Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 949
  • 1 392
# 1 110
Здравейте, дали е възможно да се заключат старите теми за торти, защото сутринта направо се обърках, всички тортени теми изкарани на първа страница. Помислих, че съм сбъркала раздела и,че съм попаднала в нов, само за торти.
Виж целия пост
# 1 111
Мога ли да попитам дали този потребител http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=16494 има бан, тъй като не може да пише в Здравния форум?
Ако прецените, че може да ми дадете такава информация...
Виж целия пост
# 1 112
дали е възможно да се заключат старите теми за торти

Моля, използвайте функцията "Информирай модератор" за старите теми, които трябва да бъдат заключени и в полето за коментар пишете само "за заключване".


Мога ли да попитам дали този потребител има бан

Не, не виждам никакво ограничение или забрана.
Виж целия пост
# 1 113
Не, не виждам никакво ограничение или забрана.
Благодаря, ще предам, че няма проблем!
Виж целия пост
# 1 114
Мислех си, че вече съм се научлиа да слагам снимка/картинка в мнение, ама не,..

от  snimka.bg има ли някакъв проблем да се постави картинка в мнение..?

И пикселите са ОК , ноо,.. не става! Нали използвам
като на мястото на точките поставям copy-адреса на картинката от снимка.бг.
Трябва ли да поставям след "http://"  и  "www." ?

 ooooh!
Виж целия пост
# 1 115
Това е адрес на изображение от снимка.бг - https://cdn.bg-mamma.com/tb8l/e32fd9a0.jpg
В мнение ще изглежда така

Кода е това
Код:
[img]https://cdn.bg-mamma.com/tb8l/e32fd9a0.jpg[/img]
Виж целия пост
# 1 116


Ох.. стана!  Party

Мдаа.. проблема е, че аз си копирам адреса най-отгоре, а не с десен бутон и после "копирай адрес" ..

Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1 117
Има ли проблем с търсачката? Дава ми грешка "Unable to access the search deamon."
Виж целия пост
# 1 118
Има ли проблем с търсачката? Дава ми грешка "Unable to access the search deamon."

И на мен преди два часа така.
Виж целия пост
# 1 119
Има ли проблем с търсачката?

Временно бе спряна. Сега трябва всичко да е наред.
Виж целия пост
# 1 120
Този потребител http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=217208 пуска еднакви теми наред ooooh!
Виж целия пост
# 1 121
За втори път се пробва - изметохме. Благодаря!
Виж целия пост
# 1 122
   Здравейте!Имам нужда от малко помощ.
   Изчезнали са ми опциите :"отговор","цитат","редактирай".
   Мога да отговарям само през "бърз отговор".
   Как може да се отстрани този проблем?
   Благодаря!
Виж целия пост
# 1 123
За определена тема ли става въпрос или навсякъде?


Така вижда ли се бутончето - ?
Виж целия пост
# 1 124
  Навсякъде.В каквато и да е тема.
  Бутончетата не се виждат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия