1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 26

  • 26 290
  • 440
# 150
Тъкмо изгледах началото на филма, е няма по просто нещо то това дето направи Фюсун,абе алан коло в една кола с бабата да тръгне и грам да не и мигне окото че ще я хванат, та кой каза че Надидето била проста женица - ще ма прощавате ама снахата три пъти по- проста.
И избор имаше "тръгваш с едното дете" или "тръгваш с всички без парички" и ми говорете че ще ми е жал за нея- без децата може ама без парички не  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, маскара, пу ядосах и се пак.

Май Фюсун можеше да избира м/у това да не казват на Бурхан, да си вземе Бурчин  и право в Кайсери/като може да вижда другите 2 от време на време/ или да забрави за дъщерите си и парички Thinking
Виж целия пост
# 151
днес добре че не съм гледала Cry
може ли някой да ми каже коя серия беше днес
Виж целия пост
# 152
Тъкмо изгледах началото на филма, е няма по просто нещо то това дето направи Фюсун,абе алан коло в една кола с бабата да тръгне и грам да не и мигне окото че ще я хванат, та кой каза че Надидето била проста женица - ще ма прощавате ама снахата три пъти по- проста.
И избор имаше "тръгваш с едното дете" или "тръгваш с всички без парички" и ми говорете че ще ми е жал за нея- без децата може ама без парички не  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, маскара, пу ядосах и се пак.

Май Фюсун можеше да избира м/у това да не казват на Бурхан, да си вземе Бурчин  и право в Кайсери/като може да вижда другите 2 от време на време/ или да забрави за дъщерите си и парички Thinking
Сега като изгледах пак филма докрай, и свекито на моменти ме подразни, ама нещо друго ми се завъртя в главата, Бурхан и Надиде голям грях имат сигурно пред АЛЛАХ та така ги наказва, пълна им къщата с всичко друго но не и с любов и щастие, и на другия си син живота и щастието пропуснали и на тоя охлюв го опропастили, пък и кой знае още какви ще им ги надроби тоя.
И защо ти е пари и имане, като няма сгода и любов.
Виж целия пост
# 153
днес добре че не съм гледала Cry
може ли някой да ми каже коя серия беше днес
46 Cry Cry
Виж целия пост
# 154
утре преводачите май ще почиват  83 серия я няма в програмата ,явно не са я снели докрай ,Дано греша ама цял ден надничам в сайта на канал д и доколкото схващам ,липсва Може ли някой който се ориентира повече да погледни  и да ни каже
Виж целия пост
# 155
Да голям ще да е греха им на Евлиялглу.Ама то май целия сериал все деградивни неща показва у хората...еее,като изключим любовта,ама и тя една все изстрадана до втръсване,поне на мен ми дойдоха нанагорно отношенията на Шехи и Онур.
Виж целия пост
# 156
 Joy Joy Joy Гласувах с"Ще отричам до последно"(така ме е учила мама  Mr. Green) Онур се показа като грозен ревнивец,тоя човек как я мисли тая работа всеки който погледне Шехи и той хоп на бой го избива  Mr. Green
Мисля че Надиде постъпи правилно,тая Фюсун много нахална и арогантна.Преди няколко серии как се държа с Каан,просто нямам думи.Тая обича само и единствено себе си.Щом и с лека ръка остави двете си деца,само и само да излезе чиста и неопетнена пред някой(външен).Сега като прочетох назад(малко) разбрах че някои от Вас са запознати с сериала няколко серии напред.Къде мога да прочета какво става че ми е много любопитно.Много се запалих по сериала Crazy
Виж целия пост
# 157
Шефи,  bouquet
Виж целия пост
# 158
много съм съгласна с Ренате тя е дбре запозната с религията им и затова разбира какво става. 

Благодаря,Ерика,аз наистина гледам с други очи защото отношенията там в техния свят са много по различни отколкото при нас!Сценаристите все пак са се съобразили с това хем да покажат реалния живот и бит,хем и да е все пак цивилизовано ,а не на 100% реално.Спомням си времето когато се коментираха отвличанията,(че "щяло да се създаде лоша представа за туристите"),но погледнете един старец защити една рускиня и и помогна,един случаен човек съобщи за отвличането на Мехрибан и още ,и още ....все примери с които и бруталността и цивилизоваността вървят заедно .Затова си мисля,че сценаристите не измислиха Бурхан да научи за изневярата,защото тогава трябваше да се случи всичко друго,но не и да си замине снахата с дете ,с кредитни карти ,и с молбата да се обади като пристигне!Всъщност аз в момента смятам,че \надиде направи най-голямата услуга на снаха си-спаси и честа и живота!Вижте колко ужас изпита Фюсун като я хванаха....А тя си дава сметка какво означава това в техния свят.Не напразно избра Кайсери....При нас това не изглежда като фатален проблем,бързо и лесно могат да се решат нещата,макар ,че пак няма да се размине без панаир!
Виж целия пост
# 159
Здравейте момичета, Довечера ще се гледа първа серия на филма с превод. Който иска да  ми пише на лични и да си остави скайпа.
Аз бях споменала в 25 част, някъде към 28,29,30 страница, но явно не сте прочели.
в колко часа? и как точно ще стане?
Виж целия пост
# 160
моля ви кажете ми от къде да си дръпна днешната серия няма я там откъдето до сега си я теглех
Виж целия пост
# 161
моля ви кажете ми от къде да си дръпна днешната серия няма я там откъдето до сега си я теглех
http://www.bgshare.com/search_ok.html?ime=binbir&raz=all& … p;sort_order=DESC
Заповядай!
Виж целия пост
# 162
Това е единствената анкета,в която не мога да избера опция.Еми,не мога дори и за миг да се отъждествя със змия като Фюсун.А ,че Али Кемал е охлюв,спор няма.
Гласувах, че нямам мнение и не мисля, че Надидето е лоша - Фщсунката си мисли, че всичко се върти около нея, до сега не мислеше за последиците от държанието си -сега се сети  Crossing Arms
понеже в момента правя снимките( но ще ги кача довечера) ми направи впечатление, че  при раздялата на Фюсун и Али Кемал -  Надиде бдеше като кобра -  да не би случайно Али кемал да омекне и да прости на  Фюсун Rolling Eyes
А за това - замисляли ли сте се ако Алито кемалчо разбереше за Фюсунката какво щеше да се случи -така че добре, че е бабка  Naughty
Вярка, ако искаш и ги нямаш там, сложи тези целувки в блога.


Май ги има ама ще проверя - благодаря  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 163
http://www.bgshare.com/search_ok.html?ime=binbir&raz=all& … p;sort_order=DESC


Ето от тук.
Виж целия пост
# 164
моля ви кажете ми от къде да си дръпна днешната серия няма я там откъдето до сега си я теглех


http://www.vbox7.com/play:4a1af0fc  част 1
http://www.vbox7.com/play:f5b690c1 част 2
http://www.vbox7.com/play:2d7eb695  част 3
http://www.vbox7.com/play:e6383346  част 4
http://www.vbox7.com/play:0747e84d  част 5
http://www.vbox7.com/play:e674eab6 част 6
http://www.vbox7.com/play:c20d5604  част 7
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия