Пролет иде, НОЕМВРИЙЧЕТАТА с радост я посрещат, мамите им стягат нови дрешки!

  • 19 341
  • 290
# 135
Хайде де, пишете.... Grinning Чак си рестартирах компютъра, помислих че нещо е забил. Два часа никой не се е разписвал.
Аз какво да ви разкажа, освен че мечтите ми утре да пусна Хриси на ясла няма да се сбъднат, има още сополки и поне утре ще си е в къщи Confused малкия поне е добре вече. Мъжът ми още не се е прибрал от работа, децата гледат детско по телевизията, а аз рефрешвам, но....няма никой Grinning
Виж целия пост
# 136
И аз така. Сто пъти рифрешнах, ама нъцки  Thinking , ама с Нина на ръце не може да се пише.
Виж целия пост
# 137
Ха, ми , Биси, аз не съм изчела темата, та затова не се разписвам  Laughing Радвам се, че все пак дечицата вече са по-добре  Hug
Аз какво да кажа? Снощи прекарахме много хубаво . Бях споменала, че ще празнуваме в ново заведение в града, наподобяващо "Веселото село" . Е, "Веселото село" е силно казано, но интериорът е в такъв стил. Хареса ми! Много уютно и приятно заведение. Сестра ми беше запазила маса до камината/пеща , ама кумата ме втресе здраво следобеда като ми каза, че бившия ми бил запазил същата маса  Shocked Та звънях на сестра ми, пък тя на приятеля си, та той ходи да се увери , че с масата ни всичко е наред  Crazy Абе луда работа  Laughing В крайна сметка масата си беше наша Sunglasses Повеселихме се хубаво и на мен хич не ми се тръгваше. Така хубаво си припомних ергенските ни години  Heart Eyes Дано скоро пак си измислим повод и да повторим  Mr. Green За празника мъжо ми подари бонзай бряст  Heart Eyes Дори го и подкастри вече и сега ще се моля да не умре много бързо  Crazy А днес цял ден скиторим по улиците, отметнахме доста задачки, че и до черешовата градина стигнахме, че даже се и снимах с хилавите дръвченца  Laughing Утре ще ви пусна няколко снимки. После пак по улиците, купихме си пръст, та пресяхме повечето цветя у дома, та така до сега  Laughing Абе общо взето хубави дни ми се навързаха напоследък. Дано занапред все така да е  Praynig

Хайде, лека от мен, мили майчета. Ще вечеряме вече, че се улисахме в пресяване и окъсняхме съвсем  Laughing
Утре сутрин на трезва глава ще ви чета и пиша  Hug

Виж целия пост
# 138
Здравейте!

Днес направих офанзива и организирах Лена да стигне до лекарката. Бавачката я взе от ясла по обед, поръчах й такси и Алекс я чакаше пред поликлиниката  ooooh! Вече си отглеждам детето по телефона  Sad Педи каза, че не е неврологичен проблема, но мен нещо ме гложди. Препоръчайте ми моля читав невролог в София  Praynig А може и да истерясвам, защото още не съм свикнала с новата работа и като не мога да се погрижа лично за Лена .... Абе няма пълно щастие  Rolling Eyes

Добре дошла отново на новата-стара мама (Мирослава)!   bouquet

Бобая, къде се изгуби, разправяй как сте  Heart Eyes

Катюш, ми ще вземем и ние да посетим Зита  Whistling Само да мине тази седмица, че с тези 100 работни дни е гадно.

Момичета искам да ви пиша още, но вече изпаднах в хипогликемичен шок от глад, а на английския урока беше за ядене - издевателство над стомаха ми  Mr. Green
Много  Hug за всички и да спят дечицата непробудно  Peace

Роси, ужасна история - на къде отива този смахнат свят  Tired
Виж целия пост
# 139
 wavey
 Аз бях у наше село и си изкарах добре. Все се намираше кой да ми гледа детето, а двата уикенда бяхме голяма компания.
 На Тодоров ден имаше конно състезание, а брат ми се състезаваше с магаренцето ни  Laughing . Беше забавно.


Митко е все още с нисък хемоглобин. След яко хранене с "железни" храни и Малтофер + витамини се е повишил само с 5 единици. Утре ще звъним на хематоложката да видим дали е нормално.

И понеже хлапето ми не спира и за миг да се движи(съответно и да се удря) си има куп белези. Пораснал е с 3 сантиметра, но на килограми почти не е мръднал - 8.300  Tired .

Понеже още съм на старата тема с четенето и не знам какво сте решили с гласуването, ще кажа, че ако не е късно, предпочитам двете по-ранни дати, за да си бъда в София на 30-31 май.

Хайде да се залавям с четенето  Whistling
Виж целия пост
# 140
на мен нещо ми е чоглаво и затова само ще пожелая лека нощ  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Аз пък като съм седнала от два часа и се пуля из форума из разни тежки теми, много се натоварих ви казвам. Що ли ми требва и на мен, ама не усетих как мина времето. И сега съм се разсънила, а утре ще ми се плаче в 5 като звънне алармата  ooooh!

Много народ ми се искаше да отразявам /още не съм се изказала и за световната финансова криза  Mr. Green/, но тепърва да почвам дълъг пост, ще откарам още 2 часа.

Нещо ми се върти из главата идеята да сменям работата  Thinking А на мен като ми се завърти нещо такова, обикновено до 3 месеца вече е факт  Laughing  Еличке, сигурно ме прихвана от теб, нали сме една зодия....

Пожелавам ви лека нощ, спокойни дечица и сладки сънища  Heart Eyes

Препоръчвам ви бял шоколад Линдор, това е последното ми психично  отклонение  Crazy
Виж целия пост
# 142
Да се включа и аз, макар по никое време, но сега чак стигнах до компа, че Андреа неискаше да заспива, беше кисела, мрънкава, побърка ме.... едвам я приспах... пфууу

Катюш, Гале, Мими, много ми беше приятно днешното ви посещение, надявам се и за вас да е било така, ако има нещо извинете ме, малко се бях попритеснила, ама дано не ми е личало  Embarassed Иначе, винаги сте добре дошли  Hug А, и много се радвам, че се запознах лично вече и с Галакси, а те пък се оказа че са много близо до клубчето, та се надявам честичко да пием кафенце.
Имам и аз снимки от днес, но ще се опитам утре да ги пусна, да видиме дали съм изловила адашката.
Относно клубчето, всъщност не съм ви писала защото наистина не ми оставаше никакво време, а и исках първо да го направим и отворим. Някъде около един месец ни трябваше за да завършим почти всичко, през който буквално не съм спала от притеснения и размишления, несериозни майстори, някои неща не се получаваха по план и т.н. но както и да е , да не ви занимавам с глупости.... Все пак вече работим, аз съм там по цял ден, от сутрин до вечер, ако няма на кой да оставя Андреа и тя е с мен, което ме уморява тройно.
Тя Катюшка вече ви е поканила, но и аз да кажа, че всички сте добре дошли  Hug Еличке, а вие с Лена специално моля ви се  Wink  Hug
Ето това е сайта, въпреки че в момента го правят www.jumboland.net

Ехххх, Сонче, страхотни планове сте имали днес. Много цунки на сладък Наси  Heart Eyes

Бобая, много се радвам че пак пишеш тук  Hug За тази среща явно и аз съм пропуснала, така че и аз ще чакам някой пак да каже.

Лилчо, аз пак съм пропуснала важни събития.... утре ще ти звънна  Heart Eyes

Аз нередовна ама Марианка, Лучи и Мерги май не ги мернах скоро...

Хайде лека на всички (повечето вече сигурно спите де ама...), че имам огроооомна нужда от сън.
Виж целия пост
# 143

Тя Катюшка вече ви е поканила, но и аз да кажа, че всички сте добре дошли  Hug


Аз, таковата  newsm56 от добри чувства  Heart Eyes, ама наистина много ми хареса и клубчето и вашата компания. Та затова , то така.... Flutter
Виж целия пост
# 144
А, забравих да кажа, че на Митко му пробиха едновременно три кътника. Нямаше нощни ревове, а само се събуждаше по-често да суче и спеше по-леко.

Доста от вас са преживели малки и големи кошмари с и без децата  Sad . Аз пък днес за първи път чукнах колата. Правих нещо като паркиране зад една каравана и вместо спирачка натиснах газ. Веднага се усетих и скочих на спирачката, но разстоянието беше малко и пукнах бронята в теглича на караваната. после получих порицание и забрана да шофирам от Коце  smile3513
Режима на Митко най-често вече(защото до скоро не беше  Simple Smile ) е: ставане в 8:30, обеден сън за час-час и нещо към 12 часа и вечер ляга към 9-10 часа.
Маникюра - не го гледам почти по никакъв повод, защото от както съм по майчинство не полагам грижи за него и е ужасен. Мразя да се грижа за ноктите си, както мразя епилатора  Sick
Менюто днес: 1во хранене овесена каша с масло, 2ро - зелен фасул, 3то нямаше, че Митко заспа. Между храненията яде плодове и от на мама домашните бисквитки  bowuu . В останалата част на денонощието - "цок" до дупка. Занапред няма да ви пиша това, защото ми се струва излишно. Ще пиша само какви твърди храни е ял, а вие да не се шашкате, че яде малко пъти, защото яде безброй пъти  Whistling
Пълна промяна чак не бих си направила, но бих се отървала от стриите, бих стегнала циците, бих си оправила зъбките, бих махнала бенките... Всъщност бенките ги махам, те пак се появяват. А брекити щях да си слагам есента(това беше и нещото, за което ви казах, че съм искала от Коце и понеже той не ми отказа, реших, че сме добре с парите), но не ни излязоха добре сметките.
Финансовата криза, се усеща осезаемо в нашето семейство. Работата на Коце чувствително намаля и съответно приходите. Обаче пък от работата ми често звънят да ме подсещат, че ме чакат да се върна при увеличена заплата.
Пъпа на Митко пада на три пъти и е там, където е сварил да падне. Сигурно съм го изтупала с чаршафите.
За срещата - явно няма да е на 30-31ви, но аз имам още претенции  Mr. Green :на 26юни и 26 юли съм на изпити. Плюс това ми се струва много далечно. Няма ли начин края на април например  Rolling Eyes или първата седмица от май.
Дрехите на Митко пера без да ги разпределям на гащи, мащи и тям подобни. Пера ги заедно с нашите дрехи и с нашия прах за пране. Единствено спазвам правилото с цветовете и понякога степента на замърсяване. Така правя от както Митко беше на няколко месеца.

Димихинкова  wavey
ПростоАз, успех на изпитите тия дни!
Теди, Лилчо, една съфорумка разказваше за това горчивото, че хлапето няколко дена изтърпяло но един ден му дошла върховната идея: наплюнчило гърдата, забърсало я с чаршафа и пак сладко си засукал  Mr. Green
Лилчо и аз имам блузка. Моята е "Денонощен млечен бар". Взех и по една за Коце и за брат ми с "Татко на кърмаче". Но теб не съм те срещала в темата  newsm78
Либра, напълно ти съчувствам с тази гнойна ангина! Митко получи колапс заради такава.
smile3532 smile3532 smile3532
Гале, как е в новото домче? Топло, уютно?
Дидига, помелото никак не е сочно(поне култивираното, а не онова хипергорчивото) и Митко не го харесва. За сметка на това пък много се кефи на грейпфрута, който е със същите хранителни качества, че и по-добър.
Медхен, ни най-малка идея нямам защо на малко дете му се случва така с вратлето. На мен ми се случваше такова нещо миналата година и болката беше толкова неописуема, че виках бърза помощ. Врата ми се извиваше в някоя позиция и не можех на милиметър да го помръдна. Блокира. Оказа се прещипан нерв. Обаче според друга невроложка било възпален мускул, но на нея не и се доверих.
Креми, когато сме вкъщи, Митко се храни сам. Цапа много и често се налага да го преобличам след хранене, но това не ме притеснява.
Бобая все още се обмисля датата за националната среща.

Очите ми станаха на понички, докато ви изчета  Shocked
Виж целия пост
# 145
Добро утро!

Скреч, хайде, бе мацко, къде се губиш  Hug Бях се притеснила вече за вас. Радвам се, че сте добре  Hug А на Митето хемоглобина щом е тръгнал нагоре, значи е добре  Wink

Зита, браво на вас  Hug От снимките се вижда, че клубчето е много хубаво  Heart Eyes Така ми се искаше и ние да направим нещо такова тук, но това май не е нашето призвание  Thinking Дано пожънете големи успехи  Heart Eyes

Катюшче, благодаря за фото-материала  Hug Много хубави моменти си уловила, ама наистина биваше да прехвърлиш по някое време топката на някой друг, че в последно време хич не си личи, че присъстваш на тези събития  Laughing Добре, че Нинка те отсрамва  Heart Eyes

Ооо, Цеци, конкуренция искаш да ми правиш с дините, а  Crossing Arms Това в духа на закачката на Таш  Hug Дано докато тръгнете за Унгария, всичко да е наред с крака ти и да не ти създава проблеми и неудобства  Hug

Таш, нормално е да се чувстваш така, бе  Hug Дано Алекс бързо свикне с яслата и му хареса, тогава ще видиш колко ще ти е мило да го водиш  Heart Eyes

Ели, дано тази невроложка се окаже права, все пак  Praynig

Вале, дано се оправиш бързичко и Влади не се зарази отново  Praynig

Либра, раздвам се, че Ива е по-добре вече  Hug Приятно прекарване във Варна и да не забравите да се снимате с Биси Wink

КанелкаJoy аз затова ти казах, че като типична Дева, съм с Ангел. Знам, че той е с асцендент Дева  Hug Ми, и аз съм така. Предпочитам да дам повече пари за нещо друго, отколкото да платя повече пари за нещо, което реално не струва толкова  Laughing

Сладурче, успех и на теб на изпитите  Hug Стискам палци! Аз май се отказах за моите ooooh!

