За снимки онлайн има доста сайтчета, аз също така напрвих първото албумче с 200, но сега не съм пращала, все не остава време. Всичко е на компютъра и знам ли кога ще го сваля, а съм приготвила един голям нов албум, който си чака новите снимки.
Picaso Децата са много сладки, а за думичката Кака с удоволствие ще ти я преотстъпя, моя сладурчо сутринта се буди и първото което му е на устетата е кака. При нас всичко е кака, вече не чак толкова но още е от думичките фаворит. Детето на сестра ми е Кака Гага и това е, нищо друго не е важно. Сега сме на вълна Мама и Тати в различни комбинации и някакви нещица на негов език.
Tedsan и аз сънувах всевъзможни тъпотии преди раждането, и се чудех как да се удържам да не звъня на мъжа ми през пет минути да говора с него та да съм спокойна че е добре. Това е от недоспиването и разбутания ти режим. Нали с бебето Мопси сте с обърнати режими на сън. Всичко ще се оправи, не остана много. За успокоеие гушкай се по-често
Наде, новините са добри, дано и резултатите, всичко ще е наред !!!
От мен Лека нощ!!!
Тествах душ кабината, много е готино. А я харесахме точно заради дълбокото корито, за да могат и децата вътре да се къпят. Стефчо вчера се уплаши доста от новата баня, но ще свикне
А тя има и радио
и то малко го разсея.
А и се губи гаранцията.
!
Досега вадих снимки за бабите по 45ст. 



само се чудех това тесто колко гъсто трябва да е, ама май го улучих без да щъ 

