Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какво е отношението и мнението за JETIX?
Какви са мненията относно използването на компютри и телевизия от деца на различни възрасти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какво е отношението и мнението за JETIX?
Мненията за JETIX са смесени. Някои родители се противопоставят на него, вярвайки, че той превръща децата в „зомбита“, докато други го позволяват, като твърдят, че децата подобряват английските си умения от него. Въпреки това много хора изразяват загриженост относно пристрастяването на децата към екраните.
-
Какви са мненията относно използването на компютри и телевизия от деца на различни възрасти?
Мненията за използването на компютри и телевизия от малки деца варират. Някои родители ограничават достъп до определени канали или игри, докато други позволяват умерено използване, подчертавайки важността на контролираното излагане на медии. Въпреки това има опасения относно потенциалната пристрастеност и отрицателните въздействия.
-
Какви са мненията относно преподаването и ученето на смятане и писане на деца?
-
Какви са мненията за академичните постижения на учениците?



и много се вълнува като играят нашите.А относно песничките за Баба Марта,не им е рано те нашите вече учиха за Кирил и Методий,пък това е къде,къде по-далече.
много щастие ти желая.
Има вариант да я водя на гимнастика, с направление... засега не съм се интересувала с подробности.
Ще имате ли някакви тържества за Баба Марта или 8-ми март?
Интересно ми стана, защото в къщи, като си пише, прави тъпи грешки и пише грозно, а там се старае и се справя добре. Значи можело, ама..... 