Пелени и гащички за многократна употреба 3

  • 26 216
  • 360
# 300
veroniki, аз не на въпроса ти, но са ти много сладки юнаците!   bouquet
Виж целия пост
# 301
може ли някоя от вас да ми каже къде освен онлайн продават продуктите на бамбино мио?
днес ходих в штъркел да питам и  на въпроса ми продавачката така сбърчи нос, че чак трябваше явно да ми стане неудобно че ползвам такива неща... Laughing

малко спам ама полезен:
понеже штъркел ме загубиха като клиент, видях им цената на праха САНО- 12,70.
да ви кажа къде се продава за 10.70- на красна поляна там където е линията, движейки се по посока от люлин към пазара на кр. поляна малко преди да почне пазара има един син железен дълъг павилион с разни препарати и др.
там има много работи и са като складови цени.
има и трите вида прах сано, а омекотителя е 10.50. Peace
Виж целия пост
# 302
veroniki- ти с Бамбино ли си? И аз ги слагам. След като закопчея гащите- напъхвам пелената, където стърчи и пак стягам гащите...
petjoff в сайта на вносителя пише в кои магазини има Бамбина мио.
Виж целия пост
# 303
окич, гледала съм сайта.
миналата седмица в него фигурираше детски магазин в овча купел, като отидах там продавачката каза че не знае за какво става въпрос. затова ми се искаше някой ако е виждал или купувал да каже, да не се разкарвам по цяла софия, че след 5-6 дни ще раждам и не ми е до обикаляне  Crazy
Виж целия пост
# 304
  Аз да попитам, накой дали не мисли да продава пелени от най-малкия размер, втора ръка?  Simple Smile
 
Виж целия пост
# 305
Със сигурност ги има в Магазина на МАКСИ-КОЗИ -кв. Лозенец, ул. “ Крум Попов “ 62 , близо до четвърто районно.
Виж целия пост
# 306
а, мерси много Wink
Виж целия пост
# 307
Бамбино мио съм виждала да продават в Премаман и в Бебе Маркет.
Виж целия пост
# 308
  Аз да попитам, накой дали не мисли да продава пелени от най-малкия размер, втора ръка?  Simple Smile
 

Ох, Айла, с удоволствие щях да ти дам нашите, ама никога не съм предполагала, че на 8 м. и тегло над 9 кг, ще продължаваме още да се с рамер "новородено" без тенденция скоро да излезем от него!  Shocked
Виж целия пост
# 309
  Аз да попитам, накой дали не мисли да продава пелени от най-малкия размер, втора ръка?  Simple Smile
 

Ох, Айла, с удоволствие щях да ти дам нашите, ама никога не съм предполагала, че на 8 м. и тегло над 9 кг, ще продължаваме още да се с рамер "новородено" без тенденция скоро да излезем от него!  Shocked
Не сте сами.  почти на 7м и едвам удвоил теглото си и му ги закопчавам още като за новородено.
Виж целия пост
# 310
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 311
http://konsulova.multiply.com/photos/album/32#18 - ето обещаната снимка, тук и на следващата е с Kushies (или някакъв техен промоционален модел), мисля, че на втората снимка се вижда, че са доста обемисти, но на него не му пречи. Wink Тези са 10-20 кг. и определено има още мноооого да ги пълни, т.е. спокойно могат да се ползват и за по-голямо и по-пухкаво бебе. Писах по-напред, че поемат много пишкано, не пропускат, не спарват, само дето съхнат по-бавно. Ползвам ги като обикновени памперси, т.е. караме с по 4-5 на денонощие. Ако пак не забравя ще го снимам и с другите, които имам, за да има повече лични отзиви за новата тема. Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Хъм, радвайте се че сте на един размер. Моето кюфтенце на 7 месеца почти и напремир  фъзито- м размер скоро ще й умалеят.  Wink
 Сега съм й навзела много нови и скоро ще споделям впечатления.
Виж целия пост
# 313
Хъм, радвайте се че сте на един размер. Моето кюфтенце на 7 месеца почти и напремир  фъзито- м размер скоро ще й умалеят.  Wink
 Сега съм й навзела много нови и скоро ще споделям впечатления.
Не се притеснявай. Много се изменят като растат мъниците. Издължават се, коремчетата им се събират, бутчетата също намаляват Wink
Виж целия пост
# 314
АНЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО БЛЕНУВАНО ОТ ТЕБ ДА СЕ ОСЪЩЕСТВИ!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия