10 магрибски подправки вземи си, и живота подслади си

  • 17 850
  • 296
# 120
   Добро утро, дами

  Една лека закуска от мен  Hug



  Приятен ден ви желая   bouquet
Виж целия пост
# 121
Благодаря Албичка за закусчицата Hug
Лек ден Красоти  bouquet
Да отивам и да я мятам и аз.
Виж целия пост
# 122
Кате, на каква диета си?? Ако си в София, дай да ходим на Феерия двете, ама тая до нас???

Някой ме беше питал какво става с бейли денса - нищо, още ми куца организацията. Все се оправдавам с това колко много работа имам... и хем тя не свършва, хем и денса чака...  Rolling Eyes А и самичка ме е срам, исках някой да идва с мен, Беллa???  Sunglasses

Белла, благодаря за песничката... хубавка, ама защо пък точно комшийката избра  Joy Joy  Wink

От мен днешния поздрав е PURE LOVE

Делта, Simple Smile клипа е смешен, ама показва част от реалността... за съжаление. Аз се замислих какво бих направила аз в такава ситуация... и да ти икажа, не знам. Тия такива страшни с тез пушки, в същото време аз не бих мълчала. Предполагам, че още в самото начало на разговора им ще се изместя от тая маса. Аз имам един подобен клип, само че е с нарко-дилъри. Там пак така - един се пули пули, накрая рипна да бяга от полицията, ми като чуваш какво си говорят - помести се на друга маса... хем седи да хване клю-то, хем... не му стиска после  Joy Чакай, сега ще ти го дам - EGYPTIAN CANDID CAMERA  Mr. Green

  mrstraetz
Виж целия пост
# 123
Момичета,пак съм тук!  bouquet
Благодаря ви за пожеланията и от името на мъжа ми! Hug
Сега да ви почерпя,че вчера не успях!
 Сипете си по едно от любимото уиски на мъжа ми.


По един безалкохолен коктейл за въздържателите.

И малко сладичко за следобедното кафе. Wink
Отивам да ви чета.После пак ще включа.  bouquet
Виж целия пост
# 124
    Дидонка, благодаря за почерпката,     bouquet  само вкусотии си поднесла.   Hug
 Разкажи как изкарахте рожденият ден?   Simple Smile
   Eye of Ra, страхотни клипчета . Peace  Ако бях в София щях да ти правя компания за бели денса.  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 125
дидонке, баш гладното ми око, особено лявото, като мерна какво си сложила и далдиса направо в страницата! естетика за о4ите и блага вест за тумбака, ама нъцки ,моркови за наказание,4е не може да си обуе гащите!
днес ,къде са вси4ки, аз карам амбуланс с линда, спорт и пазарене,готвене  и 4истене! сега съм изцеден лимон, но поне не съм крива, по4ивка и и кафе!да слагам каната, но турско ве4е, 4е тук ме бият през порока с тези цени на кафето максуел! искам преференции за жива реклама!
Виж целия пост
# 126
Хе,хе,Марси,добре е,че е само виртуална.
Направо калорийна бомба ви пуснах! Heart Eyes
Алби,изкарахме го в къщи.
Имахме намерение да се съберем с приятели на ресторант,
както правим винаги,но предвид състоянието на Алекс(още е болен)и това ,
че 1/2от приятелите ни са болни,си останахме в къщи.
Както е писала Марси,беше ужасна буря с кален дъжд. #Crazy
Аз излизах да купя торта и цялата ми кола стана кална.
Тъкмо я бях измила. Sad
Алекс украси в къщи,като за парти и цяла нощ ни пуска музика от неговата. Laughing (50 cent,Akon и т.н.)
Имахме малко гости.Свеки и свеко,малката сестра на мъжа ми и 1 приятел с гаджето му.
Аз като добра домакиня Joy приготвих 4 -5 вида салати
и имаше печени на скара ципурки,кралски скариди и октопод.
Свеки ми предложи най-добронамерено да ми измие чиниите,
но аз и отказах,защото ги сложих в миялната. Mr. Green
Колко съм лоша!  Twisted Evil
Те си тръгнаха сравнително рано,към 22.30ч.
Алекс реши,че много се е изпотил от танци и до 00ч.
изкара в джакузито,даже там и вечеря. Crazy
Историята за двете дечица,ще ти разкажа някой друг път.
Много трагична. Cry
Трудно ми е да се върна 9 години назад,
когато майка им беше убита. Cry
 Hug  bouquet

Виж целия пост
# 127
   Дидонче, идвам у вас да живея, да знаеш.  Naughty
 С тез скариди, това джакузи, плаж,   grinning039 сбирки, хубаво време,   Nature Sunny   кола за обикаляне,.....как си се представих веднага,   newsm03ако знаеш... и с твойта капела от аватара,  sun  че да не ми изгори личицето  4470  ...  ех....какво повече му трябва на човек.  smile3503
 Само тез ципурки не ги разбрах какви са  newsm78
 Ти от цялото това шетане успя ли да се позабавляваш или като типична българска домакиня седна изцедена от готвене и приготвяне на масата?  Thinking
Изкарали сте добре и това е хубаво.  Hug
А от почерпката ти махам само уискито, че не ми понася вкуса нещо, Naughty но някои и друг микс със сламка и черешка отгоре няма да откажа.  Peace
Виж целия пост
# 128
дидонке, днес пак, стъпахме на края на улица и закапа, после пак ураган4е с вятър и дъжд! но ние бяхме ве4е под покрив4е!
а супер пак сте си прекарали, какво!  Hug Crazy bowuu
алба, то наистина малко му трябва на 4овек- да иде на хубаво гости! хахахахаха Mr. Green
Виж целия пост
# 129
Опалаааа,
как сте красоти Hug
Дидонкич, благодарско Душко за почерпката. Уискинцето и аз няма да го уважа ама от другото си хапнах чудесничко. Да ти е жив и здрав мъжо още веднъж  bouquet
Дидонче, много уважавам и ципурчица, същто Wink
Оченце на Ра съжалявам, че не си от Варна. Щях да те водя на Ориенталски танци Душко. Как така ще се срамуваш? От какво бе Душа? Хади ако наминеш някой ден насам, ще те взема със мене под крилото си. Ще видиш какъв купон прави кака ти Делта там Wink
Виж целия пост
# 130
Добро ви утро, усмихнати момичета     bouquet
хапнете си сладко
Пожелавам ви прекрасен петъчен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение  Mr. Green
Виж целия пост
# 131
хора, вън е такъв кошмар, 4е дори се отказахме да водим линда на градина! #Crazy мъжо като никога сложи над каскета и ка4улка! ураган с дъжд и може би малко суграшица! ще откърти прозорците! да не ви разправям как ми събрал вятърът вси4ко и го струпал пред вратата, щях да падна ,ако не бях си отворила о4ите- кофи, лопатки, парцали, стирки, 4етки!  ooooh!
добре, 4е до понеделник няма спорт и ще си стоя в къщи, кафе, 4ай, иииииииииииии - това дето ми е сложила виртуално жълтур4е! оха, дръжте се  вкуснотии!особено плодовете! bowuu  bouquet
Виж целия пост
# 132
   Жълтурче, голяма работа е тая маса  Peace   bouquet

   Марси, тук положението също не е добро.  Whistling Вали, един вятър се извива, спира, после пак с такава сила пада, че се стряска човек  Whistling. Градушка имахме вчера- като грахово зърно, не се виждаше на 10м. дори.  Crossing Arms И аз не обичам такова време, връзва ти ръцете и не можеш нищо да свършиш.
Използвай момента за активна почивка, а и за форума, макар че момичетата са се изпокрили и никакви не пишат.  Thinking
Виж целия пост
# 133
Дала  ,къде  си     newsm78

тя  майната  си  замина   но  ти  не  ни  изоставай Praynig

 Hug Hug 
 hug       spoko       newsm19


Алба      bouquet  аз  нали  съм  в  къщи   все  си  имам  работа  според  сезона   Joy
как  сте   

Белбей     как  си 


Ум    Яхия   никаква  не  те    ЗАСИЧАМ    хайде  да  не  ни  забравиш    bouquet


Дидона    честита  браменност   

ей   да  то  подкрепиш  със  снимков  материал  тоз  рожден  ден   Mr. Green

миналите  години   като  си  направихме  албум  в  арабската  те  емиратките  се  изпокараха  и  не  можахме  да  си  запознаем  с  теб   Embarassed  но  сега  няма  пречки  Hug свиркай  на  марси  по  комшийски  и  пускай  снимки  и  там  нас  ще  намериш    bouquet


на  всички      bouquet  bouquet  bouquet на  Варна  особени    и  на  едни  оченца      bouquetда  не  страдат


Шекира     как  сте   с  малката   newsm78


Следвашия   път  ще  ви  догонвам  с  мотора    за  пазара   Mr. Green    с  Яхия  на    гърба  и  Мохамед  Амин    ще  шофира   Joy  че  нали  и  мен  не  ме    разбират  че  съм  чужда   Crazy  ще  ви  превеждам   Flutter

Дани  довечера  ще  ти  пиша    bouquet


Виж целия пост
# 134
Привет дами .
И аз имам повод да почерпя . Днес татко ми става на 56 .

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия