



Ама аз какво си мечтая - не мога да стигна до пазара в Люлин, а съм тръгнала... 


и освен това е станала доста инатесто детенце,не стане ли на нейната се почва едно реване,едно тръшкане-ужас!
Единият за мен, другият за теб, да не се караме, а?
Браво на малкия плувец
ама и ти речено-сторено, бравос 
Иначе аз не съм местна, а мъж ми е на половина, така че Габито е 1/4 банскалийка, дано не се прояваява много тази четвъртинка
Кажи вица 





Имах възможност години наред по цял ден да съм сред книги, та прочетох доста. Като цяло харесвам най-много книги без много сюжет. Точно и такъв тип филми харесвам - за малките неща, за пътя към себе си, към другите, за изненадващи емоции и чувства. 

После и дадох малко баничка - нея я одобри. Няма лошо - няма да правя кексове
Браво! Имам да насмогвам 
И на имениците (ако има), също!
Моля те, дай и и нашия адрес следващия път като се завърти... 
Много харесвам Робърт Дауни джуниър, Том Ханкс, Ал Пачино и Оуен Уилсън.

за режима немога да кажя че има такав защото сутрин когато стане закусва обикновено към 10 после заспива или обядва зависи и към 5-6 следобед крем от кухнята и после вечера с нас и понякога пие мляко преди да легне понякога не всеки път различно.за зъбите засега имаме 8 но ще имаме и други защото напоследък е много кисел и все се сърди за нещо
това е засега ставам че само дърпа и ме бута лек ден и весело изкарване на всички на празника! 
Препоръчани теми