благодаря за новата тема, време беше!
ти много ме размисли. Аз хич не следя какво е научила Иги в яслата, стихчета, песни, игри не съм наясно. Това е главно, защото откакто е тръгнала съм я водила или взела има-няма три пъти 
!

Вече са по-добре двамата..

Лека ви вечер
, но пък всеки си има своето темпо за всяко нещо - очевидно е, че няма никакъв проблем с общуването, чуването и т.н А така ми се иска поне едно изречение да ми сглоби...
Това значи ли, че ще пропунете сбирката ни на 17ти?
Не мисля, че е тревожно това за сега!
Как са децата?
За игнорирането, от както се роди Георги ли е? Ако е от тогава аз мисля, че просто е ревност която с времето ще отшуми, при всички етака при появата на второр детенце.
Досещаме се.
Какво подготвихте за утрешния празник? Аз мисля да сме си вкъщи и да наготвя любимата с'омга. Хайде със здраве 

купих подарък и картичка!
за ревността - първия 1 месец Яни забиваше поглед в земята, ако някои чужд човек попиташе за Миа, и малко сцени по време на кърменето, но с много гушкане и говорене всичко премина. Много обича сестра си, прегръща и я целува най-редовно, а тя направо ще литне като го съзре
страхотно пътешествие. А за говоренето- Яни проговори преди месец някъде, сглобява малки изречения, но съм му преводач. големи смешки падат. Аз пък изобщо не се бях притеснила - мисля че и тук мешавицата от 3 езика има значение. 


Препоръчани теми