Гледане на кафе?

  • 66 325
  • 113
# 45
Не, живее в Надежда 6 и е бивша акушерка. Много хубав и позитивен човек!  Simple Smile
еее друга е з начи
Виж целия пост
# 46
на мен навремето при едно пътуване ми гледа една жена. не вярвам в това, но някои от нещата, които запомних ми се случиха.
Виж целия пост
# 47
Ходих преди години при един графолог в Плевен ,за миналото всичко ми позна,с такива подробности ,че чак не вярвах на ушите си.Това обаче което ми каза за бъдещето нищо....Може би не спазих условието което ми бе поставил.
Виж целия пост
# 48
Ходих преди години при един графолог в Плевен ,за миналото всичко ми позна,с такива подробности ,че чак не вярвах на ушите си.Това обаче което ми каза за бъдещето нищо....Може би не спазих условието което ми бе поставил.
Моля те обясни ми какво е графолог и може ли кординати-знаеш ли дали приема още newsm78
Виж целия пост
# 49
Без да те подвеждам,знам ,че е работил към криминална полиция.Мисля ,че са хората ,които правят характеристика на дадено лице по почерка им.Аз не съм от Плевен ,съпругът ми е от там  и имаше къща в 9 квартал, ако ти говори нещо .Познаваш ли добре Плевен
Виж целия пост
# 50
Знам девети квартал а и с града нямам проблеми защото мъжа ми е такси
Виж целия пост
# 51
За жалост не мога да съм ти полезна ,защото беше преди 5 години,само знам че ,ходих в една стара кооперация в квартала ,но и името не помня.Сигурна съм ,че ако разпиташ ще го намериш защото имаше много хора,аз се записах тогава за след седмица.Цвете съжалявам ,че не ти бях полезна ,дано не съм те подвела.Ами Вера Кочовска,тя доколкото знам вече приема.
Виж целия пост
# 52
Аз незнам дали приема вече защото полседно беше доста болна и разбрах че не приема вече никого само най-близките си.Ще проверя благодаря все пак за инфото Peace
Виж целия пост
# 53
Интересна тема .
Ходила съм като ученичка на много места - имах една " луда " приятелка постоянно ме мъкнеше със нея .
Но да ви кажа чесно,  никой нищичко не ми е познал .

за весело настроение отново бих отишла ако имам свободно време .
Виж целия пост
# 54
Ходих преди време да ми гледа на кафе една кака. Каза ми, че ще катастрофирам много лошо с червена кола. Тогава карах едно червено пежо. Много се тормозех и не след дълго го продадох. Сега обаче се питам, понеже не помня вече, да не би пък да ме е видяла какво паркирам пред тях Laughing
Виж целия пост
# 55
Ходих преди време да ми гледа на кафе една кака. Каза ми, че ще катастрофирам много лошо с червена кола. Тогава карах едно червено пежо. Много се тормозех и не след дълго го продадох. Сега обаче се питам, понеже не помня вече, да не би пък да ме е видяла какво паркирам пред тях Laughing

 Laughing Най-вероятно. Нали знаете дежурните реплики на циганките , които причакват:
Е, како, на път ше ходиш, тука малко болисти виждам, ама не е страшно. При ша земииииш. Ама и шъ даваааааш.
На какъв път, то все на някъде се ходи, кой не боледув и кой не взима пари, па може и 5 лв., а кой не дава?   Laughing

Да ми говорят за бъдещето с верачешки похвати е най-кошмарното нещо, което може да ми се случи. Не давам ни на кафе, ни на боб, ни на пъп да ми се гледа. Ужасявам се.
Само един път дадох на един суданец да ми гледа на кафе, щото уж беше на майтап, ама дланите ми се бяха изпотили...После другите ми казаха, че познавал. Това беше за пръв  и последен път.
Виж целия пост
# 56
Като студентка хазяйката ми от време на време поглеждаше в чашата ми. Предимно като бях в сесия. Е, познаваше ми, но не ми каза нищо повече за бъдещето.
Виж целия пост
# 57
Аз мисля да отида при Христо Христов от "Ясновидци".
Той гледа  на кафе  на непознат човек, направо
ме смая ooooh!. Само чакам да свърши шоуто и ако
остане в София веднага отивам.
Моя колежка, циганка, познаваше невероятно на боб.
Бобът познава яко, поне аз вярвам  yes
Дали има качени филмчетата от "Ясновидци"? newsm78
Виж целия пост
# 58
По принцип не вярвам.
Христо Христов го познавам лично,но никога не ми е гледал.Редовен клиент е там където работя-в бинго зала във Варна. Laughing Все си мисля да си запазя час,ама пак не знам...нещо не вярвам изобщо на такива.иначе можете да си запазите час ето тук : http://hristohristov.eu/ Онзи ден свекърва ми ходила на някаква гледачка тук във Варна и онази й казала,че цялото ни семейство имало направена магия и й искала някакви луди цифри за всеки поотделно ,за да я развали  ooooh!
Виж целия пост
# 59

Само един път дадох на един суданец да ми гледа на кафе, щото уж беше на майтап, ама дланите ми се бяха изпотили...

Е, суданеца  позна ли? Щом си преживяла толкова
силни емоции не ще да е напразно  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия