бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 873
  • 1 614
# 585
Ето тук ги има, така че сигурно и в магазина им може да се разгледат
Виж целия пост
# 586
Ето тук ги има, така че сигурно и в магазина им може да се разгледат
в София в
ВИС ВИТАЛИС      БУЛ. СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 110 до х-л. МАКСИ      02/860-20-80
ПАЛАВНИЦИ    Ж.К.МЛАДОСТ 1, ТЦ - GM CITY    0897/818866
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ    УЛ. ЧЕРКОВНА 68    02/843 78 44
ШТЪРКЕЛ    БУЛ. АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 188    02/920 72 69
ПАКОСТНИК    БУЛ. МОНТЕВИДЕО ТЦ - ОВЧА КУПЕЛ , ЕТ.2    02/ 489 46 58
BABY KIDS SHOP    УЛ.НИШАВА 153    0894/ 303675
PIGGY'S HOUSE    УЛ. ЩРОСМАЙЕР, МАГ. No 2    02/931 13 24
КОМСЕД    БУЛ. ТОДОР КАБЛЕШКОВ 76    02/ 958 99 15
ХИПОЛЕНД    1. ГЕО МИЛЕВ, УЛ.КОСТА ЛУЛЧЕВ 52, SKY CITY MALL
2. ЛЮЛИН, БУЛ.ЕВРОПА 184 А
3. БУЛ. АЛЕКСАНДЪР МАЛИНОВ 75 тъпг. к-с HIT
   02/8713639
02/8264910
0897/812029
Онлайн магазини
Магазин Касида
http://www.kasidabg.com/index.html?manufacturers_id=287
http://www.kasidabg.com/hauck.html

I'coo е по-скъпата марка на Hauck
Aма доста по скъпа -2-3-4 пъти
Характерното е че са като Teutoni
може да си избереш рама, колела, кош и да си конфигурираш количката
и още нещо, този цвят няма шанс да го видиш, цветовете за Europe, Nordic и UK са различни
UK май никой не  Joyги брои за европейци
Виж целия пост
# 587
Момичета, аз съм от Пловдив. Намерих магазина на Пег Перегото, но други по-качествени марки не видях ни във Вис виталис ни в Хиполенда (освен Хаук и Есприт). Та къде мога да намеря Jane, Bebe Confort, Stoke, Mutsy, Giordani, Graco??? Така да се каже око да види, ръка да пипне Joy Joy Joy Ще ми е по-лесно да избера на живо, пак после мога да подъчам и по нета. Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 588
4ikolina края на месеца при вас ще отварят голям магазин на Касида, така че можеш да се разходиш, къде ще бъде може би на сайта им ще обяват.
А O'Baby количките http://www.obaby.co.uk/product_details.php?category_id=180&item_id=1384 как са като качество?
Виж целия пост
# 589
Много полезна информация обсъждате тука и ви следя от доста време,понеже и на мен ми предстои купуването на количка  Peace.Но се питам ако си взема триколка или от тези с по-прибрани предни колела,как ще се справям по софийските подлези  newsm78?За сега съм без кола и ще разчитам на количката за да се придвижваме по улиците.Давайте идеи защото много се замислям за този проблем  ooooh!.
Виж целия пост
# 590
ще слизаш и ще се качваш на задни колела....
Виж целия пост
# 591

Dendy, тук съм виждала няколко майки с такива колички. Загледах ги и даже дебнах да видя на едната марката (не ги знаех тогава), защото много ми харесаха. Доста солидно (но не тежко) изглеждат. Не съм ги бутала, но жените, който видях не ми изглеждаха да бутат с мъка по кривите тротоари на Ню Йорк.  Wink
Аз все сравнявам структурата на тялото на майките с моята, понеже съм дребна и слаба. Та тия не бяха чак толкова по-едри от мен. Едната дори ядеше нещо и буташе с една ръка.

За единични колички говоря. Не знам двойни има ли, но понеже не намерих онлайн да се продават тук (нямам представа те от къде са ги купили) и не съм се занимавала да проучвам повече.
Виж целия пост
# 592
^^тази количка е ужасно тежка Shockedпомня,че тежеше 17кг #Crazy
Виж целия пост
# 593

Dendy, тук съм виждала няколко майки с такива колички. Загледах ги и даже дебнах да видя на едната марката (не ги знаех тогава), защото много ми харесаха. Доста солидно (но не тежко) изглеждат. Не съм ги бутала, но жените, който видях не ми изглеждаха да бутат с мъка по кривите тротоари на Ню Йорк.  Wink
Аз все сравнявам структурата на тялото на майките с моята, понеже съм дребна и слаба. Та тия не бяха чак толкова по-едри от мен. Едната дори ядеше нещо и буташе с една ръка.

За единични колички говоря. Не знам двойни има ли, но понеже не намерих онлайн да се продават тук (нямам представа те от къде са ги купили) и не съм се занимавала да проучвам повече.
А къде ги  има  във Варна?
Виж целия пост
# 594
Вали във Варна ги няма, но в ибей ги гледах  Peace
Виж целия пост
# 595
о,сетих се нещо интересно.Не мога да се сетя къде бяхме на почивка тогава,но помня,че една жена буташе Стокке по едно паве и гледката беше hahaha Joyтрябваше едва ли не някоя кола да я изтегли с въже от там.
Иначе мисля,че имаше възможност за регулиране на гръбчето Peace въпреки,че не знам колко са положенията,ето вижте
 http://3.bp.blogspot.com/_kY5WNu7XcU8/SQdaqUzcuNI/AAAAAAAACK4/gV … /s400/stokke4.jpg
 http://3cmum.files.wordpress.com/2007/02/stokke.png
^^поне две положения има,друг е въпроса,че те са крайно недостатъчни Confused
Teзи колички ми изглеждам ужасно неудобни.....дизайнът също не ми е по вкуса....
Виж целия пост
# 596
Количката сама по себе си е удобна горе-долу за детето.Но както казах,има много недостатъци,а и за тази цена не си заслужава.Естествено,ако си много богат можеш да си я вземеш.Но задължително да има и друга количка,ако искаш да ти е удобно.Със Стокке най-добре да излезеш в Морската,да се изфукаш по главната алея,че я имаш и да се прибереш вкъщи.Иначе въобще не знам как се влиза в подлез с такава количка.Не съм виждала и как можеш да се качиш с нея в автобус.
Виж целия пост
# 597
     А черната Есприт (лятната) има ли я някой ? Видях я в Пигиса и ужасно много ми хареса, наистина много стилна. Притеснява ме това, че няма борд, но пък май може да се купи универсален и да се сложи. Или може и без ...???  newsm78 Отзиви...?  Thinking
Виж целия пост
# 598
За Есприта отзивите са, че много запарва плата ... да каже някоя ползваща я мама.
Това, че няма борд въобще не бива да те притеснява, аз имам опит с 4 колички и предпочитам да е без борд. Особено като поотрасне детето и като го слагаш и вадиш от количката без да махаш борда /има колички, на които не се маха въобще/ - всичко става в кал и пясък от обувките.
Виж целия пост
# 599
Момичета, на кое казвате борд?  newsm78  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия