Грил-тиган...

  • 99 837
  • 207
# 15
И аз отдавна обмислям такава покупка , но не съм фен на Тефал.

Мисля си за чугунен  Thinking

Някой има ли такъв и споделете също така марки ?
Аз имам чугунен. Подарък ми е от Русия и май няма марка  newsm78 , но е много удобен   Peace
Виж целия пост
# 16
Освен на "око" за готовността на ястието, нужно ли е повече време от "редовната" скара?

Не  Simple Smile Само да се изчака повече време да загрее самият тиган  Peace
Виж целия пост
# 17
И моят е чугунен,поне така си мисля Crazy,защото е доста тежък
досега нищо не ми е залепвало
незнам каква марка е -от кауфланд Heart Eyes
Виж целия пост
# 18
Както са казали момичетата преди мен - месо, риба и зеленчуци. Любими са ми тиквичките, после ги сервирам със сос от мляко, чесън и копър. Шаран на шайби на грил тиган също много обичам - пуска си мазнината и става много вкусен.
Виж целия пост
# 19
и за препечени филийки  става, когато пека месо или колбаси винаги и хляба си препичаме на тигана
Виж целия пост
# 20
Добре,че ми напомнихте за този тиган.Подариха ми го за Коледа и си седи в шкафа.Още тази седмица го пускам в употреба.Моят е чугунен от Кауфланд.С тефлоново покритие.
Виж целия пост
# 21
Освен всичко изброено и пърленки пека. Peace
Виж целия пост
# 22
Филийките са страхотна идея. Много скоро ще се пробват.
Виж целия пост
# 23
и за препечени филийки  става, когато пека месо или колбаси винаги и хляба си препичаме на тигана
Това много ми хареса. Откакто си взехме печка с керамичен плот съвсем забравих вкуса на препечените филийки  Sad . Задължително ще пробвам  Peace
 Тези на тостера имат съвсем различен вкус.
Виж целия пост
# 24
Освен всичко изброено и пърленки пека. Peace

Може ли рецептата  Blush
Яла съм веднъж в Копривщица и бяха страхотни  Simple Smile
Виж целия пост
# 25
и аз да помоля за рецептата за пърленките Sunglasses
и да ,филийките наистина стават превъзходни
а по темата,използвам го за всичко изброено до тук,само пърленки не съм правила........за сега Mr. Green
Виж целия пост
# 26
Освен всичко изброено и пърленки пека. Peace

Може ли рецептата  Blush
Яла съм веднъж в Копривщица и бяха страхотни  Simple Smile

тези са ми любими и гарантирам вкусни  Peace

Пърленки на скара, с последващи Пърленки с пълнка

и тези пърленка по габровски на Ани и Селска пърленка на Илианка.
Виж целия пост
# 27
тези са ми любими и гарантирам вкусни  Peace

Пърленки на скара

Това е рецептата  Peace
Благодаря и за другите линкове, веднага си ги записвам  Wink
Виж целия пост
# 28
Аз също толзвам грил тиган и приготвям доста неща - пържолки,кюфтета,риба,яйца,зеленчуци
Виж целия пост
# 29
Стана ми много любим когато ми го подариха на Коледа.
Вече не използвам скарата. Всичко пека само на тигана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия