Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 22 825
  • 288
# 165
Харесах си Momy`s touch понеже имат универсален размер и мисля, че ще са най-подходящи за нашия проблем с размерите.
Някой може ли да даде отзиви за марката и откъде ги е поръчал?  bouquet
Виж целия пост
# 166
Здравейте  Simple Smile
Не знаех, че има такава тема  Grinning добре че една съфорумка ме ориентира  Crazy
Благодарение на вас схванах основните неща за многократните пелени и вече поръчах  Party Сега и моето бебче ще се отърве от памперса  Grinning
Виж целия пост
# 167

Ами така се оказва, но смятам да им пиша, че или отказвам поръчката, или искам да направя някои промени. Ако се съгласят на промени, някой друг ще се включва ли?

Aз бих се включила. От Търново съм.
Сега ще разгледам и ще пиша какво ще поръчам...

Значи ако може и аз да се включа, искам от тези Imse Vimse Flushable Liners-Pack of 200  - 1 бр.
а за гащички от тези  Baby blue Wonderoo-Soft pastel blue   - 1 бр.

И пиши за паричките как ще ти ги изпратим.
Виж целия пост
# 168
  Sabotage пиши дали са се съгласили да направиш промени и аз също ще се включа и ще напиша какво искам.
  Пиши и как ще ти е удобно да ти пратим паричките, защото предполагам че сумата ще стане по-голяма и ще е добре да ги получиш преди да пуснеш поръчката  Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Току що ми писаха, че е по-добре да откажа поръчката и да направя нова. Ако искате ми пратете линкове на това, което искате и размер, а аз на лични ще пратя номер на банкова сметка. Въпросът е после как ще ги изпращам, аз съм във Варна?
Виж целия пост
# 170
Реших да поръчам от babykind.co.uk - аз съм в София, някой друг ще поръчва ли от тях, за да обединим? (аз имам кредитна карта)
Виж целия пост
# 171
  Meg!  ако и ти ще поръчваш оттам, предпочитам да се включа в твоята поръчка, защото и аз съм от София. Ще е проблем ли довечера да ти пиша какво съм си харесала от сайта?
Виж целия пост
# 172
саботаж, ти последно от бейбикинд, рийл изи ли ще поръчваш или от друг сайт бумджиниус (в бейбикинда не видях да ги предлагат?!)?
Виж целия пост
# 173
саботаж, ти последно от бейбикинд, рийл изи ли ще поръчваш или от друг сайт бумджиниус (в бейбикинда не видях да ги предлагат?!)?
Последно мисля да поръчам Риъл Изи-то от бейбикайнд-а. Ако ще поръчвам бумджиниус, то ще е от http://nickisdiapers.com, но някъде бях чела, че не винаги пристигат поръчките и се колебая. А искам да си поръчам и ДрайБийс (тях най-вероятно от екомама) и съм в голяма дилема сега, по цял ден чета отзиви и луда станах. Grinning
Но засега съм решила да пускам поръчка от бейбикайнд де.
А между другото там, доколкото разбрах, има и втора употреба пелени-на половин цена някъде излизат.
Исках да попитам и за перящите се кърпички-един комплект от 10бр. ще ми стигне ли? Те със някакъв крем ли са напоени и ако е така, колко време могат да се ползват?
Виж целия пост
# 174
Последно мисля да поръчам Риъл Изи-то от бейбикайнд-а. Ако ще поръчвам бумджиниус, то ще е от http://nickisdiapers.com, но някъде бях чела, че не винаги пристигат поръчките и се колебая. А искам да си поръчам и ДрайБийс (тях най-вероятно от екомама) и съм в голяма дилема сега, по цял ден чета отзиви и луда станах. Grinning
Но засега съм решила да пускам поръчка от бейбикайнд де.
А между другото там, доколкото разбрах, има и втора употреба пелени-на половин цена някъде излизат.
Исках да попитам и за перящите се кърпички-един комплект от 10бр. ще ми стигне ли? Те със някакъв крем ли са напоени и ако е така, колко време могат да се ползват?
кога мислиш да пускаш поръчка и имаш ли представа след колко време идват? късно ли е утре да ти кажа какво съм избрала, ако е валидно все още предложението ти за обща поръчка?
Виж целия пост
# 175
Aila, не бързам, ще изчакам да пишеш Simple Smile

sabotage, кърпичките ще ти излязат без пари, ако сама си ги направиш - има едно стегнато памучно трико по магазините, май има 5% еластан. От него само се реже, не се разнищтва и няма нужда от поръбване - 1 м. е някъде 8 лв, а от него ще ти излязат сигурно 40-50 кърпички!
Виж целия пост
# 176
Супер, благодаря за идеята!

sophiepp, мисля в петък или събота да пусна поръчката, ако още някой иска, да се включва, мога да го изчакам.
Виж целия пост
# 177
Последно кой ще пуска поръчка, че се обърках Grinning
Аз ще искам 2-3 памперса и една течност дето се пръска по кърпичките като си навън Simple Smile
Виж целия пост
# 178
  Мег от София също спомена, че ще пуска поръчка. А каква е тази течност, ползвала ли си я вече и доволна ли си?
Виж целия пост
# 179
  Мег от София също спомена, че ще пуска поръчка. А каква е тази течност, ползвала ли си я вече и доволна ли си?
Foaming Wipes Solution from Northern Essence
от тази страница - http://www.babykind.co.uk/wipes.htm
Не съм я ползвала. Навън до сега ползвах от смърдящите кърпички, че перящите нали трябва да ги намокря някъде, така че тази течност ще ми върши работа.
Аз ще участвам тогава в софийската поръчка, че нашите живеят там и ще ми ги вземат. Ако някой прави за Пловдив ще ми е най-добре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия