Предучилищната група доста знания натрупа - набор 2002

  • 22 775
  • 295
# 270
Галчоо, стискаме палци Praynig
Виж целия пост
# 271
 newsm10 smile3529ще ги разбие ще видиш! #2gunfire
Виж целия пост
# 272
Галчоо, стискаме палци всичко да мине като по вода. Сигурна съм, че момчето ти ще се справи парфектно.
Виж целия пост
# 273
Гaлчо,късмет и от мен! Naughty
Виж целия пост
# 274
На Захари - успех на теста! Hug
Виж целия пост
# 275
Галчоо, чак сега прочетох ... Blush И да стискам и да не стискам палци, всичко е свършило... Надявам се Захари се е придставил блестящо  Peace
Виж целия пост
# 276
Момичета  Hug Благодаря за подкрепата!
Интересното е ,че тактично психоложката ме изгони от стаята.Детето се отпускало повече,когато родителя го няма.Каза ми след 30 мин да дойда да си го взема.А тя го попита всъщност дали иска мама да остане и той искаше.Но това за мен е без значение.След разпит разбрах ,което исках.
Та теста се състоял от три задачи според моя син:
    да нарисува човешко същество-момиче,момче/ с по  пет пръста /
    Да посочва под формата на игра ляво-дясно/ ляв крак,дясно ухо..../
    да огражда ябълки,които дръжките им са счупени
Мисля,че е имало и още неща,но не ги знам.
Но му е задала въпроса къде ще учи и той изчерпателно и е отговорил:
"Ако не ме приемат в 134 Димчо Дебелянов,ще уча тук в 48 ОУ Йосиф Ковачев". Mr. Green Joy
Та тя повече въпроси не е имала.На мен ми каза,че той е минал средното ниво.Трябвало е да направи 21 т. и той е направил повече.Според това колко точки събира детето ,съдят как е подготвено за  у-ще и дали ще е проблемно.Но краен резултат или повече обяснения ще получа на родителската среща началото на септември.
По принцип той си ми е много отнесен и като не иска да чуе нещо просто те изключва. И си знам,че ще е трудно с него с това бърборене постоянно.Щом знае нещо непременно трябва да го каже. ooooh! А иначе не иска да споделя с мен  какво се случва в градината или ако някой го е набил.Но такъв си е и не мога да го вкарвам в релси.
Казва,че ще става професор с мустаци и кмет Mr. Green
Като отидох да си го прибера пак го заварих с книжка.Докато ме чакал да почете....
Много повече се притеснявам в 134 СОУ на теста.Тук вече е записан и само трябва да занеса удостоверението в края на май.Докато там е сито.И се чудя за какво се натискам толкова....дали ще си заслужава,дали ще му харесва,дали той ще се справя там Thinking
Та това е мили дами.Извинете ме за дългия пост,но исках да споделя. Hug
Виж целия пост
# 277
Браво на Захари  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 278
Браво на твоето момче!От една страна е добре да опитате и в другото училище защото ще е натрупан опит за него.и когато му се наложи отново да се явява на тест ще е по спокоен отколкото ако изобщо не е ходил на такова  нещо.Но ти си знаеш най добре детето и можеш да прецениш!Успех!

А аз от днес отказвам цигарите.Дано ,дано дано....
Виж целия пост
# 279
Галчо, браво на Захари, справило се е детето!   bouquet  Ще му стискам палци и за еврейското,когато му дойде времето, щом това ви е основното желание!  fingerscrossed

Мери_зайо, това с цигарите е страхотна идея.  Peace  И аз мисля да ги отказвам, хайде заедно, да си даваме кураж поне в първие дни, в които е най-трудно...

Виж целия пост
# 280
прасковке,на драго сърце ,купила съм си едни бонбонки за смучене и дъвки и така смятам да я карам...
Виж целия пост
# 281
Да почерпя днес,че имам имен ден и годишнина.Преди 7 г. подписахме брак.


 Аз преди близо две години отказах цигарите изведнъж.Забременях и приключих с тях.Преди това пак бях спирала  да пуша за 2 г.
На вас двечките успех и бъдете по силни. PeaceНо да не направите като мен-вместо цигара нещо сладко.....че става страшно. Rolling Eyes
Приятен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 282
Честит имен ден Галчоо!
Да си здрава и много обичана!

Честита годишнина! Желая ви дълиг и щастлив семеен живот!
Виж целия пост
# 283
То не стига че отказвам цигарите ами съм и на диета ....ходя на фитнес от три седмици и няма начин ще дъвча дъвка..
Виж целия пост
# 284
Галчоо, първо Честит Имен ден, второ - честита годишнина, и най -накрая, но не по важност - браво на Захари. smile3525
Аз сега като ти четах поста и се ядосах на наще госпожи в детската (че и ние сме се насочили в 134-то и 32-ро където знам че са с изпит). Обадих се на директорката да я питам как е минал открития урок, защото беше само за тях. Тя ни похвали, но мен това не ме притеснява. Госпожата им която от миналата година ни вдига кръвното на почти всички родители, в началото на тази обеща, че няма да отсъства, че това им е най важната година, и че за нея това и е силата, защото това била завършила. Е познайте дали не отсъства и нещо им преподава - НЕЕЕ smile3515. Другата госпожа отнася всичко, път тази вече не можем и да я сменим. Естествено отсъства с месец понякога - болна жената, пък и пенсиониране и предстой, защо да се мори... Е бесна съм. Аз не се притеснявам за мойто дете, защото както каза директорката - децата ни са умни, ама.... Това ми било образование. newsm45
Аз все забравям да ви се похвалим - записах Дани в Двореца на децата, в театрално студио Звездни мигове и в Академия за живота. На него много му харесва и ходи с голямо удоволствие. Не е от изявените спортни натури, но мама и тате два пъти седмично и на плуване го водят завалата...
В общи линии е това при нас - чакаме да ни падне още един зъб, на малчо пък чакаме втори да му никне.... Въртележка от зъби е при мен tooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия