Колко струва една сватба?

  • 201 799
  • 874
# 660
на гравир. Във всяка една по-голяма рекламна агенция има. те са малки детайли от картон...не струват почти нищо. Mr. Green
Виж целия пост
# 661
Юле, не си права душо. Тез неща посмъртно не мога да ги направя  Crazy
Виж целия пост
# 662
Юле, не си права душо. Тез неща посмъртно не мога да ги направя  Crazy
не не... не се заричай, просто пробвай и ще видиш! Важен е стимула. За мен това е едно неописуемо предизвикателство. Иначе не съм толкова "добра"
радвам се че ви харесаха!
И още нещо, когато неможаш да си позволиш нещо - впрягаш всичките си усилия да го имаш! Утвърдено мото на жените Mr. Green
Виж целия пост
# 663
Juls, задължително качи снимки. Ще очакваме Simple Smile
Виж целия пост
# 664
JuliS, пожелавам ти красива, незабравима сватба ! Чудесни аксесоари !
Виж целия пост
# 665
Благодаря момичета Hug
разбира се че ще има снимки на всичко! CrazyА остана толкова малко време...
Виж целия пост
# 666
ето дами....

това е! непрофесионално снимано
Аранжировката на масите я има и в завършен вид, но фотографа не ми е пратил снимките още
http://album.svatbata.bg/GaleN/bg/photos/235781.html
Виж целия пост
# 667
JuliS ,
браво на теб! Направо си вълшебница! И както се вижда на една от снимките - имаш убийствени крака!
След 2г. и ние правим 20г. заедно. Чудесна идея ми даваш да вземем най-накрая да се оженим Simple Smile.
Виж целия пост
# 668
ние лично не искаме голяма сватба, макс около 3000лв, другите пари отиват за меден месец в Бора Бора
Виж целия пост
# 669
Имаме само избрана дата,никога не съм мечтала за традиционна сватба с всичките дандании покрай нея,ще подпишем само с кумовете и родителите,а вечерта ще празнуваме с приятели в пиано бар,ще имам само снимки,защото в такава обстановка видео не можело да има,в момента си издирвам кетъринг фирма,честно казано,идея си нямам ще успея ли да се спра на 5000 лв,в петък имам среща със собственичката на пиано бара,да видим какво ще ни предложи,дори незнам как се процедира,плащам ли си музикантите,вкарвам ли си алкохол,за кетъринга е ясно,украса не искам,но пък чаши и шампанско + торта ще имам,аз даже халки не съм избрала,а датата е 27.09,ще видим Mr. Green
Виж целия пост
# 670
Ех К-А-М и аз се чудя изобщо дали или. Та затова ми е интересно за каква сума става дума все пак  Embarassed
Да, казвайте коя година беше бракът, та да е прясна информацията  Flutter
Да ти кажа, щом се чудиш: ако ти се иска купон, в който ти да си едно от двете главни действащи лица - направи си го. Но имай предвид, че се плаща за купона да речем ПОНЕ 2000 лв. (за около 50-70 госта) и то без халките, ако са златни, освен че си натришаш един куп неприятности след това от рода на вадене на документи и представяне на подпис на съпруга ти, барабар със съгласието му за щяло и нещяло - вече ще се водиш официално-документално благоденстваща обвързана персона. Ако е само бракуване без купон - и за 100 лв. може да ви оправят. Но последното има смисъл според мен най-вече ако мислиш да измъкваш някакво материално благосъстояние от благоверния..  newsm78
Виж целия пост
# 671
 JoyТя за пет години може да се е омъжила и развела два пъти.
Виж целия пост
# 672
JoyТя за пет години може да се е омъжила и развела два пъти.
ми ние все пак да вземем да си изкажем мнението - по-добре късно, отколкото никога.  Mr. Green   Mr. Green  пък може и други "загазили" да го прочетат.. Wink
Виж целия пост
# 673
Едно въпросче и от мен Simple Smile

Можем ли да наемем попа да дойде на наша локация да ни ожени църковно?
Виж целия пост
# 674
Логично би било да попиташ попа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия