Вече четири ЯНУАРСКИ мъничета очакват братчета, или сестричета

  • 11 795
  • 290
# 180
veihaivei, изпревари ме с книгата, помня, че направо бях изумяла, като я зачетох тази книга, толкова много ме беше впечатлила, и ми остана любима за сега, защото още не знам какво ще прочета по-нататък. Но " Майсторът и Маргарита " я прочетох на един дъх.
Гери, медът беше едно от последните неща, които се даваха след 2 г. заедно с ядките и шоколад, ягоди и т.н. Аз със всичко изчаквам малко повече, да ми е мирна главата, тка че сигурно ще дам към 2,5 г. Peace
За хапането, нашия отдавна се изучи, аз се опитвам леко да го шляпна през устата, за да му покажа, че не трябва така, но той се хили или въобще не се впечатлява. Мъжът ми ме съветва да му отвърна със същото, само че в по-лека форма, но и това не върви, защото при нас хапането на кълки, пръсти, дупе и т.н. отдавна е игричка. Също и посяга да ме удря. ooooh!Това когато е много изнервен. Мамите с по-голям опит ако имат работещ метод да споделят. - Джулка, Фил, Зимна...
За актьорите - ами преди харесвах Ерик Робъртс, но той много одъртя и залезе, в момента харесвам Били Зейн, но и той нещо много-много не се снима. То харесвам е силно казано, като знам преди как се вълнувах...
Picaso, добре дошла! Hug
А за режима да кажа:

8.30-9.00 - закуска - овесени ядки, каша, попара, макарони на фурна, кекс, бисквити с мляко, каквото има .
12.00-12.30 - обяд - второто от кухнат и малко от креме или цял плод. Може и някакво плодово млекце, ако има.
13.30-15.30 - сън, понякога спи по 3 часа, но понякога и по 40 мин.
16.00-16.30 - закуска - остатъкът от крема с бисквити
19.00 - вечеря - супата от кухнята + каквото може да му се даде от нашета вечеря малко по-късно, вече е редовен, само някой да седне на масата, затова гледаме да ядем заедно, че много ядене му идва, даваме му залъчета съ супа, маслини и т.н.
20.30 - АМ Нестле Джуниър - 180-200мл.
21.00-21.30 - сън.
През нощта цока поне 2-3 пъти, пие и вода,все по-рядко се буди вече  Praynigисках да не се хваля, но не се удържах, като легне въобще не се буди, докато ние легнем, после не знам в колко промрънква, но е доста след като сме легнали.
7.30-8.00 - събуждане.
Виж целия пост
# 181
Мед и аз дадох преди няколко дни, съвсем мъничко като част от друго ядене. Не е имало реакция, но и не знам длаи количеството е било достатъчно, че да се прояви нещо.

Давам 4 основни яденета - закуска, предиобяд, следобяд и вечеря, а следобед давам плод някакъв. Спи по 2-3 часа точно на обяд и затова и режима е такъв.  Laughing Не знам по колко точно яде, но всеки път сипвам догоре в купичка от 200-250мл. Ако е ядене изяжда около половината до 3/4 от сипаното, ако е супа всичкото, а някой път и втора купичка сипвам. Суче по около 6-7 пъти на 24 часа. Заспива към 9:30, суче пак към 12:30-1 и се събужда към 7:30-8.

(Забравих да сложа дисклеймър, че това с много ядене и спането е от 1-2 седмици някъде)
Виж целия пост
# 182
O-хооо, раздумката е в разгара си... Сега ще пиша много...

Моите любими книги от малдите ми години "Вино от глухарчета" на Рей Бредбъри, а от 3-4 години някъде "Моите посмъртни приключения" на Юлия Вознесенская.

Идеалът ми за мъжка красота май не е актьор, а един модел на Hugo Boss от преди ...не помня колко години.

Жоро си вика Жоо. Вярно е, че момчетата по-късно проговарят, но при нас май е обратно. Ева проговори късно и сега говори лошо. Жоро проявява много повече желание да говори, а е и по-музикален ми се струва.

Подаръци не купувам по ред причини. Първо, Ева непрекъснато си иска нещо и много ще и дойде. Второ, Жоро като получи нещо тя казва: "Това за мене ли е?" Отговорът ми е, че е за Жоро, но той ще и даде да си поиграе с него, а тя ще му дава нейните играчки. След време като почне и той да пита ще му мислим.

Хранене:
6:00 - 150мл. АМ
10:00 - 200гр. каша (различни видове)
14:00 - 200гр. мнаджичка без хляб
18:00 - 200гр. плодово-млечно бисквитен бъркоч или някакъв млечен крем
21:00 - 240мл. АМ (всъщност 200мл. АМ + 4 супени лъжици бисквитена каша става толкова)

Жоро също го минах на Фризо 3. Много му харесва и го прие добре със стомахчето.

Picaso и аз като видях възрастта на децата ти...ти отдадох поклон до земята  Hug

И накрая към новата сватя  Wink Ирчик, аз се опасявах, че ще се уплашиш от това, че мойто момче го раздаде побойник вчера, но да те успокоя, че по принцип е кротушко. Пък и имали друг шанс - като се сетя за онзи виц за шопа и македонката   hahaha
Между другото първата ми голяма любов е от Банско
Виж целия пост
# 183
За хапането, нашия отдавна се изучи, аз се опитвам леко да го шляпна през устата, за да му покажа, че не трябва така, но той се хили или въобще не се впечатлява. Мъжът ми ме съветва да му отвърна със същото, само че в по-лека форма, но и това не върви, защото при нас хапането на кълки, пръсти, дупе и т.н. отдавна е игричка. Също и посяга да ме удря. ooooh!Това когато е много изнервен. Мамите с по-голям опит ако имат работещ метод да споделят. - Джулка, Фил, Зимна...

Евито, от мойте само Биби е хапала и удряла (скорпионка е  Wink), но не сме я хапали в отговор  Laughing, с добро се отучи към 3 годинки чак  Embarassed

Любимите ми книги са "100 години самота" Габриел Гарсия Маркес, "Завръщане в Брайдсхед" Ивлин Уо и "Легенда за Сан Микеле" Аксел Мунте. Много ги обичам  Peace
Виж целия пост
# 184
Добре дошла на мама Picaso и Калина Hug
Ние сега се прибираме от Аутлета в Младост и съм супер доволна, получих много подаръци - много яки боти и обувки на Bata и едно яке, мъж ми си взе едни дънки на Replay, а за Амурчо нищо не харесах, но и утре е ден Grinning! Пипи, права си, че там е супер  bouquet! Боби беше на седмото небе, такова тичане падна, голям кеф Heart Eyes! Ще ходим там по-честичко да играят децата Hug. А относно подаръците нашите винаги ни подаряваха и на тримата подаръци, независимо кой има рожден ден Simple Smile
На мен любимец ми е Вин Дизел Heart Eyes
За режима:
8:30-9:00ч. - закуска - попара, каша, мляко с бисквити...
12:30-13ч - обяд - 1/2 от супата и 1/2 от манджата
16ч. - следобедна закуска - кремчето от кухнята
19ч. - 1/2 от супата и 1/2 от манджата
22ч. АМ Нестле Джуниър 200мл и сън
Спането е 1-2 пъти на ден по час - час и половина.
Ох, а Боби как хапе, направо месо ще ми откъсне, само мен ме хапе!
И аз много обичам да си го хапя по баджанките и той умира от смях Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
Добър вечер.

Еви, купих памперсите от Фантастико, струват 10.40/ 20 бр. Другаде обаче не съм ги виждала.
Дега,Теди пие Фризо 3 и му харесва много повече от двойката. Даже овесените ядки с него му правя и изяжда много.
Теди също не говори, само сочи и вика "ЪЪЪЪЪЪЪЪ". Научил се е като му се карам той да ми размахва пръст. Grinning Става ми смешно и карането ми започва да звучи несериозно.
Мед засега не смятам да давам.  Режимът ни е :
сутрин - мляко
след около час - попара, овесени ядки с тиква, бисквити с мляко
сън  - около час
на обяд - манджа
следобяд - ябълка с овесени ядки, банан, каша или бисквити с кис. мляко.
вечеря - супа с хляб и сирене
след банята - мляко
Хлябът сам си го яде, сиренето също.
Количеството на почти всичко е около 200 мл/гр. Направо се чудя къде побира толкова ядене. А е мн лек - 8 600 беше на годинка.
"Майсторът и Маргарита" и на мен ми е любима. Филмът също е мн. добър. А "Луна и горш" и "Острието на бръснача" смятам пак да ги прочета скоро.
Отивам да се приготвяме за баня и сън.

Пикасо, добре дошла.

Любимите ми книги са "100 години самота" Габриел Гарсия Маркес,

Аууу, Зимна, тази книга я бях забравила. И тя е невероятна.


Виж целия пост
# 186
Момичета много съм развълнувана и бързам да се похваля! ДНЕС СТАНАХ ГОРДА ЛЕЛЯ НА МАЛКАТА ЗАРИНА! ДА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА РАСТЕ ЛЪЧЕЗАРНО, УСМИХНАТО, ВЕСЕЛО, ЛЮБОЗНАТЕЛНО ДЕТЕ, ДА ИМА ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ НАС!
Виж целия пост
# 187
Пикасо - добре дошла Hug Hug Hug

Десит- честита ти племенничка-  да ти е жива и здрава!  bouquet  bouquet  bouquet

Луси-  честито ти порастнало момченце!  bouquet  bouquet


Сияна става към 8.
Закуска-  макарони, попара, грис кифла, козунак, баница,кекс, палачинки, препечена филия с масло и шунка
13.30 обяд- месното ядене от кухнята и половин десерт
18- безмесното ядене и десерт(
В 19-20 ние сядаме да вечеряме- яде от всичко- включително иска и бира и вино, но засега само и давам да опитва Naughty

21- мляко- 200 мл и след това приспиване до 11-12.

И ние не казваме нищо смислено- освен ако иска нещо- може и да ми каже - мамм. Иначе неееее- като нещо не иска, ама това го казва от 2 си ден. ooooh!Но непрекъсното нещо си бърбори- тютю, дада тата , - и разбира се кака. Това и е любимата  дума. Embarassed Blush

Виж целия пост
# 188
.... Също и посяга да ме удря. ooooh!Това когато е много изнервен. Мамите с по-голям опит ако имат работещ метод да споделят. - Джулка, Фил, Зимна...
Никога не са ми посягали !!!  Naughty
Ама абсолютно никога...
Не знам, може би е до дете, нямам представа...
Виж целия пост
# 189
Деска - да ви е жива и здрава малката Зарина  Hug Много интересно име  Peace
МИА - "Вино от глухарчета" и на мен ми е много любима  Peace
И от детските "Роня, дъщерята на разбойника". А имам и цялата колекция на Стивън Кинг - "То", "Талисмана", "Дългата разходка"..... Mr. Green И Майкъл Крайтън и Майкъл Конъли. С мъжо сме луди на тема книги и затова най-много пари харчим  Mr. Green
Ох, ще вземе и ние да отскочим до пусти Аутлет, само ме зарибявате с разни магазини. Но ни е доста далечко от вкъщи...
И моя е започнал нещо да мята ръце, но още не мога да го разбера радва ли ми се или посяга  Whistling
Виж целия пост
# 190
Любимите ми книги са "100 години самота" Габриел Гарсия Маркес, "Завръщане в Брайдсхед" Ивлин Уо и "Легенда за Сан Микеле" Аксел Мунте. Много ги обичам  Peace
Зимна обожавам "Легенда за Сан Микеле" и Маркес ми е голяма любов, но не точно с тази книга. може би "Дванайсет странстващи пилигрими".
Забравх да кажа одеве добре дошла на новата мама, бре кво ли ще е да си три пъти тъща. Hug
Деси честито, да ти е жива и здрава!
Моето пък току що ме ухапа за пръв път, много се учудих, но успях да се въздържа да не извикам. Изобщо днес е много странен.
Виж целия пост
# 191
маца, луси, е обаждайте се като ходите, де  Grinning (до аутлета) определено има хубави неща на добри цени, аз напоследък нарочно избягвам да влизам в магазините, щотооо... ходим като е лошо врмето да потича Емо.