Диди, да не си помислиш, че си ме засегнала нещо  Hug Абсурд  Naughty Ама и аз се посмях на твой гръб  Joy

Дрешките на децата пера отделно от нашите , както и тяхните  Peace На Лилия събирам по една пералня цветни и бели на седмицата, като пера със Сано и слагам омекотител Силан  Peace Общо взето белите са само хавлийки, чаршафчета и белю, а всичко останало е към цветните. Не дизенфекцирам пералнята, както и вече не гладя, само при необходимост  Peace На Ицко по същия начин деля белю и връхни дрехи, като неговите ги пера с нашите прахове и омекотител  Peace

С това темпо на харчене на пари, сигурно няма да успеем да стигнем до Еленския балкан , ако е през Пролетта Mr. Green Иначе Сашо вече си е намерил занимание, ако все пак това се случи. Ще обикаля чукарите, за да открие ново, току-що поникнало дръвче, за да ми прави бонзай  Crazy

Юлинце, не знам дали имаш възможност да четеш, но съм навила Сашо за Пловдив през тази седмица  Peace Дано успеем да си организираме работата и да откъснем един свободен ден. Нямам търпения да се видим  Heart Eyes Щях да ти пиша за малодушието на Младен, ама то отдавна мина давност, та ще си запазя коментара за срещата ни  Laughing

Толкова се сетих . Сега ще ходя да се ровя в Ларедута , за да открия подходящи обувчици за Лилия, че вчера тук за едни китайски сандалетки ми искаха 35лв  ooooh! Няма да стане тая  Crossing Arms

Хубав ден!
Виж целия пост
# 146
И от мен добро утро, ние не стига , че не спим, ами сме и ранобудни. В 6 и 30 ме събуди днес Цеци. Ей тези сутрешни часове са ми най-трудни Close

skrech, аз си мислих че съм единствения човек, който натиска газта вместо спирачката, ама имало и други, но със сигурност съм едни от най-некадърните шофьори, защото моята кола е автоматик и има само два педала и аз пак ги бъркам. При моето първо излизане сама с колата, още на паркинга пред вкъщи и пред погледа на съседите, които се бяха показали да гледат сеир изблъсках така колата в един парапет Embarassed

Да питам мамите от Варна излизат ли сега из морската, може и аз да се включа някой път, ако ме искат?

И аз много често се зачитам из тъжните теми тук, толкова зле ми се отразява и ми е много тъжно, че има толкова нещастие по таз земя.

Да ви питам, мен ще ме пуснете ли да разгледам албумчето ви, пишете ми моля паролата, може и на лични.

Виж целия пост
# 147
Добро утро и от мен!

Мирослава,  с Либра се уговаряхме за сряда или четвъртък да се видим, ако искаш прати ми телефон на лични, ще ти звънна и на теб. Ще е чудесно да се съберем повече Варненски ноемврийки Grinning Вале надявам се че си вече добре и ще се включиш към срещата, както и Арабела Hug
Виж целия пост
# 148
Добро утро мимичета Hug

Алина се разболя Sad ,цяла нощ е кашляла ,една хрема ooooh!, тази сутрин не я пуснах на ясла.Явно е остра вирусна инфекция,вчера си беше съвсем здрава Tired А сега една отпаднала,гласа и го няма, не може да дишa спокойно...

Много ви се радвам на срещичките,супер е! Така ми се иска и аз с вас Hug Само аз съм от Габрово.Иначе уикенда бяхме на гости във Варна.В неделя беше хладно за разходки и посетихме представление в делфинариума.Все още не мога да проумея как са ги научили животинките на тези номера.Беше удивително!

Айде отивам да правя нещо за хапване.Напоследък съм се поотпуснала,откакто е на ясла съм отвикнала да правя закуски.Голям мързел ме налегнал Mr. Green.После пък трябва да се доберем до Докито.
Виж целия пост
# 149
Дано бързо се оправя малката Алина Hug Hug Hug А за срешите добре дошла си при нас във Варна, когато идваш, а предполагам че и в София и другите градове, ще се радват момичетата да се запознаят с вас Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия