Епилепсия-тема 6

  • 37 429
  • 589
# 555
Който има предложения как да бъде формулирана новата тема нека да пише!
Да я направим такава ,не само полезна за нас ,а й за всички ,гости ,само четящи или казано накратко ,Полезна за всички и всичко всързано с епилепсията! Peace
Виж целия пост
# 556
какво ще кажете да се включат като линкове и темите
Бременност и епилепсия?
Кърмене по време на Епилепсия
Старите теми
невролози и писиатпи с координати не само в София
що е това Епилепсия!
АРДЕ
за първите две теми -Защото четат и момичета, който не децата им а те боледуват от тази коварно болест.
Виж целия пост
# 557
ted_ ,няма проблем,нека е полезна за всички! Peace
Виж целия пост
# 558
Здравейте момичета хубаво сте намислили да смените темичката и аз съм за да е полезна за всички.Никики много сте хубави на снимката .Тед аз също нямама нищо напротив следващата темичка да я направиш ти щом имаш желание.
Виж целия пост
# 559
Здравейте момичета понеже няма да ме има по празниците в къщи ВИ пожелавам приятно посрещане на празниците. easter easterИ като се прибера нека прочета само чудесни новини, нека станат чудеса с нашите деца.
Нека Великденските празници бъдат изпълнени с радост и много щастливи изненади! Желаем Ви много мир и надежда, сбъднати пролетни обещания и щастливи нови спомени! Нека този Великден бъде специален за Вас!


Виж целия пост
# 560
Благодарим за пожеланията ема-диди
от твоите уста в божиите уши
весело посрещане и изкарване на празника и на вас и на всички в темата
и дано този празник ни донесе много щастливи мигове
Миро засега е добре покрай него няма нищо ново,но малката е с варицела от вчера установена и ми е притеснено за него защото той не я карал
Виж целия пост
# 561
Днес е Великден, Христос возкресе
и на земята радост донесе!
Слънцето грее, бият камбани,
в топла молитва всички са сбрани,
а вкъщи чака софра готова
с бели краваи, с покривка нова.
Виж целия пост
# 562
Христос воскресе! easter easter easter
Нека Великден донесе много сила,бодрост и светлина!
Виж целия пост
# 563
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.

И да ви почерпя ,че днес сьм именничка bowuu
Виж целия пост
# 564
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ОТ НАС - ИВА И ИЛИЯН!!! ester . НИЕ МАЙ ДНЕС ИМАМЕ ЗЪБЧЕ ....  PartyНАИСТИНА СТАВАТ ЧУДЕСА - ТРЯБВА САМО ДА ВЯРВАМЕ!  bouquet
Виж целия пост
# 565
Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие! easter
Виж целия пост
# 566
Христос Воскресе и нека донесе радост щастие и късмет на всички easter easter easterЧестит имен ден estrella желая ти много здраве ,щастие и късмет beer наздраве.Ива браво за вашето зъбче.
Виж целия пост
# 567
Честит Великден! Нека здравето и доброто настроение не ви напускат цяла година! Велики дела да свършите, велики мисли да имате, велики да сте! Христос воскресе! easter

estrella-bg Честит Имен Ден.Желая ти много здраве и щастие.Simple Smile
Виж целия пост
# 568
Христос Возкресе, момичета , здраве , късмет и много положителни емоции, easter easter

Честит  празник на всички именници, smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 569
ЧЕСТИТО ВОСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!
Много здраве,щастие,любов и благоденствие!


Миро и Поли-малкият кара варицелата миналата год/на 5г-не пълни/изкара я много по-леко от бати/който е здрав/-имаше много повече пъпки и се мъчеше!Пожелавам му ако е прихванал да я кара много леко!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия