Епилепсия-тема 6

  • 37 429
  • 589
# 30
Честита Баба Марта newsm51
 пожелавам ви на всички да сте живи и здрави,радостни и засмени .

Виж целия пост
# 31
                                  ~~ ЧеСтИтА БаБа МаРтА! ~~
                                         
Виж целия пост
# 32
           
              ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
                              Много здраве за всички!
                                 Hug lovekiss Hug
Виж целия пост
# 33
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!


Виж целия пост
# 34
ЧЕСТИТА  БАБА  МАРТА dancing
 
Много здраве,много усмивки , да сте все румени и засмени  love001
Виж целия пост
# 35
                                                                                      Честита Баба Марта!
                                         Бъдете живи, здрави, бели и червени
                                   във вас да блика щастие и любов!
                          Възраждащата сила на Пролетта отново
                  да озарява с обич сърцата Ви и нека
          вълшебно да пребъде чрез думите навеки!
     
Виж целия пост
# 36
Честита баб Марта и от мен!
Желая ви здрави и засмени дечица.Виртуална почерпка за рождения ми ден
Виж целия пост
# 37
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИВЕ
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЖЕЛАНИЯ ДА ТИ СЕ СБЪДНАТ!!! newsm51 newsm59 newsm59 newsm59  party023  Gift  bigdance2 cheers bdbaloni
Виж целия пост
# 38
Бяло сирене в нощвица,
червено вино в паница,
синьо мънисто на ръчица,
пълно щастие в душица.
 Баба Марта носи пролетта,
здравето, щастието и радостта!
 Аз ги пожелавам на всички вас и на дечицата! Two Hearts Flowers Bouquet lovekiss

Честит Ден на рожденичката iva popovska !
Виж целия пост
# 39
Честита Баба Марта и от мен момичета с малко закъснение,нека тя ни донесе повече радост и щастие smile3525  bouquetНа Ива ,честит рожден ден на патерици ,да е жива и здрава.
Виж целия пост
# 40
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, румени, засмени! (F)
Виж целия пост
# 41
Честита Баба Марта и от мен! Да сте живи и здрави всички, и вие, и дечицата ви!
Виж целия пост
# 42
Искам да задам въпросче........ Embarassed
уххххххххх, много ми е трудно.............знам, че е празник и не искам да го развалям...
От последния гърч на Криста, забелязвам мин. по 3-4 пъти на ден тя да мига, не е като тик, по скоро сякаш нещо й пречи и мига.Преди това не го е правила, дори сега гледах несериозно на това, мислех, че е едно от "НАТФИЗ"-ките й качества (голяма е актриса).Но Мигането продължава, а с него съмненията ми растат.... Rolling Eyes...Не зная какво може да става, но ми е странно...
ОТДЕЛНО: (което е лошо) постоянно гоним дракони, търсим мишки под масата и столовете и се катери по мен "бубечките" (буболечките).А такива НЯМА.За да обясня, да гледа анимации, не нямаше страх от нищо, когато види примерно муха, навива вестника на конус и започва да я пречаква да кацне! Laughing
Нещата стават  все по-странни и по- неясни, надявам се скоро да се установи причината за всичко, надявам се да е по-малкото зло! Praynig
Виж целия пост
# 43
nikiki,всичко това си запиши на един лист и моля те не го забравяй ,когато отидеш при невроложката!
А на лични ти писах и още неща!
С  вас съм на 4рти! Hug
Познавам се лично с невроложката и надявам се да се получи добър диалог!
Виж целия пост
# 44
nikiki и Криси премигва така с очи,но аз все сьм си мислела,че неЩо му е влязло в очето и го дразни,не сьм го свьрзвала с проблемите ни Thinking Не сьм забелязала колко често го прави,но Щом ми е направило впечатление значи е често.
Зажалост немога да ти помогна с друго,и аз самата незнам какво е ,а и не сьм се сетила да попитам невролога.Имаме среЩа чак април месец(дано не се наложи да го видим преди това по спеШност Praynig) ,ако ти направиШ консултация преди това непременно пиШи.
А за другото което споменаваШ изобЩо пьк немога да помогна Confused
При нас има неЩо подобно на тикове,повдига рьце и направо целия скача като е седнал,появиха се ноември месец. ИмаШе затиШие близо месец и сега от няколко дни пак почна Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия