






Какъв е този биберон на НУК? Номер има ли си има някакъв?
Много неприятно, но щом е почнала АБ ще се оправи детенцето. На теб много сили и търпение ти желая. 
страшна дума вкарах

ФиЛ, ти пък, що така ме издаваш? 

Има си момиченце 
Предложението ти за заглавие е сладко, на миленита също.
Виж утре каква хубава дата е - петък, 13-ти.
Виж утре каква хубава дата е - петък, 13-ти.
голямо диване стана еееейййй
За туй искат доказателства.
.

Трябва май да взема някакви мерки, щото срамота така. 
Другите хора си седят дома, аз съм на лекар в петък, 13-ти.
Ама няма за кога да отлагам вече, половин година се мотая, стига толкоз






.Трябва да си взема фотоапарата от сервиз , а е на 3 спирки и не ми се мъкне количка. Препоръчани теми