Вече четири ЯНУАРСКИ мъничета очакват братчета, или сестричета

  • 11 795
  • 290
# 210
Пипи незнам дали те питах,има ли и по-големи номера в този Аутлет? 26,27,28 номер?
Виж целия пост
# 211
има, да
Виж целия пост
# 212
Добро утро.
Честит празник и от нас.
Честит Св. Валентин txtloves newsm76 Two Hearts  loveuuu Two Hearts

и Трифон Зарезан Drunk Wine Glass cheers

Виж целия пост
# 213
Ева е фен на Мики Маус- клубхаус. И в момента го гледа по Канал 1
 Преди 2 седмици Мики направи валентинка на Мини като очета на картон сърце и после го оцвети с глитерна боичка. Та моята хубосница слушайки за валентинки пак по телевизията каза, че и тя ще ни направи. Има си един кашон с разни хартии за майсторене и се справи съвсем сама. Само че глитерните и бои бяха свършили и затова е действала със силиконови. Даже ми открадна формичките за сладки да очертава сърце. Сега целите и дрехи са омазани с боя  Mr. Green

Ох, доходи ми се и на мен в този оутлет. Ама трябва да стигна до майка ми, която е в младост  newsm78 Ама аз какво си мечтая - не мога да стигна до пазара в Люлин, а съм тръгнала...
Виж целия пост
# 214
Честит Трифон Зарезан и Свети Валентин!
Обичайте се и пийте вино!
Ние довечера ще ходим на гости у братовчедка ми! Ще водим и Нели да поиграе с кака си Laughing

Така, да се похваля, ние тази нощ сме имали щедра гостенка - Зъбната фея Laughing, оставила ние цели 3 зъбчета - един долен кътник ( общо 2 вече), един долен резец(стават вече общо 3 долни) и един и горен резец (общо 4 горни) и равносметката е общо 9 зъба Laughing
Цяла нощ сумтя и се въртя, а тя миличката е имала зор Rolling Eyes Все пак хубаво, че само с въртене и сумтене се разминаваме Praynig

МИА, страхотни са произведенията на Ева! Heart Eyes
Виж целия пост
# 215
МИА тези боички изпират ли се от дрехите?
Много добре се е справила Ева,браво.
Виж целия пост
# 216
Честит Свети Валентин!
Да сте обичани, желани и уважавани жени! Много любов и щастие на всички!


Добре дошла на Пикасо и Калина.
Деси; Честита ти племенничка!
Мия браво на художничката, страхотни валентинка е направила!

И аз исках да запиша Крис на плуване ама трябваше да се върна работа и така нищо не направих по въпроса. В Силистра има специално обучение по плуване за бебета над 3 месеца. Но няма как.
В момента ни мъчат два кътника, ще видим кога пак ще се озъбим. За сега сме с 8 зъба само.
И мен ме зарибихте по Аутлета, другата седмица съм София и непременно ще го посетя. Имам нужда от шопинг терапия.
За книгите: много ме е срам но 3-4 години нищо не съм прочела. Последно прочетах почти всички книги, които бяха пуснали на пазара от Паоло Куелю. Много обичам да чета ама нямам време Embarassed. Мечтая си да имам време за почивка и четене, незнам
кога ще ме огрее.
Нашият режим е следният:
8-9 - попара, кус-кус
12,30-13 - второто от ДК
16,30-17 - десерта от ДК
19,30-20 - супата от ДК+1 сухар
21 - 210мл АМ
Спи един път на ден за около 2-3 часа.

Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 217
Здравейте!Честит ви Трифон-Валентин!Да сте мнооого обичани и наздраве Wink
МИА Ева ви е направила страхотни валентинки Hug
честита племеничка на Деси!
аз водех Радито на плуване в Банкя и на нея страшно и харесваше,но сега басейна е в ремонт и ще работи чак от другия месец ,но там аз влизах с нея в басейна.
Радито все още е само с 4 зъба,вече спи по 1 път на ден и още я кърмя Whistlingи освен това е станала доста инатесто детенце,не стане ли на нейната се почва едно реване,едно тръшкане-ужас!
Виж целия пост
# 218
Честит Трифон - Валентин!
Пипи, хайде да се разберем за Робърт Де Ниро и Брус Уилис... Чаках да видя дали някой ще ги спомене.... и ти много неприятно ме изненада  Wink Единият за мен, другият за теб, да не се караме, а?  Sunglasses Браво на малкия плувец  Hug ама и ти речено-сторено, бравос  Hug
Книги и автори нямам любими, станала съм като помиарче, чета каквото ми падне.
Режим нямаме - един ден става рано и спи два пъти - съответно има 5 хранения, на следващия става късно и хапва 4 пъти...
Сватяяяя, децата ще се оправят ама дано и ние оцелеем, че да им се порадваме (да не пострадаме тежко от ухапване или побой). Че мен напоследък ме и скубят... ще взема да подстрижа 50-60 см от косата и ще видим тогава кой-кого  Sunglasses Иначе аз не съм местна, а мъж ми е на половина, така че Габито е 1/4 банскалийка, дано не се прояваява много тази четвъртинка  Praynig Кажи вица  Praynig
И последно към теб.... в какъв занаят си веща? Че аз се сещам само за един филм - "Вещи в занаята", а там идеше реч за вещици  Shocked Нещо общо?
Picaso, добре дошла   bouquet
Мед, ягоди, ядки и шоколад ще се старая да не опитва до 2,5 - 3 годинки.
Честити радост на DesiT и Веселушка, да се живи и здрави малките чудеса  Hug
Е тоя път се изказах по всички теми... малейййй  bowuu
Виж целия пост
# 219
Браво на Нели за зъбчетата. Все така лесно да се показват Simple Smile
Миша е все още с 4 зъба и половина  Rolling Eyes
МИА, страхотно се е справила Ева! Запиши я някъде на рисуване  Hug

Много смешно ми стана като прочетох - дете на 1год и нещо записано на хор  hahaha

Относно книгите - Виждам, че хубави автори четете Simple Smile Имах възможност години наред по цял ден да съм сред книги, та прочетох доста. Като цяло харесвам най-много книги без много сюжет. Точно и такъв тип филми харесвам - за малките неща, за пътя към себе си, към другите, за изненадващи емоции и чувства.
Последно любими са ми - Милан Кундера, Харуки Мураками .. а ако трябва да избера настолна книга - "Портретът на Дориан Грей" Simple Smile
(Като споменахне Скарлет Йохансон - се сетих за един хубав филм точно за тези неща - "Изгубени в превода"  Simple Smile

Айде сега отчет за Миша - Не хапе, не щипе, не ме бие  Laughing (засега)
Мед ще дам около година и половина. Имаме хубав домашен мед.
Днес отново я опитах да яде сладко - отчупих и от козуначената кифла - пак изплю всичко  Crazy После и дадох малко баничка - нея я одобри. Няма лошо - няма да правя кексове  Laughing

Честито на племенничките на Деси и Пипи!  Hug
Виж целия пост
# 220
Много сте писали, момичета... Crazy Браво! Имам да насмогвам  ooooh!
Честити два празника на всички!!!  Hug И на имениците (ако има), също!

Пипи, бравос на плувеца! А за басейните - моя приятелка води сина си от преди на навърши една година на басейна Спартак (мисля, че така се казваше), като част от рехабилитацията му на акушерска пареза. Иключително много е доволна, имат невероятен напредък, а малкият (вече 3 годишен, всъщност), вече е абсолютен плувец.

МИА, много са изящни Валентинките на твоето момиче! С какви боички каза ги е оцветявала?

Gerit0, ами тя, тази фея се е оляла при вас тази нощ, бе! Hug Моля те, дай и и нашия адрес следващия път като се завърти... Hug

Айде и аз да си кажа сега за артистите... Blush Много харесвам Робърт Дауни джуниър, Том Ханкс, Ал Пачино и Оуен Уилсън.

Ей, докато пиша моята мома успя да извади всичките конци за зъби от кутийката и сега лежи по корем, уморена от чутовния си подвиг  ooooh!
Виж целия пост
# 221
Здравейте момичета минавам само да ви честитя.СВЕТИ ВАЛЕНТИН бадете винаги влюбени и обичани,честито и трифон за резан. txtloves Heart Eyes Two Hearts
Виж целия пост
# 222
Честити Свети Валентин и Трифон Зарезан 1dating cheers

Честита племеница, Деси!
Виж целия пост
# 223
Гледайте този филм !

Zeitgeist The Movie

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=99337&com … s=1#startcomments

и се присъединете
http://www.thezeitgeistmovement.com/joomla/index.php?Itemid=145
Виж целия пост
# 224
ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН!!!Честито и на всички именници с здраве даси носят имената!  bouquetза режима немога да кажя че има такав защото сутрин когато стане закусва обикновено към 10 после заспива или обядва зависи и към 5-6 следобед крем от кухнята и после вечера с нас и понякога пие мляко преди да легне понякога не всеки път различно.за зъбите засега имаме 8 но ще имаме и други защото напоследък е много кисел и все се сърди за нещо ooooh!това е засега ставам че само дърпа и ме бута лек ден и весело изкарване на всички на празника! Wine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия