Да растат здрави и щастливи и много да радват мама и тате!






Естествено при малкото гости нямаше и много подаръци,Марио получи една играчка и два комплекта за лятото,малко парички си събра,а баба му и дядо му нали му бяха обещали голямо колело,та му дадоха парички и вчера ходихме да купим
Марио направо е влюбен в него,иска нон стоп навън да си го кара.Да,обаче за негов късмет сега времето е супер гадно,вали и вее и няма начин.Естествено съм подложена на страхотно мрънкане и пазарлъци,че като спре да вали излиза да го кара и НЯМА ДА ВЛИЗА В ЛОКВИТЕ

Отивам да гледам.

Как сте? На Марио нещо му пада гласа и дали пак няма да започвам с лекарствата
Как сте? На Марио нещо му пада гласа и дали пак няма да започвам с лекарствата 














Препоръчани теми