маца, помниш ли миналата година на този ден попа в манастирчето Wink

малко заприличахме на голямото четене, ама аз съм фен на дъглас адамс, тери пратчет и много други. напоследък чета предимно модерни трилъри... лъдлъм, харлан коубън, стив бери

айди сига да са пуфаля Laughing бъдещият олимпийски шампион днес направи първата си тренировка Grinning т.е. водих Емо на плуване (зарибих се от един пост на мелани). преживяването бешеее... смесено... първите 30-40 минути Емо огласяше басейна, на мен ми побеляха няколко коъма, треньора обаче ми каза, че било нормално и най-добре да се скрия да не ме вижда. нищо не помогна, щото той като реши, че ще реве, реве, макар и насила. като се прибрахме, баща му каза, че е пргракнал. после, обаче, като си тръгнаха повечето деца, остана само едно освен нас, тренера ме пусна в басейна и аз бавно и полека въведох Емо в тайните на спорта и той, след пренебрежително малко викане/рев, се престраши да спре да реве и даже се усмихна. после плувахме с него, даже го пуснах и сам, със спомагателни уреди, разбира се, и той риташе и идваше при мен и много се забавляваше. после, разбира се, плака като го извадих да си ходим. и така Simple Smile доволни сме, смятаме пак да ходим.
Виж целия пост
# 192
Ето ме и мен. Любим актьор ми беше Вал Килмър. Ал Пачино също. И Брад Пит. Книги -страшно обичам да чета , но откакто родих не съм си купила нито една Embarassed Когато имам време препрочитам Удхаус. И все още се хиля като идиот докато чета.

Около 6- 150 мл Нан 2
9,30- кус-кус, овесени ядки, попара с 2 сухара, кисело мляко с бишкоти
10,00-11,00 сън
12,30-13,00 1/3 от супата ,2/3 от второто  и 1/3 от десерта
13,00-14,30 сън
16,00 плод, десерта, или кисело мляко с бишкоти
17,00-18,00 сън
20,00 останалото от ДК+ нещо от нашето ядене
21,00 210 АМ
Виж целия пост
# 193
Здравейте ,

Деси  , честита племенничка !Да е жива и здрава !

Я майсторките на подквасване на мляко да кажат , какво прясно мляко купувате и от къде ? Аз също съм подквасвала преди време , но беше отдавна и купувах от пазара от една жена ,а сега изобщо си нямам идея .То дори и да продават на пазара не съм сигурна дали е хубаво  newsm78.

Гледам за книги заговорихте .Любимата ми книга е "Цар плъх" на Клавел . Аз предпочитам книгите пред филмите , по цяла нощ съм чела докато я свърша .Сега обаче немога защото съм доста изморена вечер ,прегледам форума и си лягам .През деня е изключено .Но ако все пак намеря време скоро може да прочета някоя и друга книга от вашите любими  Peace

За говоренето е по скоро по бебешки .Най често си повтаря - мама и аз съм доволна Grinning

Тази вечер пък ръмжа като мечка , аз първо се изплаших и си викам какво му стана на това дете ? Гледам обаче тя се смее . После се сетих че като "четем" книжката с животните ,за всяко животно аз и показвам какви звуци издава , та сигурно го е запомнила за мечката и като си дойде баща и като се започна едно обикаляне из стаята и  ръмжене ...  Joy

Лека и спокойна нощ  yahoo_49 smile3524  
Виж целия пост
# 194
ПипиЧ, и на мен Лъдлъм ми е любим още от безгрижните момински години Grinning

Браво за плуването!
Мисля, че ако тренера е внимателен, а вие постоянни, Емо бързо ще свикне и ще му хареса.
И аз водих Пресил, но беше на 5 месеца.
Момичето ми беше колежка кинезитерапевт, без да го намокри, подготви или там каквото е редно, го метна в басейна като голям камък.Той потъна, уплаши се, аз съответно станах груба и си тръгнахме.После опитахме пак, но не се получи Confused
За Дарена нямах подобни амбиции Simple Smile

Еви, Дарена също е започнала да маха с една ръка, рядко, но съм почти сигурна че замахва.Но пък го е видяла от брат си, той понякога е по този начин мил с нея Rolling Eyes
Аз със строг тон я питам какво прави и тя веднага се навира да ме целуне, голяма е глезла.
Иначе с хапане, щипане нямам опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия