Пелени и гащички за многократна употреба 3

  • 26 216
  • 360
# 90
Meg! , благодаря ти Simple Smile Просто не обичам да ми се налага мнение , или поне не по  този начин на пълно отричане  Crossing Arms
Взех на Уондъроу универсални, за да видя какво представляват поне... сега чакам новите попълнения в екомама  Peace Дано има и на риил иизи, че като гледам отзивите са доста над другите...
Виж целия пост
# 91
Момичета, снощи спорих доста яростно - опитах се да се похваля за пелените и като започнаха едни нападки, че щели да запарват бебето, защото ще се ражда юни месец ./... не е ли по - лошо памперсите за еднократна употреба  ooooh!  Sad
"Доброжелатели" колкото щеш и винаги са кой от кой по-компетентни нищо, че не са ползвали подобен род продукти. Тепърва ще се наслушаш (пък и аз най-вероятно) как си мъчим децата с тези пелени, пък и ние си правим живота по-труден и т.н. и т.н. Аз вече на подобен род подмятания не обръщам внимание  Naughty
Виж целия пост
# 92
Да ви кажа, че и при нас Уандъра яко пропускат. Дали много пишка, иначе не са много обемисти, без проблем си му закопчавам бидитата. Днес дори разходката не издържаха, хем бях добавила и парче плат. И омекотител не ползвам. Thinking Rolling Eyes
Виж целия пост
# 93
За тези подмятъния - нямам думи просто. Пълни щуротии . Мона - ползвай си ги със зздрае гащите пак другите да си гледар работата.

Аз получих следното прозрение, може би защото бодотата са станали по-къси и по тях се мокрят дрехите, защото се впиват в крачетата, сега ще пробвам с по-големи бодита и бузки и ще пиша
Виж целия пост
# 94
само аз и Моарейн ли харесваме Уондъра newsm78 на мен не ми пропускат, освен инцидентно. освен дизайна не виждам с какво са по-различни от Фъзито, примерно? кефи ме, че имат къдрички като Рийл Изито с/у течове. Сега се връщаме от пазар. Малкия беше с Уондъра и с една подложка в слинга. притеснявах се да не протече, че нали слинга го подпира отдолу, но ето още е сух - има вече 3часа Wink
...или може би просто пасват идеално на нашето дупе Wink
Виж целия пост
# 95
   Аз нямам вече търпение да си получа моите пелени и бебето също  Simple Smile Да споделя, че си поръчах от Рил изито, но екстра смол и една бройка смол, затова и не изчаках зареждането от Екомама, защото най-малките екстра смол размер не мисля че ще заредят. После вече мога да купя от по-големите по-голямо количество. Надявам се да има какво да ги правя, защото това бебче надали ще се роди толкова дребно, но моите и като растяха си останаха със супер дребни и клющави крачета и задничета. Вече са на две години  и половина, а за да им станат в кръста например съм принудена да купувам полички за ръст 74 например, а и те им падат  Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Записвам се да следя. Кога изписахте 7 страници?!
Виж целия пост
# 97
Момичета, снощи спорих доста яростно - опитах се да се похваля за пелените и като започнаха едни нападки, че щели да запарват бебето, защото ще се ражда юни месец ./... не е ли по - лошо памперсите за еднократна употреба  ooooh!  Sad
"Доброжелатели" колкото щеш и винаги са кой от кой по-компетентни нищо, че не са ползвали подобен род продукти. Тепърва ще се наслушаш (пък и аз най-вероятно) как си мъчим децата с тези пелени, пък и ние си правим живота по-труден и т.н. и т.н. Аз вече на подобен род подмятания не обръщам внимание  Naughty

и аз се наслушах на такива коментари и общо взето успяха да ме поразубедят. наистина еднократната пелена е много удобно, за мен. надявам се, че на бебка не й е толкова зле  Praynig освен това този Уондърс не ми хареса много ,много   Thinking ужасно обемен става и въпреки, че вече сме на боди 74, пак едвам закопчавам.  Crossing Arms
може би при следващата групова поръчка да се включа с тия SwaddleBee след като са толкова супер и толкова тънки  Thinking

Софи, Саботаж, вие щъкате ли из морската градина, че ви гледам и двете сте от Варна? А гледам, че имате бая разнообразие от асортимент и ... ми се щеше  да видя някоя и друга пелена, а не да поръчвам пак така на сляпо?  newsm78 Embarassed Hug
Виж целия пост
# 98
_ilka_: Така става обемно дупето, няма начин. Ако не можеш да закопчееш бодито, пробвай само да го пъхнаш в панталонките. Иначе няма проблем да се видим и да ти покажа пеленките.
JeniB, мисля, че ти беше споменала, че си поръчвала от http://nickisdiapers.com/ и пратката се била изгубила. А какво стана с парите, възстановиха ли ти ги? Искаме да си поръчаме от там, но се чудим дали при изгубена пратка връщат парите или изпращат наново нещата, или?
Виж целия пост
# 99
_ilka_ , морската я кръстосваме със Саботаж почти всеки ден - просто се обади като дойдеш Wink
Виж целия пост
# 100
Не съм поръчвала от там. То май на американските сайтове начисляват ддс. Вие какво сте харесали от там?
На мен зълвата ми беше пратила колет от Франция с 2 Бумджиниус, които се изгуби.
Виж целия пост
# 101
Не съм поръчвала от там. То май на американските сайтове начисляват ддс. Вие какво сте харесали от там?
На мен зълвата ми беше пратила колет от Франция с 2 Бумджиниус, които се изгуби.
питай какво НЕ сме харесали ooooh! болни сме вече, само за пелени си говорим Whistling
Саботаж ако се включи да каже къде ще спим скоро hahaha Joy
Виж целия пост
# 102
Не съм поръчвала от там. То май на американските сайтове начисляват ддс. Вие какво сте харесали от там?
На мен зълвата ми беше пратила колет от Франция с 2 Бумджиниус, които се изгуби.
питай какво НЕ сме харесали ooooh! болни сме вече, само за пелени си говорим Whistling
Саботаж ако се включи да каже къде ще спим скоро hahaha Joy
        Laughing
Виж целия пост
# 103
А нещо изгодно има ли? Да си поръчаме и ние  Whistling Laughing
Виж целия пост
# 104
Kато поръчвате от американски сайтове, имайте предвид, че се плаща ДДС в България по българските закони. Американското ддс, колкото и да е ниско, не е включено в цената и не се плаща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия