"Пролет иде, сняг не вее, ДЕКЕМВРИйчето навън щурее"

  • 19 951
  • 287
# 240
ka_tq, мила, къв е тоя шопарчо на аватара ти, убива ми се апетита като го гледам, що не го махнеш, а?  newsm78

шамЕнет- Извинявай ако не ти харесва, но ще ти кажа защо! По този начин изразявам моя си протест, с/у управлението на Михаил Миков, и за всичко което е направил в системата на МВР. Не само той а и всички преди него, лека по лека ограбват системата, Тук не ми се пише за тези неща, не е мястото. Имам си един Граничен полицай в къщи и виждам от части какво е положението. Осрамват много детски мечти. Като малка си мечтаех да стана полицайка, сега посмъртно неща да имам нещо общо с тях, даже викам на мъжа си ако излезе нещо, веднага да се маха от там.
Виж целия пост
# 241
Шемет, аз още съм в отбора на кърмещите!  Peace Ти?
И аз ама ми се струва че бавно тръгваме по посока на естественото отбиване.
Виж целия пост
# 242
ka_tq, мила, къв е тоя шопарчо на аватара ти, убива ми се апетита като го гледам, що не го махнеш, а?  newsm78

шамЕнет- Извинявай ако не ти харесва, но ще ти кажа защо! По този начин изразявам моя си протест, с/у управлението на Михаил Миков, и за всичко което е направил в системата на МВР. Не само той а и всички преди него, лека по лека ограбват системата, Тук не ми се пише за тези неща, не е мястото. Имам си един Граничен полицай в къщи и виждам от части какво е положението. Осрамват много детски мечти. Като малка си мечтаех да стана полицайка, сега посмъртно неща да имам нещо общо с тях, даже викам на мъжа си ако излезе нещо, веднага да се маха от там.

Разбирам те, сигурно си права по принцип, но както казваш и ти, тук не му е мястото на този протест (в смисъл, че няма ефект)..., но както искаш, всеки си  решава какъв да му е аватара... Peace

Шемет, аз от 3 месеца не кърмя, но малката още ми бърка в деколтето всеки ден, гали ги, целува ги, вика им тао-тао тити (чао, чао, цици) и си разчиства блузата ми да си слага бузката на кожата ми... Laughing И при нея може би щеше да продължи кърменето, но като усетих, че ще се самоотбие лесно по нова година, един ден казах, че ме болят и тя повече не посегна - много лесно стана...и от тогава, най-после и аз от раждането, спя спокойно цели нощи и до късно сутрин...
Виж целия пост
# 243
шамЕнет, аз отбих Бойко преди година,но още ми бърка в пазвата Joy и винаги ,като ме види гола иска да ме прегръща.Вика им "на-ни" или "цици" Joy
Виж целия пост
# 244
И аз гледам вече към отбиване, че много голяма стана момата!  Joy Ама как ще стане, идея си нямам! Суче сутрин и вечер само, като вечерното по-лесно ще отпадне. Сутрин обаче с отварянето на очите казва Ами! и не търпи отлагане! Laughing Но съм си дала срок най-късно наесен да приключим!  Peace  До тогава трябва да се настроя психически, че приключвам с кърменето завинаги ...
Виж целия пост
# 245
шамЕнет, аз отбих Бойко преди година,но още ми бърка в пазвата Joy и винаги ,като ме види гола иска да ме прегръща.Вика им "на-ни" или "цици" Joy

 Joy  Joy  Joy

BettyL., вероятно ще е по-лесно, отколкото си мислиш, тя ще започне да те разбира, като й обясняваш, че вече е голяма и мама има нужда от почивка...Пробвай заедно с кърменето, сутрин, да й даваш вода - преди да се отбие напълно, мойта пиеше обилни количества вода сутрин, след кърменето...явно не й достигаше течност вече...Така постепенно се съгласи само на вода, докато постигнахме непробудно спане чааак до сутринта...

Сега даже спим до 9.30, защото вечер преди 12 не се отпуска  Rolling Eyes Embarassed

Виж целия пост
# 246
Добро утро мацки! Не мога да се нарадвам на почивните дни нещо  newsm78 и времето е едно такова тегли ни на вън!
http://www.vbox7.com/play:5eacb6d4  - да ви покажа кой мие чините в нас! Joy
 newsm20 - на кърмещите БРАВО аз не оспях и 3 месеца дето се вика, нооооо природа, какво да се прави!
Виж целия пост
# 247
Златен мамин Владко, той голям човек! Ама как го командваш:Хубаво, хубаво! Пък аз само слугинствам. Трябва да си взема бележка.
От 100 год. се каним тук да спретнем пикник, барбекю и пр. Подготвихме се с пластмасовите чинии и пр. и днес задуха и слънцето се скри. А вчера бяхме по 1 дрешка само.
Я кажете колко струват епилаторите на Браун без охлаждаща глава? Тук са 125 лв. Да стискам ли до юли или да купувам тука?
Виж целия пост
# 248
И аз много харесах Владко ,браво Кате .... голям помощник !  Laughing

Ивчок
, моя епилатор е на 10-тина години , пак Браун ...най-елементарния модел - беше ооло 50-60 лв.
Виж тук този за който питаш има ли го :
http://www.technomarket.bg/products.php?page=1&klasaswe=007&grupaswe=021
Поздрави !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 249
Кате,да ти е жив и здрав! Hug Много се изкефих! Кога ли Бойко ще постигне това? ooooh!
Виж целия пост
# 250
ka_tq, срази ме направо, страшен пич е Влади, на мама чевръстият помощник!  bowuu
Виж целия пост
# 251
браво на Влади  Crazy аз не смея да пробвам , че сме чевръсти като мама  Mr. Green
Виж целия пост
# 252
М/м/м, да! времето се оправи! Каталясах! Това дете не си затвори очите и не спря за секунда. Опитва се с духане да загаси огъня, мъкна клони, ритахме мач, катерихме се по детската крепост и накрая пред къщи не мога да го прибера. Трябваше да ми се падне някое по-спокойно и флегматично дете на моята възраст. Поне остеопороза няма да хвана  Mr. Green.
епилаторчът е от розовите, т.е. 3 пъти по-скъп. Ши чакЪм.
Слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 253
бе за кво ти е розов, все боли, какъвто и да е!...
Виж целия пост
# 254
Привет маминки,
и мен Влади много ме впечатли, страхотен помощник Heart Eyes
Аз използвам, че тати и Евка са у свеки и  за малко и ви навестявам Hug
Много хубаво вчера и днес, цял ден бяхме навън, но и две лоши приключения имахме Cry
В петък ми върнаха детенцето от яслата цялото с надрана бузка от нокти, чак две рани имаше, не само драскотини.
Баща и като я посрещнал персонала казали, че като я питали не казвала как се е случило #Crazy
Много съм им ядосана, дори и само 2 жени да са, не трябва да се допуска насилие до кръв, много силно се надявам да е за последно Naughty
За сега изключвам възможността сама да си го е причинила,защото не е имала странно поведение или подобни случки.Даже в къщи няколко пъти ни изрецитира имената на тримата побойници и играчката за която са се карали.
Днес пък на една люлка със срещуположни седалки си играеха с една кака на около 3-4 годинки, а ние на масата ги наблюдавахме как се гушкат- в следващите секунди моята реве та се къса- онова дете я ухапала по здравата буза, зъбите и се бяха отпечатали чак и още е подута....много ми домъчня и се наревах хубаво пред всички. Как ме ядосаха родителите като казаха на момиченцето да се извини, тя нищо не направи, можеха да я ханат за ръчица и да се извинят заедно поне пример да дадат, а те само седяха и си допиваха и от време на време я иди да се извиниш Close Twisted Evil
Извинете че ви натоварих, ма ми олекна като споделих Blush
Много се надявам моето дете да не стане агресивно занапред или поне да се опитам така да я възпитам, че да не допуска да я тупат и тормозят Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия