Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 940
  • 1 392
# 765
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409247.msg11940162#msg11940162 този и следващия пост не са ли вид реклама  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 766

То сичките й постове са гино... реклама.
Виж целия пост
# 767
  Именно  Peace , затова си позволих да пиша тук.
Виж целия пост
# 768
Може ли една анкета да се прехвърля от една тема в друга, която е нейно продължение? Идеята е да се запазят бройките на гласовете и да се продължи гласуването.
Виж целия пост
# 769
По принцип има решение, но е трудоемко.
Каква е тая много важна анкета, да не е референдум?
Виж целия пост
# 770
 hahaha
Не, но благодаря за отговора.
Явно ще се справим и така  Wink
В тази жега няма да потим никого
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 771
Може, ако се запази първото мнение от старата тема и него и анкетата и те станат първо мнение в новата. Ако наистина си заслужава пиши ми ЛС с линк към двете теми и ще го направя.
Виж целия пост
# 772
Ставаше въпрос за анкетата в Почитатели на Майкъл Джексън 3   в  Хоби. Анкетата е с градове и места за срещи и феновете се преброяват кой къде ще  е. Но събитието ще е в събота и не си заслужава явно за два дена да правим прехвърляне. Ако може само старата тема да остане отключена до събота, за да се допълва анкетата при нужда.
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 773
Zdraveite!

Ot okolo sedmica ne mi se pokazva butonut za kredor. Podoziram, che problemut e pri men, tui kato ne vijdam drug da se oplakva ot problem s kredor. Imate li predstava na kakvo moje da se dulji i kak moga da go opravq?

Виж целия пост
# 774
Отговор има на предишната страница: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372679.msg11926185#msg11926185  Peace
Виж целия пост
# 775
Благодаря!
Виж целия пост
# 776
Този потребител навсякъде ръси един и същ линк.
Виж целия пост
# 777
исках да пусна нова тема но просто нямам сили да изчета толкова страници за да разбера как ooooh! Twisted Evil няма ли да е по добре да има някъде правила който го интересува да може да намери нещо накратко също така има неща от преди години необходимо ли е всичко да се пази
Виж целия пост
# 778
Ти сега не въвеждай нов ред. Влез в който подфорум смяташ, че е мястото на темата ти, например Клюкарник. После кликаш долу вдясно на нова тема. В малкото горно прозорче пишеш заглавието, в голямото пишеш първия постинг. После кликаш на публикувай и готово.
Виж целия пост
# 779
После кликаш долу вдясно на нова тема.
И горе в дясно има същия бутон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия