Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 962
  • 1 392
# 1 065
Защо ми се трият мненията, без никаква основателна причина????

Мултиакаунтинг, заобикаляне на забрани... дори само това е напълно достатъчно за вековечен бан.
Виж целия пост
# 1 066
Mamma, проблема е, че в работата нещо сайтовете за снимки не работят и не мога да си кача снимката  newsm78
Виж целия пост
# 1 067
Поставих я.
Виж целия пост
# 1 068
Това е снимката на друг потребител, мисля че беше Джуджуличка  Embarassed
Виж целия пост
# 1 069
Това е снимката на друг потребител, мисля че беше Джуличка  Embarassed

Аааааааа, не е моя.  Naughty
На Синя птичка е.
Виж целия пост
# 1 070
Opps, объркала съм се  Peace Моята я махнах от профила, защото ми беше в мейла и така или иначе не работеше. Не мога да я кача в сайт за снимки, явно в това е проблема. Ползвам нет в работата, че вкъщи няма още и затова нещо се става  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 071
Оправих се, благодаря ви за съдействието  Hug
Виж целия пост
# 1 072
Здравейте!

Потребителка от нашата отчетна тема очаква моя отговор,но кутията и е пълна и не мога да и изпратя ЛС.Писах и в темата да си изтрие съобщенията ,за да мога да и пиша,но явно не чете.Моля ще ми съдействате ли Praynig.Предварително Ви благодаря за отделеното време Hug
Става въпрос за Marinela82.
Виж целия пост
# 1 073
Искам да попитам как бих могла да изтрия мое мнение, което се намира в архива (там въобще не мога да се логна, а темите са заключени)

Предварително благодаря за съдействието!
Виж целия пост
# 1 074

Става въпрос за Marinela82.

Писах и.


Искам да попитам как бих могла да изтрия мое мнение, което се намира в архива

Не може да изтриете публикация от архива. Модераторите - също.
Виж целия пост
# 1 075


Не може да изтриете публикация от архива. Модераторите - също.
А да се редактира?
Виж целия пост
# 1 076
Също.
Виж целия пост
# 1 077
Проблемът е, че в мой пост от 2004 г. съм засегнала съфорумка (искрено съжалявам за което), и косвено и педиатъра на детето ми - оттогава досега придобих повече опит във форумното общуване, но за съжаление явно последствията ще останат....
Виж целия пост
# 1 078

Много благодаря  bouquet

Виж целия пост
# 1 079
Здравейте.Искам да попитам изтрита ли ми е обявата или просто аз не я виждам?Аз ли някъде греша  или нямам право да публикувам, въпреки че изчетох предварително условията и правилата.
Благодаря предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия