Колко струва една сватба?

  • 201 743
  • 874
# 315
Що за въпрос?Струва толкова колкото искаш и можеш да си позволиш и зависи от това колко сте и къде сте! Wink
Виж целия пост
# 316

Всичко мога да преглътна. Не ме мисли.

Но когато хората се опитват да пестят от хубави спомени и преживявания си позволявам да се дивя Simple Smile

А що касае "истински важните неща" като музеи, кино, ресторанти и забавления - с мъжа ми ги изживяваме непрекъснато - и преди и след сватбата - за тях имаш един цял живот. За сватбата - имаш един (два) шанса в този същия живот.  Peace




Въпрос на гледна точка, за мен сватбата не е това,което е за теб .Аз направих моята според разбиранията си,които са доста различни от твоите например.

А какви, спред теб, са моите разбирания за сватба?

Нима денят на сключването на брак е от най-запомящите се, най-вълнуващите в живота на човек?

Ако това, обаче не е така за някого, то не виждам смисъл изобщо да се слагат някакви си подписи..., освен ако няма прагматични подбуди....

Та да обобщим, ако сключваме брак от и по любов, не е ли този ден тъй уникален, че да заслужи специално отбелязване?



Виж целия пост
# 317
Та да обобщим, ако сключваме брак от и по любов, не е ли този ден тъй уникален, че да заслужи специално отбелязване?
Разбира се, че е така. Но позволи ми моят (например) начин на специално отбелязване да се различава от твоя. Като вкусовете е - на теб ти харесва едно, на мен - друго, на нея - трето...
Виж целия пост
# 318
...
Та да обобщим, ако сключваме брак от и по любов, не е ли този ден тъй уникален, че да заслужи специално отбелязване?





Специалното отбелязване е различно за всеки. За теб - тъпани и гайди, за Анели - друго.
Виж целия пост
# 319
Нашия сватбен ден също беше незабравим  Mr. Green,за нас  Wink
(наистина без тъпани и гайди)
Виж целия пост
# 320
Темата май бе "колко струва една сватба". А не, "колко струва сключване на брак".

Сватба означава тържество, с което се отбелязва денят на сключването на брак. Дали то е голямо или малко, помпозно или скромно, от провинциален или градски тип..... всеки решава според вкусовете и възможностите си.

Аз просто се изненадвам на потребителките, които се намесват в тази тема, обяснявайки за разходите по тяхната "сватба", за която разбираме, че се е състояла с двама гости (кумовете) в ресторант, после на кино и музей.

Това е все едно да пиша в темата "По колко перални пускате на седмица" и да обясня, че пера на ръка.
Виж целия пост
# 321
Дааа, хич не е фешън да имаш гайди на сватбата. Обаче аз се осмелих да ги включа в моя сценацрий. Трима солисти от "Сто каба гайди" и родопска певица..... доста провинциално излезе, ма после се поуспокоих като разбрах, че същите се канят на всеки рожден ден на президента Първанов. Ма и той един селяк!
Виж целия пост
# 322
Аз просто се изненадвам на потребителките, които се намесват в тази тема, обяснявайки за разходите по тяхната "сватба", за която разбираме, че се е състояла с двама гости (кумовете) в ресторант, после на кино и музей.

Изненадвай се, твое право си е, но е добре да дадеш възможност на другите да си празнуват сватбения ден както решат - ако искат и само с кумовете в ресторант. Аз пък се изненадвам теб какво лично това те засяга Thinking или държиш да натрапваш на всички списващи в темата твоя избор на пищна сватба? Wink Ами приеми, че има хора, за които празникът на любовта им изглежда по мнооого по-семпъл начин и това не го прави по-малко значим Wink И да престанем със спама в тази тема, защото стана много отегчително, никой, предполагам, не влиза в тази тема, за да чете специално за сватбата на silviti Mr. Green И за гайдите на рождения ден на президента Mr. Green Успокой се малко и дишай, и позволи и на другите да дишат в темата, пък и да пишат, ако обичаш Wink
Виж целия пост
# 323
Дааа, хич не е фешън да имаш гайди на сватбата. Обаче аз се осмелих да ги включа в моя сценацрий. Трима солисти от "Сто каба гайди" и родопска певица..... доста провинциално излезе, ма после се поуспокоих като разбрах, че същите се канят на всеки рожден ден на президента Първанов. Ма и той един селяк!

Твоята работа е гузен негонен бяга.Никъде не съм казала , че е селско PeaceПросто казах, че на моята сватба нямаше .Аз уважавам решенията ти  относно твоето тържество, не е лошо ти да приемеш , че има различни  от твоето, но също толкова хубави.
Виж целия пост
# 324
Въпросът на авторката е "колко струва една сватба". Не е как да "отбележим сключването на брак".

В тази тема влизат момичета, които са решили да направят сватба и се интересуват колко би им излезнало. В този смисъл аз съм дала своя принос към темата.

Изненадвам се, и се чудя, и се дивя на дамите, които влизат точно в тази тема, за да ни обяснят, че този ден може да се отпразнува само с кумовете. То наистина може, но темата не предполага подобни несвързани с нея изказвания. По простата причина, че това не е свтаба.

Виж целия пост
# 325
Въпросът на авторката е "колко струва една сватба". Не е как да "отбележим сключването на брак".

В тази тема влизат момичета, които са решили да направят сватба и се интересуват колко би им излезнало. В този смисъл аз съм дала своя принос към темата.

Изненадвам се, и се чудя, и се дивя на дамите, които влизат точно в тази тема, за да ни обяснят, че този ден може да се отпразнува само с кумовете. То наистина може, но темата не предполага подобни несвързани с нея изказвания. По простата причина, че това не е свтаба.



А какво е?
Или сватбата задължително включва хора пред блока, 8 души оркестър и танци с пилета и торти?  Mr. Green
Виж целия пост
# 326
А какво е?
Или сватбата задължително включва хора пред блока, 8 души оркестър и танци с пилета и торти?  Mr. Green
Сватба е само ако дойдат над 3 музиканта от 100 каба гайди и народна певица, които свирят на РД на Първанов (роден в с. Сирищник, Пернишка област)!
По изключение може да са от софийската филхармония, макар че това е леко снобско. Wink
Виж целия пост
# 327

А какво е?
Или сватбата задължително включва хора пред блока, 8 души оркестър и танци с пилета и торти?  Mr. Green

Сигурно в други страни не правят сватби ако представите ти за такава е хоро пред блока и танци с пилета. Laughing

Сватба е всичко друго но не и подписване само с кумовете. Масовото подписване на брачни двойки във Вегас примерно никога не е оприличавано на масови сватби в този град, въпреки че доста се работи по създаване на импровизирани тържества. Има огромна разлика между просто подписване и сватба.
Виж целия пост
# 328
Момичета май доста се отклонихте от темата , защо не се дооточнявате на ЛС? newsm78
Виж целия пост
# 329
Здравейте момичета 1 и 6 месеца след предложението най накрая и ние решихме да се женим
искаме да е през септември
въпросът ми е да започвам ли с подготовките
от варна сме гостите се дчертават към 80
искам сватбата ни да е незабравипо преживяване но като гледам сумите които пешете Shocked
 #Crazy
някои може ли да ми каже премерна сума за сватба във варна
както и добри фото видео с дж
много ще съм ви благодарна за помоща  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Blush Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия