КГБ = Клуб на Готините Баби - 62

  • 18 987
  • 446
# 225
Голяма домакиня съм - направих бяло месо от пиле на грил с  ориз и зеленчуци на Бондюел. Ани сигурно ще яде, за Пламен не съм сигурна. И пералнята опра, ще простирам  когато  девойката окупира комп.
Та, ако зачезна към 22,30 - значи простирам а тя  е гепила клавиатурата.
Дидиа, лека нощ. Почивай, утре рано с толкова деца в градината - как издържате...
Марси, да не би да е почнала работа, не се обажда?
Виж целия пост
# 226
Момичета кокичета и аз ви казвам лека и мека.
Изпих една чаша бяло вино и ми замириса на възглавница.
Божеее и аз не ставам за компания Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 227
добър вечер от мен на всички,които са на линия!  bouquet
ЖАБЧЕ,добре се справяш с режима и много си упорита,затова много  love001
ФУРИЙЧЕ,и ти си като мен-не оставяш ръцете ти да почиват.как върви гоблена?
ТАНИТА,браво на патронажа ви ,така добре да хранят старите хора!
ГЕОРГЕНА,моята подкрепа я имаш на 100 %,харесвам упорити и дейни хора,а както чета, ти не се спираш  Hug
ЯЖКЕ,много сладко си го казала  Laughing
а  останалите си проверете пощата,може на вас да пише младежа от снимката  Wink[/quote]
[/color]

Виж целия пост
# 228
Ееее Мери появи сЪ на хоризонта.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Joy Joy Joy ма много инТЕЛЕгентен тоз младеж.  Laughing
Упорита , топим маЗ , та ум ми заидва.  hahaha Но , ми е леко на крачката , нЕма се морим толкова.  Peace Перфектно се чуствам , даже днес мерих дънки който ми ставаха до коленета , а сега само немога да ги закопчая. Peace
Вчера с една комшийка се видях , не ме беше виждала от НГ (заедно празнувахме) и каза , че съм много дръпнала , най ми личало в краката , врата и лицето. То бях и с палтенце , как да ме види и в гъзЪ де.  Mr. Green Та по тоя повод днес мерих дънки и ооо чудо само 10-15 см. ми трябват.  Peace Тамън като сваля всичко което трябва ще се оцуцам в тях.  Crazy
Виж целия пост
# 229
Танче, браво на вашият патронаж!Тук няма да ти казвам какво готвят.Добре, че поне за това са ти отмяна Peace
Дидка,Мони, лека нощ на вас!

Аз пих две чаши бира заради бъбреците и май и на мен нещо ми се приспа Crazy

Марси наистина се загуби тези дни Thinking

Жабче, само така ! Hug
Виж целия пост
# 230
ЖАБЧЕ,видя ли какви Пижо и Пенда имам в подписа.  Joyдано няма такива сред нас  Laughing
Виж целия пост
# 231
    Жабче,браво за резултата! През май ще си страшна мацка.Някои хора ще треперят по Испания за теб.
    Мври,няма-няма па зачезнеш. Я покажи нещо ново, сигурно имаш нови неща.
Виж целия пост
# 232
Хей,Мери. Ти се появи,а аз шетах при гобленарките досега. Разхождам се из нета.Дето не съм сята и там никна hahaha.

Жабче,като гледам лентичката ти-Ша та дуйне Витошкия ветър. Joy

Танита,мойта работа-да ми се намират ръцете на работа. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 233


На лягащите лека и романтична нощ!

Аз ще използвам да пусна пак пералня, сушилня, фурната има да пече...
Мъжо гледа мачове, та пак ще позакъснеем с лягането.

А утре в комплект ще посетим нашия зъболекар -
да си минем профилактичния преглед, че аз миналата година и пропуснах.
Виж целия пост
# 234

Георгена,гледам,че никой не се е сетил да ти отговори,че данните са лични и "секретни".Така,че нямаме резюме кой кой е и какъв е.Това не го позволява форумът!

Здравейте, момичета!
Благодаря на всички, които ме запознаха със себе си  Grinning
Информацията ще запазя само за лична употреба, ама имах нужда от нея -
нали съм
Янче, голямо съвпадение имате с моя син - той е роден на 13.08.76 - някакви си
незначителни 20 год. разлика само. А баща ми и сестра ми са родени на 12.08 -
трябваше да се понапъна и да изстрелям трето поколение в същия ден.
Пожелавам на всички приятна вечер и лека нощ, а аз продължавам да работя.
За всички:  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 235
Янче, голямо съвпадение имате с моя син - той е роден на 13.08.76 - някакви си
незначителни 20 год. разлика само. А баща ми и сестра ми са родени на 12.08 -
трябваше да се понапъна и да изстрелям трето поколение в същия ден.
Пожелавам на всички приятна вечер и лека нощ, а аз продължавам да работя.
За всички:  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes[/color][/size][/b]
[/quote]

 Е това изобщо не ме учудва.Тук всички сме свързани по някакъв начин.

 И аз съм от работещите тази вечер, обаче дисциплината пак ми куца...



  Ето ви продължението от Глигор http://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=45579
Виж целия пост
# 236
ЯЖКЕ,то гоблените бавно стават,не са като декупажа  Wink
ето една" Негърка",която си чака приятелката "Перуанка".в момента нея дошивам,ама става бавно,но пък хубаво




лека нощ и сладки сънища!
Виж целия пост
# 237


Мери, много са интересни тези гоблени. И аз имам разни, ама не съм ги рамкирала всички. Малките не щат ,, пък и в една стая, кое по напред - слагат си от снимките, които Иван прави.
Ако се обзаведат, дай боже с нещо по-натам и по-широчко - да си ги слагат в рамки.
На големия дадох едни без рамка, да си ги изберат сами уж. Познай дали още са сложени! Явно пак аз трябва да ги задвижа.

Лека нощ на заспиващите, а на работещите като Яжка - да не заспят на бюрото.
Виж целия пост
# 238
Яжка , ще се фръцкам с новото старо , но Фталено гъзе , а не гъзище.  Joy

Фурийка , аз неизлизам , та да вее , мене трЕбва с къщата да ме помести.  hahaha

Мери , видЕх ги тез Убосници , дет друсат дупета.  Joy

Римар , нали си дала , па те да си оправят натам.  Hug

Айша , и аз се питах тез дни за Марси.... не е писала скоро.  Rolling Eyes

Майчето и тя не писала. А дано драсне два реда , да каже как е поне.  Heart Eyes

Аз тая вечер си имах и имам гости - малката и зетя и да се видим и да оправим кревата , че у нас ще спат 2-3 дена. Правят ремонт и сега стълбището облепват с плочки и немож се стъпва , та у нас ще поседят.  Peace

Лека нощ и спокойни сънища.
Виж целия пост
# 239
Като се заплеснах с едни игрички, стана утре. А уж щях да лягам.
Мая я видях на клона докато пишех предния пост. Явно е чела без да пише.
И аз понякога правя така, ако не ми се пише
Хайде, вече наистина си лягам
Лека и мека!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия