Малък Сечко вънка вее, Януарчето вкъщи с мама дивее

  • 21 533
  • 294
# 75
eййй момичета, помните ли ме?
Все още нямам интернет у дома и няма как да пиша.
На бързо да Ви кажа - Тони яде на поискване, сам си направи часовете, започна да прави вече и 7 часова пауза. Коликите ни са поносими
Виж целия пост
# 76
като ще разглеждаме снимки днес...ето го и ''Байко-байко'';

и кака му Heart Eyes
Виж целия пост
# 77
Явно при Марти се появи този проблем - наистина при всяко дете е различно.
Давах Саб симплекс, нищо друго освен капки и кърма.
Стигнах до сиропа, след като не беше акал първо 2 дни, след това 3 дни, след всички процедури с термометър, мушката, топла вода, топли компреси, топла баня и т.н. След тези 3 дни, пак направи пауза от 2 дни, до снощи /не знам мушкатото дали не помогна/. Мразя мушката и термометри, но като гледам как се мъчи и като знам колко е гадно, предпочитам да използвам този вариант  Cry.
На мен няма кой да ми гледа детето и за 5 минути, освен таткото. Няма да ходя никъде сега, когато има такива ужасни грипове. Като искам да изляза - в събота, неделя за 30 минути и толкова.
Виж целия пост
# 78
Здравейте мами!
daninceto  много е сладка малката, пу-пу. И каква е мацка с тази рокличка.

Киша, много са сладки дечицата, да са ти живи и здави.

Честити месечинки на Катерина, Анна, Делян и Рафаел. Да растат здрави и щастливи дечица! newsm51 smile3525

lorini благодаря ти за предложената помощ относно вкуса на кърмата. Ако намериш някаква информация, ще съм ти благодарна да ми я пратиш на лични.

Пепче, и аз искам на разходка вече, а тука при нас на Разлог ( нали се гледаме при моите родители) има поне 40 см. сняг. Наистина е много красиво, бяла приказка, и как ми се качва на планината...Но искам вече да се разхождаме с бебка.

Ние мием личицето като я къпем, след хранене около устичката с памуче, напоено с преварена водичка. Иначе в началото мажехме с крем за лице на SebaMed, но след като и излязоха пъпчици, спряхме.

Виж целия пост
# 79
Честита месечинка на Катерина, Анна, Делян и Рафаел. Да са живи и здрави и много послушни!

Виж целия пост
# 80
Честито за месечинките на Катерина, Анна и Рафаел.
Благодаря за пожеланията.  ura
Виж целия пост
# 81
Ето една пияна усмивка и от нас  Hug


Дани, а твоята принцеса...пу пу- красавица и с тази рокля прилича на по-голямо бебче! Днес Петя е много поспалива, не знам да се радвам или да се притеснявам... Снощи заспа в 1 и се събуди в 7.30, а  след това си останахме в леглото до 13 часа на обяд, да се гушкаме, кърмим и спим !
 Hug За всички  Hug
Виж целия пост
# 82
Малееееее,
Колко снимки на бонбонени зайчета, хубави захарчета-ама такива са сладури всичките: Лорини, Киша, Иники, Барборанче и всички останали -  да са ви живи и здрави ангелчетата!
Благодаряза отговорите, изясни ми се картинката с изцеждането Simple Smile
Мюрвет, прекрасно, че отново си сред нас Hug
Ходих да си взема личната карта и го изведохме малкия разбойник, с колата този път-мноооого е наваляло, леле леле. И вече съм с новата фамилия и новия адрес newsm44
Хубав ден, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 83
Страхотни са дребните!  Flutter Flutter

Сега ще мрънкам - МРЪН, МРЪН! Май ми дойде! #Cussing out Не можа ли малко да ми бъде спестено това удоволствие, ами едва 8 дена без нищо изкарах и пустите хормони решиха да се задействат! ААААААААА!  #2gunfire И миналия път не ме пощади и този - същата работа. Ето я и причината за понамалелия добив.  #Cussing out

Прекрасен млечен ден желая! Sunglasses
Виж целия пост
# 84
Здравейте всички! Малко снимки и от нас...


и на разходка с новата количка онзи ден:
Виж целия пост
# 85
хайде мами,
светло чувство в мен напира  Mr. Green да ви поздравя :
http://www.youtube.com/watch?v=oLCILPujnUg&feature=related
у нас се издивява вече  Shocked
Виж целия пост
# 86
съжалявам за двойния пост ;
много сладки снимки беее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 87
Ланг, аз пък съм още с лохии #Cussing out А на всичкото отгоре от онзи ден усещам яка предменструална болка, ама все едно, че всеки момент ще текна.. Баси.. а уж казаха, че като родя няма да боли всеки месец  #Cussing out Само ме учуди - споменаваш, че това е причината за намалялата кърма - има връзка ли?! За сефте чувам...

Зозима, много готина количката, изглежда толкова малка и компактна и лека.. А Борис много спокойно бебе изглежда - я кажи сега - така ли е или си го дебнала с фотото? Wink  Laughing

Евжени, как да не те помним?! Добре си се завърнала, взехме да се притесняваме за вас  Hug
Виж целия пост
# 88
Monick ,от кога сте женени,че сега си смени документите,защото ние се оженихме в Куба,извадихме свидетелството сега декември,но сега не ми се занимава с тези неща.дали няма да е късно лятото и да решат да ме глобят newsm78
Виж целия пост
# 89
Мда, Сис четох из постове, че при менструация се променял вкусът на кърмата. Някои споделят, че намалявала, но нищо необратимо. Някои бебчета реагирали с нервност, други - не. Разбира се, жените са различни, възможностите им за производство на мляко и те, което е супер логично естествено - хормони!
За болката при мен 2 години я нямаше след предишното раждане, но се върна за малко  Mr. Green Гадни хормони! После иди докажи, че нямаш сестра.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия