10 магрибски подправки вземи си, и живота подслади си

  • 17 849
  • 296
# 165
   Шеки, честита кола.    bouquet Много километри безаварийно каране ти желая.  Peace
 Остави малката някой ден на твоя, пали колата и ... да те няма няколко часа да си припомниш. Престраши се от раз, че да ти е по-лесно после.  Hug

  Не се ли поливаше по българско нова кола   newsm78 ( Grinning )
Виж целия пост
# 166
делта, ти полу4и ли парола за арабската за албума, щото и за тукашния може да ти дам! узря ли ,хахаххаа?пусни емайл на ли4ни!
Виж целия пост
# 167
Здравейте - прибрах се и нямам с какво да се похваля . Ще пия нови и стари лекарства и след 2месеца ще е последната присъда - кистата или спасявам кожата - битка на титани Simple Smile

Да са живи и здрави всички именици !
Виж целия пост
# 168
мигновение, пак добре! на мене за кисти ми бяха изпизали, след дълги перипетии, диане35 за 12 цикъла, е след това бях като нова! не знам какво изписват сега, но се надявам да се оправиш без  рязане!
днес явно при вас е дошло слънцето, при нас снежец , затуй сама си пиша!
4естита кола на шакира! аз кога  ли ще се наложи да си опреснявам, 4е толкова промени стават постоянно,а от много време не съм палила!
Виж целия пост
# 169
Честит имен ден на Теди на Бизнаците ! 
Шакира , Честито возило със здраве да си го караш !
Тъй като нямам време да ви прочета се извинявам ако съм пропуснала някой да поздравя и Hug .
Виж целия пост
# 170
   Незабравима, добри новини.  Peace
  Дано ти повлияят положително лекарствата.  Praynig
  Ти бъди редовна и прави това, което трябва, пък резултатите няма да закъснеят.   Hug
   Марси, самичка си останала след обед   bouquet
Виж целия пост
# 171
ЧЕСТИТ 8ми МАРТ   bouquet ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ
Виж целия пост
# 172
Привет момичета!     bouquet
Гости приемам от всякъде! Hug
Шаки,честита кола!!!Със здраве да си я караш!  Wink
Чакаме да я полееш!!! Joy
Жената да ти я пратя,но много солено ще ти излезе.
Тук е евтино,не като при вас.Взима само 10?.
Честит Имен Ден на ТЕДИ!!!!
Да е жив и здрав и много послушен!
Незабравима,сега има толкова добри лекарства,
че много рядко се налага да играе ножа.
Аз също лекувах кисти с Диане 35.
Дано всичко свърши добре! Praynig
Аз днес ходих и купих згугу.
Готово,украсено и само чака да го изядем. hahaha
Е,те 2 купички заминаха вече де. hahaha
Тук времето е ужасно!Така духаше,че направо да те отнесе! Crossing Arms
Как да кача малко снимки от сватбата на брата на мъжа ми?
Вечерта на къната,беше в южен Тунис-Габес(булката е от там) и дрехите са им по-различни.
Когато ми дадете паролата,ще кача и мои снимки от същата сватба.  Blush
За сега ви оставям,че съм зачела една мн.интересна книга.
Мъжа ми я донесе от Б-я.
Лека вечер!      bouquet




Виж целия пост
# 173
Благодаря ви момичета за пожеланията към моето момченце  Hug

Шакира честито ти кола, леко и безаварийно каране   bouquet Браво на Лина за пързалката , сладурка  Heart Eyes моят Теди наскоро се престраши да се качва по пързалките, страх го било...а Йоанка пък другата крайност, вчера на пързалката се пускаше надолу с главата  Crazy
Миг незабравим  Hug често си мисля за теб, дано всичко при вас е наред  Praynig късмет  Heart Eyes
Алба   bouquet с тази торта на спайдермен си направо в десятката  Simple Smile именника много и се зарадва като я видя .
Жълтурче ти тези дни нямаше ли рожден ден ?
Виж целия пост
# 174

Бъдете жени благословени,
с любов и нежност надарени,
с усмивка вечно озарени
и с много радост наградени!
Виж целия пост
# 175
Честит 8 март, арабелки!!




Понеже аз започнах празника с любимия ми бейлис, да почерпя!!
А посланието ми към всяка от вас е:

Ако пожелаеш нещо много силно,
можеш да го постигнеш!
Вероятно ще ти е нужно търпение,
много усилия, истинска борба -
но всичко може да бъде постигнато!
Поеми риска да мечтаеш,
и работи ЛУДО за мечтите си!!


МНОГО КЪСМЕТ!!!   bouquet

И не може без поздрав - AMR MOSTAFA
Виж целия пост
# 176
ЧЕСТИТ 8 МАРТ ФАРАШКИИИИ Hug





Да ви е сладко Красоти newsm10
Виж целия пост
# 177



честит празник моми4ета

дидона мерси Hug

шаки 4естито ново возило


моми4ета да попитам в  Мъгреба кога се празнува деня на майката newsm78-тук е на 21 март
Виж целия пост
# 178
Честит 8-ми март, мили дами.
Много здраве, щастие и сбъднати мечти ви желая.

   

  DELTA DELTA, Eye of Ra    bouquet  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 179
ООО Албичкеееее Hug
Още от сутринта ще омотаме главите със Оченцето.
Хайде момичета ставайте да не прекалим със Оченцето, че днеска няма да имаме спиране със почерпката newsm03
Дтти твоите да не се помайвата а да дават и днеска и на 21 и на 22  newsm47


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия