Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 957
  • 1 392
# 840
А как разбирате, че не е един и същи човек?
Играем Мод-Бол.
Дъската е с актуалната листа на регистрираните, топката - чувствителна към публикации и разни заклинания, като мак-адреси, видове и версии на браузерите, пръстови отпечатъци по клавиатурата, тита-мисловни вълни, типични грешки, пространствено-времево разпределение на "й"-тата и други подобни чудеса. Присветналите полета се поразяват със светлинни мечове и носят точки.
В страни стои табло с имената на предупредилите потребители с които топката, принципно се съобразява.
В играта няма победител, а точките за нас не се броят.
Деактивиране на профил се извършва с ЛС към произволен модератор или админ, който след допитване до топката, взима съответното решение и евентуално пъха профила във фризера.
Та така...
Виж целия пост
# 841
Искам да си отворя лъсътатаааааа, плииииссссс newsm45
Даже и не мога да пиша smile3511

Пробвай сега, моля и пиши какво е станало.
Нищо CryПак ми излиза същия надпис Crossing Arms
Виж целия пост
# 842
Едиииииии Praynig Praynig Praynig Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 843
Искам да помоля, не знам дали тук му е мястото да ми бъде изтрит профила.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 844
как се става потребител с ранг ентусиаст?
Виж целия пост
# 845
как се става потребител с ранг ентусиаст?

БРОЙ МНЕНИЯ, рангове, видове потребители, брой ЛС, права и ограничения!!!
Виж целия пост
# 846
Искам да помоля, не знам дали тук му е мястото да ми бъде изтрит профила.
Благодаря предварително!
Не може да бъде изтрит, може да бъде замразен завинаги. Подава се молба на ЛС на Mamma с обосновка на желанието.
Виж целия пост
# 847
Искам да помоля, не знам дали тук му е мястото да ми бъде изтрит профила.
Благодаря предварително!
Не може да бъде изтрит, може да бъде замразен завинаги. Подава се молба на ЛС на Mamma с обосновка на желанието.
Мерси, но мамма има ли достъп да получава лични съобщения, по едно време май нямаше начин да се изпращат.
Виж целия пост
# 848
Като кликнеш на профила й, се вижда ел. поща. Можеш да й пишеш.
Виж целия пост
# 849
Като кликнеш на профила й, се вижда ел. поща. Можеш да й пишеш.
Мерси Вълчо.
Виж целия пост
# 850
mnogo se izvinqvam , 4e pisha na latinica, no nqmam KREDOR , moge li nqkoi da mi pomogne i da napravi neshto po vaprosa ??? blagodarq predvaritelno  bouquet
Виж целия пост
# 851
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0 Прегледай тая тема. може би нещо ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 852
Кредор е външна програма - безплатна уеб-клавиатура като тук е вграден само кодът, който се предлага от разработчиците на Кредор.
Сега проверих на сайта им - за съжаление дори и там Кредорът е несъвместим с Експлорер 8 и не работи
http://kredor.com/products/webkeyboards/default.aspx?l=bg

Аз лично смятам, че с Експлорер 8 (а и не само в тази версия) има и доста по-сериозни проблеми при браузване и визуализация на сайтовете и затова използвам и горещо препоръчвам вместо Експлорер да се ползва Mozilla Firefox.

А по отношение на Кредора, мога само да се надявам екипът на Кредор да разработи fix за този проблем или съответно причината за него да бъде отстранена при евентуален ъпдейт на Експлорер 8.

Решението

Зарежда се страницата, натиска се показаният бутон. С прости думи страницата се дисплейва като при по-старата версия на ИЕ. Кредора се появява Simple Smile



http://www.its2.uidaho.edu/blackboard/help_docs/Setup/images/ie8 … tibility_view.gif

Гугъл: Internet Explorer Compatibility


Виж целия пост
# 853
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=416702.new#newShocked Реклама в тоя подфорум.
Виж целия пост
# 854
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=416738.msg12028018#new
Натиснах бутона "информирай модератор",но и тук да го покажа. ooooh!
Може би ще се види по-бързо Rolling Eyes
Направо с влизането във форума ми се наби в очите и като цъкнах,ми се прииска да не бях #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия