Геният на мама и на татко-ПЪРВОКЛАСНИЧЕТО сладко :-)

  • 19 825
  • 313
# 210
То това е много добре. Активна е госпожата значи.

Нашите ги водиха един-два пъти на театър и с това се изчерпаха мероприятията.
Празник на буквите ще имат, но не се знае кога, или Мишо още не е разбрал. На Зелено училище няма да ги водят тази година и разгеле, че нямаше да го пусна. Самостоятелен е, но не достатъчно.

Чета му днешната диктовка в занималнята:
"Вят     в планинат  е по силен от този в низин    .(част от текста)"  #Crazy Помолих  да прочете какво е написал и той пресъздава текста така както трябва да е, нищо че липсват много букви  newsm78, сиреч знае какво е съкратил(може и да е наизустил чутото). Много се ядосах. При обяснението, че ако госпожата го беше видяла щеше да играе червената химикалка, той вдига рамене и се оправдава: "Тя е по-умна от мен, ще се досети какво съм писал, ти как го правиш"   ooooh!

За лягането не противоречи - 21-21.30ч най-късно от понеделник до четвъртък. В петък и събота отпускам до 22.30ч , но пък той рядко издържа до това време.
Виж целия пост
# 211
Дияна тази вечер ми връчи някаква книжка, учителката им ги дала. Явно инициатива на Министерството на извънредните ситуации. Как да се реагира при различни природни бедствия.
Виж целия пост
# 212
Добро утро Hug

Минавам само за да почерпя - днес малката става на 7 Laughing



Кафе

сокчета

тортичка


Рожденничката вече е на училище - ма тази сутрин едно гласене едно труфене............... Crazy

А купона ще е утре - у дома с десетина деца.   Mr. Green


това е за сега  Wink Приятен ден! Hug
Виж целия пост
# 213
Дияна тази вечер ми връчи някаква книжка, учителката им ги дала. Явно инициатива на Министерството на извънредните ситуации. Как да се реагира при различни природни бедствия.

на нас тази книжка ни я дадоха още ноември.
Виж целия пост
# 214
Аз съм си, да ти е жива и здрава щерката!Много късмет и щастие!   bouquet
Виж целия пост
# 215
АСС,,да ти е жива и здрава !!!
Виж целия пост
# 216
Аз съм си ,да ви е живо и здраво момиченцето!   bouquet
Виж целия пост
# 217
Благодаря Hug  bouquet
Виж целия пост
# 218
Аз съм си да ти е жива и здрава и много много послушна  Hug
Весел празник  Hug
Виж целия пост
# 219
Аз съм си,

На мен ми е странен този празник на буквите в началото на март, в Ариел Театър  newsm78 поне на мен така ми беше предадено.


Явно за това са по 15лв.

Сега си видях изравняването на тока и зле ми стана..... Кога ще го махнат това отчитане на 3м.?
Виж целия пост
# 220
Аз съм си,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕННИЧКАТА!

Виж целия пост
# 221
Орхидейке, незнаех , че си от Варна!
Ще се видим ами! Само времето да се оправи!
Joy Joy,ще се видите с Орхидейката ,ама друг път.
Тя е софиЕнка.
ЪХЪ само до летото господние Crazy CrazyДириме  някои познат на морето за повече време Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Mr. GreenЗа Криси също много гледа сестра си сутрин събота и неделя  ни прави закуска и кафе ,Карат се но щом му я поверя да я гледа няма равен на себе си
Виж целия пост
# 222
Аз съм си,
Честит ви празник.
Да ви е жива и здрава и много послушна..
Hug

  ,


А за празника на буквите:и ние ще имаме в края на м.март в Ариел театър
и ни искат по 16 лв.
Виж целия пост
# 223

Да си ни жива и здрава много щастлива.
Да успяваш във всичко.
Да имаш истински приятели
и да бъдеш с тези които обичаш!!!
И на мама днес е празник
Виж целия пост
# 224
Ти си си честит празник!пак   bouquet   bouquet   bouquet

Зеленото ни училище ще е в Сандански.
Галя упорито го нарича "екскурзия"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия