

Колкото повече наближава появата на новото бебче, почвам все повече да се притеснявам как ще се справя с трите и как ще спася новото бебе от каките 
за авторките

Сега ревахме и двамата с Наско
не иска да пие антибиотика детето и аз така му се накарах,но като го пробвах наистина много горчи и утре ще го сменям.Незнам някой давал ли го е Клацид?





.





Бъдете бели и червени, весели, засмени!


Алекс е по-добре наистина, но майка му взе да се отпуска и реве през половин час
Дишането и кръвните показатели са му добри. Днес му е паднало пъпчето, дадоха ми го. Аз пък му оставих мартеничка, да му сложат на кувьоза.
Пуснаха ме и да го видя. Не съм вярвала, че ще се радвам толкова на ревящо бебе
, но за първи път го виждам буден и ми стана много мило. Казаха да не ходим през почивните дни, а мен все натам ме влече и не знам как ще издържа 3 дни. 
А по едно време я взе и си я "монтира" точно където трябва и почна да се "цеди"
Добре че ми е той, да ме развеселява. 



Препоръчани теми