Гери, медът беше едно от последните неща, които се даваха след 2 г. заедно с ядките и шоколад, ягоди и т.н. Аз със всичко изчаквам малко повече, да ми е мирна главата, тка че сигурно ще дам към 2,5 г.

За хапането, нашия отдавна се изучи, аз се опитвам леко да го шляпна през устата, за да му покажа, че не трябва така, но той се хили или въобще не се впечатлява. Мъжът ми ме съветва да му отвърна със същото, само че в по-лека форма, но и това не върви, защото при нас хапането на кълки, пръсти, дупе и т.н. отдавна е игричка. Също и посяга да ме удря.
Това когато е много изнервен. Мамите с по-голям опит ако имат работещ метод да споделят. - Джулка, Фил, Зимна...За актьорите - ами преди харесвах Ерик Робъртс, но той много одъртя и залезе, в момента харесвам Били Зейн, но и той нещо много-много не се снима. То харесвам е силно казано, като знам преди как се вълнувах...
Picaso, добре дошла!

А за режима да кажа:
8.30-9.00 - закуска - овесени ядки, каша, попара, макарони на фурна, кекс, бисквити с мляко, каквото има .
12.00-12.30 - обяд - второто от кухнат и малко от креме или цял плод. Може и някакво плодово млекце, ако има.
13.30-15.30 - сън, понякога спи по 3 часа, но понякога и по 40 мин.
16.00-16.30 - закуска - остатъкът от крема с бисквити
19.00 - вечеря - супата от кухнята + каквото може да му се даде от нашета вечеря малко по-късно, вече е редовен, само някой да седне на масата, затова гледаме да ядем заедно, че много ядене му идва, даваме му залъчета съ супа, маслини и т.н.
20.30 - АМ Нестле Джуниър - 180-200мл.
21.00-21.30 - сън.
През нощта цока поне 2-3 пъти, пие и вода,все по-рядко се буди вече
исках да не се хваля, но не се удържах, като легне въобще не се буди, докато ние легнем, после не знам в колко промрънква, но е доста след като сме легнали.7.30-8.00 - събуждане.
Ирчик, аз се опасявах, че ще се уплашиш от това, че мойто момче го раздаде побойник вчера, но да те успокоя, че по принцип е кротушко. Пък и имали друг шанс - като се сетя за онзи виц за шопа и македонката 
! Пипи, права си, че там е супер
! Боби беше на седмото небе, такова тичане падна, голям кеф
! Ще ходим там по-честичко да играят децата 


.