КГБ = Клуб на Готините Баби - 62

  • 18 987
  • 446
# 195
Дидка, и аз до миналата седмица се чудих кви са тия 1000 нощи, ама сега вече и аз разбарх за какво иде реч Mr. Green
Жабче, няма да ги пренебрегвам изобщо.Взимам всякакви мерки.
Даже вчера се записах за Хисаря от 14 май по линията на НОИ.
Ще ходим с бат Данчо за 10-12 дни няма да ни е излишно. Flutter
Наливам се тук с чайчета и минерална вода.
Изипсаха ми едни прахчета Цис контрол от червена боровинка.36 лв. дадох и за тях.
Пише че морят  бактерията Е koli.ДАно помогнат.

Танитке, сготви ли? Simple Smile

Набореее, Гъбкеее, видех ви! Flutter  Hug

Ще си правя кафенце.Черпя и вас по едно:



Виж целия пост
# 196
Жаки,фотото ще е събота или неделя.Мен ме няма по техниките-гола и боса Joy.Циганина като има клещи,гори ли си пръстите hahaha

Хайде, Наздраве,ама аз съм с какао.
Виж целия пост
# 197
Жабче и Яжка, питам вас като най-големите специалистки-Дюканки -
овесените трици от кога влизат в менюто - на разни места има различна информация.

Виж целия пост
# 198
Георгенче,триците се хапват всеки ден,най-добре до обяд.По 3 с.л. всеки ден.Не е добре да се прехвърля тази доза.
Виж целия пост
# 199
Joy Joy Joy

Две жени решават кръстословица и едната пита другата:
- Мъжки полов орган с 3 букви?
А другата отговаря
- Ако е отвесно, е "мек"!

 Директор на фирма излизал в отпуск и затова извикал заместника си и му казал:
- Оставям те да ме заместваш докато ме няма. Ако искаш да оправяш секретарката, само й кажи "Ела в канцеларията ми да сключим едно договорче" и тя си знае работата.
Минали няколко дни и на заместника му се приискало и казал на секретарката да дойде в канцеларията да сключат едно договорче.
Тя казала:
- Шефе, не може, тъй като съм в месечен отчет.
След малко обаче размислила и му се обадила:
- Може да сключим договора устно или със задна дата.
- Няма нужда вече, аз го минах на ръка.

Влиза един мъж в аптеката и казва на аптекарката:
- Две опаковки Виагра.
- Но господине, едно хапче е достатъчно...
- Вижте какво, имам среща с две рускини и една полякиня, така че, дайте ми две опаковки.
Тя му дала две опаковки. На сутринта като отива на работа го гледа да подскача нервен пред аптеката.
- Бързо - казал мъжът - дай един крем за ръце, че ония не дойдоха...
Виж целия пост
# 200
Жабче и Яжка, питам вас като най-големите специалистки-Дюканки -
овесените трици от кога влизат в менюто - на разни места има различна информация.



Tя и Мастерче е в наще редици.  Hug

Трици от първия ден се хапват и така доживот. Peace
Сутрин се ядът обикновено по 3 суп. лъж. , за закуска ги ям аз. Ако реша да правя нещо  с трици , сутрешната доза я намалявам. Не трябва да се взимат повече от 3 суп. лъж. на ден ов. трици. Hug

Фурийка , оплете терлиците , почна с вицовете.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 201
Мастерче, извинявай, че съм те пренебрегнала - не е съзнателно!
Благодаря и на трите ви за бързия отговор! А пък аз от доста време си похапвам
трици, ама в по-голямо количество - понякога и сутрин, и следобед.
Значи ще трябва да ги намаля. Най-трудно ще ми е с плодовете -
ще ми липсват, особено ябълки и цитрусови.
Нищо не казвате за новия ми аватар - как го намирате?
Виж целия пост
# 202


Сокче да предложа  Wink
И за диетичните -



Хилих се на глас с тия вицове...
Виж целия пост
# 203
Георгена , аватара не го видях одеве. Супер е - пролетен , а и гледам си с лентичка и ти си вече в редиците ни.  Peace
Успех и бъди режимна за да има резултат.  Hug

Доби , мерси за почерпката.  Hug
Виж целия пост
# 204
 Доби много си внимателна. Фурийче ти си млада още... може и бебе да си имате.Вуйна ми бе на 42 като роди братовчед ми. Та терлиците може да влязат в употреба. Wink
 Жаки Хисаря ще ти помогне. Времето е в унисон с настроението....
Георгена честит аватар.  bouquet
Много Дюкенки много нещо,завидяхте ми.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 205
Много Дюкенки много нещо,завидяхте ми.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

На кое да ти завидим , да не би па и дюканка да си била.  Joy
Виж целия пост
# 206
Аз май съм си дюкенка по рождение,като ви гледам какво ядете. Само трици не съм яла.
А килограмите са ми същите от 16 годишна,сега след климакса притурих 5 отгоре. bowuu
Виж целия пост
# 207
Аз май съм си дюкенка по рождение,като ви гледам какво ядете. Само трици не съм яла.
А килограмите са ми същите от 16 годишна,сега след климакса притурих 5 отгоре. bowuu

Ние пък , минахме през всички етапи , та да опитаме от всичко.  Crazy
Да не ни е скучен живота.  Mr. Green
Аз па в климакса ШЪ свалям.  Grinning
Всеки с къхърите си.  Laughing
Виж целия пост
# 208
Шпунц,знае ли човек newsm78.След терличките какво ще дойде. smile3532 smile3532 smile3532Нали ме подхвана на три месеца по веднъж да ми идва......,знам ли какво може да стане. Banghead Banghead Banghead
Виж целия пост
# 209
Е, Шпунц, направо си за завиждане!
А пък аз имам чувството, че само като гледам храната, и пълнея.
Е, да не си кривя душата - не гладувам. С моя мъж сме все на нож -
според него прекалявам с яденето, а според мен той не е наред -
как издържа така, не знам  newsm78  newsm78  newsm78 - сутрин закусва с 1,
най-много 1.5 филийка хляб, на обяд изяжда 2-3 ябълки и на вечеря хапва ядене, ама без хляб.
Хапва и пийва алкохол в събота и неделя, като дойдат дъщерята и зетя
да си приберат малкия, и след това цяла седмица възстановява форма  Laughing
Дано да имам резултат от диетата, да не хвърчат само перушини без ефект!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия