Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 22 828
  • 288
# 120
записвам се да следя темата, че ми стана много интересно
Виж целия пост
# 121
sophiepp, имам от хибридните пчелички и от Wonderoos, нямам на фъзи, ама като гледам, те са почти еднакви като модел.
На Уондъръса са ми универсални, а пчеличките - с размер (М). Ами за Уондъръса - много съм доволна. По цяла нощ си е с пеленката + 1 подложка и е ок, досега не са протичали още. Мекички са и добре й пасват на крачетата и коремчето, не й  стягат.
Пчеличките - стягат й леко (размер М, от 7-9 кг, а тя е 6.250!  Close ), пропускат по ръбовете около крачето... честно да ти кажа, за тях съжалих, че поръчах, пък и много бавно съхнат (аз нямам сушилня). Абе по не съм доволна.

 За бройката - от Уондъръса имам 3, от пчеличките 2 бр. + 18 подложки ( 3 от които малки и 3 такива за хибридните, но стават и за Уондъръса). Подложките ми стигат, ама гащите не... Май ще поръчвам още... ЕБХ-то никакво го няма при нас (опитвам, ама дреба не ще).
Виж целия пост
# 122
Моарейн, пчеличката нямат ли копчета или нещо такова за затягане около крачетата?
Виж целия пост
# 123
Моарейн  bouquet
Много ти благодаря за изчерпателния отговор!

JeniB   bouquet , чак сега видях предната тема  smile3538 и я прочетох цялата Mr. Green
...изтрих си и глупавите въпроси Rolling Eyes


Освен това се консултирах и с мацката от екомама. Беше много любезна. Реших да взема 1 фъзи и 1 уондъръс за проба. Мацката каза, че през април ще има и фъзи универсални (ако не го знаете вече Wink )
Виж целия пост
# 124
Аз от четене на пресекулки останах с впечатлението, че за новородено не стават пелените универсален размер, права ли съм? Щеше ми се направо с тях да пробвам, за да спестя няколко чифта  Embarassed, ама ако не може - не може...
Виж целия пост
# 125
да се похваляяя... bowuu поръчах си:
FuzziBunz, джоб, размер L - 1бр 
Wonderwoos джоб, - 1бр 
Подложка Wonderoos, микрофибър, размер M/L  - 2бр 
Подложка Fuzzi Bunz, размер M/L  - 2бр 
Парче Wonderoos, микрофибър, размер S (нямаше М/Л, как мислите Thinking ще свърши работа, нали?) 2бр

вероятно ще ги получа в четвъртък и ще се похваля пак Sunglasses
Виж целия пост
# 126
   sophiepp честито, аз също мисля да поръчам, но ще изчакам април месец, за да поръчам и от другия модел, които ще заредят. Иска ми се и да прочета отзивите в двете темички и да мога да преценя от кои искам  Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Моарейн, пчеличката нямат ли копчета или нещо такова за затягане около крачетата?

Ако може, аз да кажа Mr. Green: нямат, само на ластиче са около крачето. Аз нямам търпение да ги изпробвам тях, много ми е любопитно. От същото нетърпение съм решила да "жертвам" един Ъондърууз с баткото. Та ще видим...
лято!, на Уондърууз май няма да станат за новородено, изхождайки от ориентира, който са дали- от 5кг нагоре Rolling Eyes . Аз съм склонна да се съглася така като ги гледам. За това си взех и малки размерчета отделно
Виж целия пост
# 128
JeniB, Polly-Wolly ти го е описала  Hug  Мен това ме дразни в тях, че с този ластик много твърдо стоят... отпечатват й се на крачетата, та ги слагам по-хлабаво (а пък нали ви казвам, че щерка ми е слаботелесна  Mr. Green )... та ще видим колко ще изкара с тях, после ще ги пусна да ги продам в Продавалника най-вероятно.
И на мен ми се струва, че Уондъръса няма да станат за новородено...

Аз понеже не мога да насмогна с тия 5 бр. гащи, ще поръчвам още 1-2... и подложки, ама гледам, че още не са заредили... та си чакам и дебна... гледам, някои от нещата, които поръчах миналата седмица, вече ги няма на склад  Shocked  направо се грабят  Mr. Green

Абе момичета, я да ви питам - на Дари й се появи един обрив по гениталиите и около краченцата - възможно ли е от пелената да е?! Нали уж са по-добре от памперсите в това отношение, не ми се вярва да е от пеленките  Thinking   щото я захранвам уж сега и се чудя алергична реакция ли е, какво ли...
Виж целия пост
# 129
Я, кажи нещо повече за този обрив - след какво се появи? Не ми се вярва да е от пелените! Какво представлява - петно или дребни пъпчици?
Виж целия пост
# 130
Да, моарейн, опиши го малко повече.
Ако я захранваш и ака в пелените, може да е от промяната в състава и консистенцията на акото. Ако я оставиш малко по голо дупе, започва ли да избледнява? С какво я мажеш?
Виж целия пост
# 131
  Ако ще продавате умалели вече пеленки, аз бих искала, така че пишете и тук моля ви освен в продавалника  Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Благодаря ви за отговорите! Ще изчакам да видя и тези на Фъзи, универсалните, и тогава ще преценявам... Simple Smile
Виж целия пост
# 133
И на нас 1 седмица след началото на захранването ни се зачерви отдолу. Месец и нещо, близо 2 ни седя. С какво ли не го мазах. Благодарение на едно кремче и на смяната на обикновените памперси с многократни се оправихме.
Виж целия пост
# 134
Ами момичета, не е зачервено, пъпчици са. Не е като да се зачерви от спарено... аз й сменям пеленките на 2 - 2,5 часа, като видя, че е влажно и махам веднага... Днес я оставих 2 пъти по половин час по голо дупе през деня... даже ги намазах със Судокрема през това време (че нали като е с пелена, не бива, че нямам още от тия парчета, дето предпазват пелената от крема), ми не завяхваха... та по това си мисля, че е алергична реакция + че после като се изака, имаше слуз и беше едно зеленикаво (сори за описанието)... Дала съм само картоф и тиква досега. Май ще спирам да захранвам за известно време.  Thinking
Коте, в пелените ака... пробвам с ЕБХ, ама тя не иска... Но тя това го прави веднъж на 3 дни, а обривът е от 2 дни, т.е. м/у 2 акания... 
Айла, добре първо тук ще пиша  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия