае Thinking
Положенията на гръбчето се регулира с колан, а не са фисирани положенията. Не знам как точно да го обясня. Rolling Eyes

Ангелче, на мен лично не ми беше най-удобно с тези колани, нямаше напълно седнало положение и детето се нервеше.
Явно си е до модел количка, занам ли. Thinking
Виж целия пост
# 541
Мен коланите не ме притесняват като удобство при ползване или нещо подобно, все ми е едно как точно ще се вдига и пуска облегалката. Точно до модел количка си е ъгъла на седналото положение, защото дори и без колани няма как облегалката да се изправи повече /има разни пластмаси острани, ограничава се от дължината на самия плат и т.н./.  дано Джейн променят и те нещо в тази насока, защото така определено не е най-комфортната поза на седене не по-големи деца.
Виж целия пост
# 542
Girl from Ipanema -Значи, аз както писах имахме 2 такива лятни....
ето на едната гръбчето - колкото е по-стегнато е по-права облегалката, като се откопчае си пада до максимума.
http://media.snimka.bg/3046/012346488-big.jpg
Другата пък беше с едни въженца - колкото по-отпуснато - по-легнала, като реално има десетки положения така.....но вече я нямам за да покажа....

А другите са с 2-3-4 положения фикснати, можеш да преместиш облегалката от толкова до толкова и на тези положения се заключва....


А иначе количка без хубаво седнало положение и аз не бих взела....
Виж целия пост
# 543
Някакви впечатления от тези: http://www.miamodainc.com/strollers/strollers.asp ?????
Виж целия пост
# 544
Много са атрактивни, но нямам впечатления......
Виж целия пост
# 545
Angel_Dust , Ронка - благодаря Ви момичета за обясненията  bouquet Мисля, че разбрах какво точно да гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 546
arllina, Cheryl, говорим за различни видове колички, нищо че са от една марка.  Peace
Единичните Макларън сигурно са хубави, но близнашкия вариант не е. Колко удобно се бута една голяма количка с две бебета, която е с две малки дръжки (ръцете са неудобно разтворени, за да буташ) и малки гуми? Бутах близнашки Макларън за тест - нисък клас е в сравние с моделите, които съм посочила.

Dendy, гледах и килограмите. 13-15 кг за близнашка количка мисля, че е повече от добре.
След дълго проучване се оказа, че не килoграмите са решаващи, а гумите и проходимостта.

Angel Dust, всички модели, които гледам са стандартно широки за тук - около 29 инча.Минават през стандартни врати.

Girl, изглеждат еднакви. Ще погледна подробно.
Виж целия пост
# 547
Кюбит, това на което ти си се спряла изглежда страхотно. В нашето семейство също скоро ще се родят близнаци, но толкова хубава количка не намерихме тук.
Виж целия пост
# 548
Ники, да са живи и здрави бебетата да ги посрещнете и да им се радвате всички.  Grinning Количката е важна, но има и по-важни неща...  Peace
Виж целия пост
# 549
Благодаря ти! Пожелавам ти от все сърце и с твоите всичко да е наред и да гушкаш най-сладките пухчета на света!  Hug
Виж целия пост
# 550
Кюбит,Ники. пожелавам ви от все сърце здрави бебчета Hug Hug Hugаз бях бременна с близнаци,дори и за количка се загледах,но нямах късмет Cry...
Кюбит тази,която си посочила  е наистина много хубава Heart Eyes http://www.easywalker.nl/usa/duowalker.html видях я на живо преди няколко месеца и все се опитвах да я намеря докато бях бременна.За Макларъна  сигурно си права WinkАз реших,че става въпрос за марката изобщо Laughing
Виж целия пост
# 551
Благодаря, да ти се връща!  Hug Близнаците не са мои, на брат ми са, но съм главната помощница и засега избирам всичко аз, затова се вълнувам от близнашки колички.
Виж целия пост
# 552
Тази информация за теглото на Mutsy ми се вижда направо невероятна ! Наистина ли е толкова лека newsm78....отивам да търся мнения за нея Grinning
Виж целия пост
# 553

един много умен и знаещ човек от този бранш ми обесняваше коя марка в кой сегмент се позиционира
1. Bugaboo
2. Jane, Bebe Confort, Stoke
3. Maxi-Cosi, Mutsy, Casual, MacLaren
4. Всички италянски марки - Chicco, Giordani, Cam, Neo Nato, Peg Perego (Последното може да е и в 3), Graco,
5. Ниските марки на големите марки - Nurse на Jane, Hauck и варияциите му, марките на на различните вериги (Mother Care, Premaman)
6. Разни локални марки



Все се каня да питам класацията (предполагам абсолютно неофициална) се отнася само за БГ, нали?

Защото моите наблюдения са, че във всяка страна бутат предимно колички родно производство. В Италия на 90% са Chicco, Peg Perego и т.н., в Испания - Jane, Play, но също доста е популярно Chicco. В немскоговорящите държави много са разпространени Bugaboo и Quinny. В Холандия - там е рай на изчанчени модели тяхно производство! Пак като че ли най се набиват на очи Quinny, Bugaboo и Mutsy.
За Франция най-добре да разкажат Ронка и Cheryl. Simple Smile

Мисълта ми е, че такова разнообразие на марки на пазара като при нас сякаш рядко се наблюдава. Почти е невъзможно в Германия например да засечеш количка Jane или Bebe Confort. Също така в Италия някое Mutsy.
Виж целия пост
# 554
eta, при нас също масово са с Кенгуро и Чиполино. Поне аз като изляза и все това зяпам.
Иначе видях na живо Bugaboo Cамелеон, наистина е яка  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия