Кажи-речи през ден имаме нова "продобивка" в устата
Само дето много не ги използваме по предназначение, ами по-скоро като отварачка 
Пожелавам ви много дълги години на семейно щастие! Честито и на Ели и Вейхайвей!
) и поетесите-мами да измислят някакво готино лого/заглавие 

Нещо и канадките се позагубиха. 
.


, това е зъбче номер 9.



Така се заби с главата надолу от спалнята тази вечер. Ама и той не се спира.
Глася го аз за лягане а той ще ми ходи прав по спалнята....И като реши да слиза се загледа в телевизора и...бум с главата надолу. Направо в десЕтката.
Като ревна..аз слагам студен компрес, той реве още повече, аз пак и той пак. Накрая се спрях и лепнах един вестник със зехтин. Подържах го буден половин час, да не заспива веднага и сега спи, малко неспокойно но го отдавам на кътниците а не на падането. На нас и 4-те избиват едновременно Маца.
Ще го видя утре как е. 










Препоръчани теми