И з р а е л 24

  • 19 327
  • 299
# 150
Госпожо Canitke ама вие сте голяяяяяяяяямаааааааааа красавица  Flutter Браво браво   bouquet

Ментичка,защо тази мацка ако си направи обща банкова сметка с мъжа и ще е по-голям проблем???Аз не помня добре ама май едно от изискванията е да имаме обща банкова сметка-мисля,че не греша....

Наинка,знае мизерника,че съм омъжена ама аз и не говорих с него за да разбера за какво ме търси,но не искам и да знам...
Виж целия пост
# 151
Цани,до сега ти гледах снимките !Голяма си красавица.Изобщо сте много красиви двамата.
Виж целия пост
# 152
А,за какви снимки става въпрос,че съм изтървала.Бързо казвайте къде са,че сън няма да ме хване Laughing
Виж целия пост
# 153
Цани, всичко най-хубаво ви желая Hug все така да се обичате Peace снимките са страхотни!
Утре с мъжът ти "заедно" ще празнуваме и аз имам РД Laughing
Виж целия пост
# 154
А,за какви снимки става въпрос,че съм изтървала.Бързо казвайте къде са,че сън няма да ме хване Laughing
в подписа на Цани, страхотни са и аз чак сега ги видях Cry, тя скромно си трае Laughing
Виж целия пост
# 155
Цани, страхотна булка си, толкова нежна и елегантна  Hug  bouquet Омъжвали сме се в една и съща ритуална зала (и аз бях на "Леге"6)  Grinning Симпатично младо семейство сте, дълги години щастие и любов ви желая  Heart Eyes  Hug

Бубе, не знам - тя така разказва, че не са и прибавили името и към сметката му, за да ползват по-добри условия на поддържане на сметка   Peace Но не я познавам, няма как да я питам...  Confused Иначе разказва, че са носили снимки, водили са свидетели (в Мисрад а-Пним, Вътрешното м-во)...
Виж целия пост
# 156
Къде са тез снимки на Цани, че аз пак пропуснах ooooh!newsm78
Виж целия пост
# 157
Къде са тез снимки на Цани, че аз пак пропуснах ooooh!newsm78
В подписа на Цани, са!
Цани,много хубава булка си,и си толкова слабаааааааа!
Виж целия пост
# 158
Ааааа ясно...Е за условията по поддръжката на сметката,свеки ще ни светне,тя нали работи в банка.По принцип разбрах,че колкото повече неща имаме заедно толкова по добре за нас.И ние ще водим хора ох малеееее...Не ми се мисли за това,че съвсем ме заболява глава.На мен много ми се спи,но мъжо ме проверява-не дава да спя през деня та да съм можела да спя вечерта...да съм ходила да се разхождам а мен ме мързиии и ми се спи...а и къде да се разхождам,не съм в настроение да гледам дърветата днес...
Имам едно огромно домашно за ет...плаче ми се направо.Един лист с ет ха и един лист с отха и другите не ги помня...Сп;и ми се
Виж целия пост
# 159
Цании , брех  ... Пу-Пу-Пу да не те ФаНаТ уРоКи  Crazy Много си хубава и сладка  .  И мъЖо не ПаДа по ДоЛу  Flutter  Я разкажи за вас , как се запознахте , на какъв език се разбирате , туй онуй по характерно за смесените бракове  Wink  Дано не си споделила по рано а аз съм пропуснала  Praynig
Виж целия пост
# 160
Имам едно огромно домашно за ет...плаче ми се направо.Един лист с ет ха и един лист с отха и другите не ги помня...Сп;и ми се

Бубе, аз учех вечер, да имам малко време да си проветря главата след улпана...  Mr. Green
отха е теб/те в м.р. отах е теб ж.р., оти - мен/ме, ота - нея/я, и т.н., но етхем - вас м.р., етхен - вас ж.р.; а другото е итха - с теб м.р., итах - с твб ж.р.; ити - с мен, ито - с него, ита - с нея, итхем - с вас м.р. - Това ли учите? Уловката е в първия звук, иначе схемата е една и съща за всички местоимения, използването им е точно като в българския  yes Ще се справиш, мила, то изглежда по-трудно, отколкото е в действителност, въпрос на навик да ги използваш  Peace Членуването го предъвкват много, защото в руския нямат членове и на руснаците им е трудно да го проумеят що за чудо е това  Thinking
Виж целия пост
# 161
Наина мерси много. Hug Цани прекрасни сте, направо за корица на списание!
Виж целия пост
# 162
Наина мерси много. Hug Цани прекрасни сте, направо за корица на списание!

Направо са Джоли  и Брад на израелската тема  Crazy

Цани ти модел ли си ?

Мента мерси за граматиката  Wink
Виж целия пост
# 163
Ауууууууу Ментичка,злато си.Аз така си ги представих нещата ,преведох си ани оевет отха и реших че отха е теб,но не бях сигурна защото в английския ги няма та спекох малко.И аз уча вечер та като запъна на някое изречение мъжо да преведе.Мисля,че се справям добре с ет ха.
Излязох навън с лаптопа уж на слънчице,полегнах на хамака и слънцето се скри...Прибрах се,че настана студ и слънцето се появи...И това ако не е подигравка незнам....
Виж целия пост
# 164
Здравйте и от мен  Hug,

Борянче много ме зарадва мила че се сети за мен . Grinning Grinning Grinning   Аз непрекъснато съм със вас макар и да не пиша

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия