Дързост и красота 20...или "Ето ти куклите, дай си ми парцалките..."

  • 28 886
  • 445
# 435
Лана, няма да е тази година май...Въпреки, че почти беше уредено.  Sad
Ама ако стане ... smile3552

ВtВ, в момента следя един бразилски сериал, със субтитри. Голям кеф! Joy
Виж целия пост
# 436
Жалко...там си трябва на карнавала да се отиде!
Ти португалски ли говориш?
Виж целия пост
# 437
Лана, как и къде търсиш стари серии
как да намеря серията с чашите в хижата  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 438
Жалко...там си трябва на карнавала да се отиде!
Ти португалски ли говориш?

Не, не го говоря, но вече го разбирам доста. Joy

С тези чаши ме подлудихте. Отивам и аз да ги потърся. Joy
Виж целия пост
# 439
Някой навътре с Facebook да ми обясни как да разгранича страниците на феновете от истинските личности. Опитвам се да намеря в мрежана Джонатан Р. Майерс и се отвориха около 30 потребители все с неговата снимка.

И аз отивам да търся чашите Wink - ето ги - http://www.youtube.com/watch?v=FHbkONgywpg
Виж целия пост
# 440
Какво им е особеното? Големите дръжки или самите картинки? Или че самите чаши са големи? newsm78
Виж целия пост
# 441
На мен ми приличат на големи халби за бира Wink
Виж целия пост
# 442
Мириел, няма как да разбереш дали е истински акаунта, ако някой сигурен източник не го потвърди, според мен.
Виж целия пост
# 443
Нормалния фейсбук е този, на който можеш да станеш приятел. Аз съм в приятелите на ККЛ, но пък станах почитател и на другия профил без значение дали го е правила тя. По принцип в търсачката като търсих другите герои винаги излизаше по 1 техен профил, другото са групи на фенове, към които може да се присъединиш.
Още вчера гледах снимките на Катрин от Таити, страхотни са.
Miriel, разграничавай ги като гледаш опциите отсрани. Повечето са групи и пише "Присъедини се към групата", а не "Добави в приятели".
Виж целия пост
# 444
Ванко и аз така предположих, но при К. Съдърланд направо ми скриха шапката, както и за Джонатан Р. Майерс  Close
Виж целия пост
# 445
Заповядайте в новата тема: Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380386.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия