И з р а е л 27 - маскирани за Пурим

  • 17 270
  • 286
# 285
След това обещание за снимки как да се разсърдя Жаки Simple Smile
И на мен ми хареса пустинята искам да отида пак,но само с мъжо с наша си кола за да не се налага да се съобразяваме с никой обаче за това ще се наложи да поизчакам  PeaceИнтересно беше как пейзажа се променяше от пролетното зелено към жълто все по-жълто и най-жълто  Joy и най-много ме е яд,че нямаше как да спрем да снимам пътен знак-предупредителен-с нарисувана камила  Joy
Виж целия пост
# 286
Бубе, знакът, който те е разсмял, е този:



Обещавам това да е картинката в някоя от следващите теми - 29-та или 30-та  Hug Но за сега съм сложила снимки от Цфат - град, който направо обожавам  Heart Eyes

Заповядайте в новата тема - Израел 28:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380306.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия